April 27, 2024, 11:06:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!  (Pročitano 43979 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #105 poslato: Februar 28, 2008, 02:03:22 posle podne »
a ko to daje hemiju djeci od 14-15 god?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #106 poslato: Februar 28, 2008, 04:00:55 posle podne »
Pa taj klinac ako sada ima 18 znaci da je poceo sa hemijom ajde da kazemo oko 14-15...Samo se pitam kakvi to roditelji mogu da zatvore oci nad takvim stvarima...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #107 poslato: Februar 28, 2008, 04:04:47 posle podne »
a sta mogu da mu rade ako je on vec odlucio da koristi aas?
da ga zatvore u sobu i vezui za radijator?
mogu oni da se protive i da mu "ne daju" ali on ako je odlucio da se roka onda nema trece....

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #108 poslato: Februar 28, 2008, 04:07:17 posle podne »
pa ne znam sta moze klinac od 14 godina da zna o bilo cemu u zivotu?znaci ako neki klinac odluci da se drogira sa 14 roditelji treba da kazu jbg,sta da radimo on zna sta je najbolje za njega?Nemoj pogresno da me shvatis,sve je to lepo i stvarno dobro izgleda mali i bice nova nada ovog sporta sigurno,ali ne znam dal bi ti tvom sinu dozvolio da se roka sa 14?ajde odgovori mi iskreno....samo sa te strane mi je malo cudno nista vise...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #109 poslato: Februar 28, 2008, 04:10:53 posle podne »
ma ok je sve to...samo kazem,iako se roditelji protive tome,oni tu nista ne mogu....
on ako je resio da se drogira ili koristi aas on ce to da uradi i na putu do skole ako nista drugo.....
samo to kazem...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #110 poslato: Februar 28, 2008, 04:13:56 posle podne »
Da to je tacno,NAZALOST...Samo se nadam da ce da unovci sve to...inace je sve besmisleno....
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #111 poslato: Februar 28, 2008, 04:16:15 posle podne »
mnogo malo je tih koji unovce to tj koji imaju nesto od bb....
a nije besmisleno veruj mi,to je satisfakcija velika,raditi za to mesecima i posle uzeti medalju....nema lepseg...
nego da ne idemo u off...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #112 poslato: Februar 28, 2008, 05:59:18 posle podne »
kako to poceo sa 14 godina? otkud ti to znas. i po cemu je ta hemija otrovna? i koja je to hemija sem steroida, reci da i mi znamo.

ja mislim da je tu prije u pitanju vanserijska genetika a poslije sve ostalo...

i stvarno loshi mu ti roditelji, treba ih u sibir poslat na robiju :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #113 poslato: Februar 28, 2008, 06:11:48 posle podne »
kako to poceo sa 14 godina? otkud ti to znas. i po cemu je ta hemija otrovna? i koja je to hemija sem steroida, reci da i mi znamo.

ja mislim da je tu prije u pitanju vanserijska genetika a poslije sve ostalo...

i stvarno loshi mu ti roditelji, treba ih u sibir poslat na robiju :(

Ne poceo je sa 17 ipo....daj bre ne razumem cemu to pitanje...ne kazem da nema tu udela genetika...ima i to ogromnog,ali prijatelju reci mi zasto onda bas na ovom forumu se skrece paznju da se saceka do neke granice sa uzimanjem anabolika,da nije mozda zato sto je zdrava?da li to znaci da treba da se ubrizgava deci u obdanistu po tebi?Samo kazem da covek ne moze biti svestan u tim godinama sta radi vec se ocito radi o manipulaciji trenera,ili ne znam koga iz njegovog okruzenja...mozda cak i samih roditelja....i nisam neki od onih ljudi koji se zgrazavaju od pomisli na steroide,samo se ne slazem da je u tim godinama potrebno uzimati AAS!!!!!!
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #114 poslato: Februar 28, 2008, 06:17:42 posle podne »
da li to znaci da treba da se ubrizgava deci u obdanistu po tebi?

kakva bi to cool deca bila.... :mrgreen:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #115 poslato: Februar 28, 2008, 06:50:56 posle podne »
kako to poceo sa 14 godina? otkud ti to znas. i po cemu je ta hemija otrovna? i koja je to hemija sem steroida, reci da i mi znamo.

ja mislim da je tu prije u pitanju vanserijska genetika a poslije sve ostalo...

i stvarno loshi mu ti roditelji, treba ih u sibir poslat na robiju :(

Ne poceo je sa 17 ipo....daj bre ne razumem cemu to pitanje...ne kazem da nema tu udela genetika...ima i to ogromnog,ali prijatelju reci mi zasto onda bas na ovom forumu se skrece paznju da se saceka do neke granice sa uzimanjem anabolika,da nije mozda zato sto je zdrava?
pa kako cemu to pitanje? pa pitam cisto informativno. vidim da poznajes tematiku pa da to malo docaras sa detaljnijim izlaganjima.
ja opet pitam kako si ti zakljucio da je poceo sa 14 i koja se tacno hemija tu uzima? evo napisi sta i kako, koje doze koje supstance. pominjes nekakve aas , jel mozda ima tu jos nesto sem toga?
sto se tice skretanja paznje tj to da se saceka da se postigne prirodni limit ne vidim kakve veze ima sa ovom temom. naravno da tu dolaze raznorazni tupavi bilmezi koji ne znaju razliku izmedju dextroze i wheya a vec su nabavili nekakav naposim. e njima se preporucuje da odloze rokanje dok ne porastu i malo se opmaete al opet ne vidm chemu ih poredit sa ovim rusom.

Citat
da li to znaci da treba da se ubrizgava deci u obdanistu po tebi?
Samo kazem da covek ne moze biti svestan u tim godinama sta radi vec se ocito radi o manipulaciji trenera,ili ne znam koga iz njegovog okruzenja...mozda cak i samih roditelja....i nisam neki od onih ljudi koji se zgrazavaju od pomisli na steroide,samo se ne slazem da je u tim godinama potrebno uzimati AAS!!!!!!
to tvoje vidjenje socijalne problematike ostavi za neki drugi put. zli roditelji, doping fetusi,trenieri koji ne priznaju poraz...

mozes li za pocetak shvatit da se tu ne uzimaju samo steroidi vec i raznorazni growt factori iko zna kakve novokomponovane pizdarije.
pa rusi su to jbt...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #116 poslato: Februar 28, 2008, 07:08:55 posle podne »
Sve ja to znam,sve sto si naveo ali moje slobodno misljenje sam izrazio i ponovo cu...sve sto ja zelim da kazem je da ako on izgleda ovako sa 18 iza njega stoji minimum 4-5 god treniranja...i naravno odredjenih supstanci (poslednje sto zelim da tvrdim je to sta on to uzima,iskreno nije to poenta,poenta je da dobro znamo na sta ja mislim i nema smisla igrati se recima,i slazemo se da to nije nesto sto ce ga ubiti na mestu) ali moje vidjenje je da je to prerano za takve stvari...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #117 poslato: Februar 28, 2008, 08:22:20 posle podne »
Prerano je za rekreativca, i tu stoji ono sto ti kazes. Covek je ozbiljan, misli se profesionalno baviti ovim sportom, i ulagati u sebe i od sebe. Ne vidim u cemu je problem. I zasto si bas njga uzeo kao primer. Isto tako mozes uzeti bilo kojeg mladog sportistu koji ima potencijala da bude pri vrhu u svojoj disciplini. Sta mislis kako izgleda njihov rezim napredovanja, pocevsi od treninga pa i dopinga. Ne vidim potrebu odmah napadati BB kao sport koji najvise zloupotrebljava supstance u ogranicenom prometu, kad se pouzdano zna da ima ohohoj drugih sportova koji koriste da se tako izrazim opasnije supstance, tj izlau se vecim rizicima nego BB.

Nema uspeha u sportu ako se potencijal i talenat ne otkriju rano i iskriste na najbolji mogci nacin. Ovo nije poziv svakom klincu da odmah zabode iglu u dupe, ali ovaj decko se time bavi profesionalno, i to je sastavni deo sporta. Nije nista opasniji ili rizicniji od bilo kog drugog sporta u kojem se tezi ka vrhu.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #118 poslato: Februar 28, 2008, 09:52:45 posle podne »
hvala vam na vasim stavovima i misljenjima
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #119 poslato: Februar 28, 2008, 10:01:13 posle podne »
Sve ja to znam,sve sto si naveo ali moje slobodno misljenje sam izrazio i ponovo cu...sve sto ja zelim da kazem je da ako on izgleda ovako sa 18 iza njega stoji minimum 4-5 god treniranja...
ok je to sve, ali nemora da znaci da je uzeo hemiju sa 14 eventualno 15.