April 27, 2024, 01:28:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!  (Pročitano 43983 puta)

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #120 poslato: Februar 28, 2008, 10:37:07 posle podne »
Pa dobro sa 16 je...ako ti tako kazes...a ako je sve kao sto vi kazete i ako je to normalno zasto onda odredjeni clanovi u odredjenim tekstovima na ovom forumu pozivaju na strogo izbegavanje anabolickih steroida?ja nisam neki protivnik jer sam svestan da danasnji vrhunski sport bukvalno podrazumeva upotrebu steroida...Sta ja imam od toga da li je on uzeo ili nije?u sustini lepo je videti da je sport napredovao i da decko sa 18 moze da bude u takvoj formi...ali postavlja se pitanje onda da li treba krenuti jos ranije i nadmasiti ga...sa 16 izgledati kao on sa 18...mislim cemu onda to vodi....ja imam 21 i razmisljam da li bi bilo rizicno za mene da napravim prvi ciklus sa ASS,i kada vi kazte da je to opravdano jer je u cilju sporta sta onda cekamo svi?i jos je neko rekao da je to cista satisfakcija i da retko ko uspe da izvuce neki dinar iz ovog sporta...znaci li to da sam ja trebao da sa ''16'' godina da uzimam steroide?sto neko od vas nije to uradio, kada tako zdusno stajete u odbranu?Meni ne smeta to sto je taj decko uzeo bilo sta...svaka njemu cast na odlicnom izgled...samo ovde postoje dvostruki arsini i nemojte da zaboravite da ovo citaju i gomila klinaca koji su potencijalni potrosaci AAS...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #121 poslato: Februar 28, 2008, 11:15:35 posle podne »
u jbt pa ti buncas za oskara. stvarno mi mrsko sad citirat recenicu po recenicu.
iznosis gomilu glupih karikiranja, zamjena teza, prosipas mali milion nekakvih chudnih argumenata i uopstavanja.
pogle samo kojim terminima baratas: cilj, sredstvo, opravdanje, gomila ugrozenih klinci, zdusno stanjanje u odbranu, vama je to nomrlano, dvostruki arsini.
jbt ko da su se ko zna kakvi zlocini odigrali odje i par monstruma koji zatvaraju oci haha jbt.



meni se chini da je ovaj rus odje nekome ponovo izgleda postavio domaci zadatak. da bi se zadatak odradio potrebni su hektolitri hemije, na ciju samo pomisao se ledi krv u zilama :)

btw
SAVE THE CHILDREN
« Poslednja izmena: Februar 28, 2008, 11:18:55 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #122 poslato: Februar 28, 2008, 11:37:01 posle podne »
Draga deco posto je ovaj cika rus dao svima domaci zadatak,onda ako imate 13 god,nemoj da gubite vreme nego lepo krenite da uzimate ASS,napravite neki dobar ciklus i mozda osvojite postovanje finih cika sa ovog foruma...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #123 poslato: Februar 28, 2008, 11:42:40 posle podne »
evo upravo mi je stigo mail od roditelja dvoje djecaka od 12 i 9 godina. zale mi se kako su im djeca malo blentava od silnog medijskog bombardovanja raznoraznim kecherima, bilderima, marincima i tarzanima. slucajno su naletili na ovaj forum i slike ovog rusa i nastao je opsti belaj.takodje postoji sumnja da su nelegalno chitali podforum steroidi. na zalost djeca vec tri dana nisu dosla kuci, poslednje sto su izgovorili bilo je, citiram "mama, tata. jebite se! odosmo mi da nadjemo interelukin-15 ! "
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #124 poslato: Februar 29, 2008, 12:53:09 pre podne »
 ;offtopic; ;offtopic; ;offtopic;
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #125 poslato: Februar 16, 2009, 05:57:28 posle podne »

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #126 poslato: Februar 16, 2009, 06:24:37 posle podne »
Extra izgleda, a najjaci su mi komentari na YouTube-u, kao recimo ovaj: "Lesukov was born on May 6, 1988, so he'll be 21 this year. There is no fucking chance people can grow that big natural before the age of 21"
Sta ovaj misli da se ovako ljudsko bice moze natural uraditi, pa mu ovo kao mnogo brzo jer je mlad :))))) Kakav lik jbt... 

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #128 poslato: Avgust 24, 2009, 01:59:26 pre podne »
evo naso sam ove slike pise da je slikana 4.aug ove godine

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #129 poslato: Avgust 24, 2009, 02:00:24 pre podne »
...........

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #130 poslato: Avgust 24, 2009, 02:01:50 pre podne »
.........

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #131 poslato: Avgust 24, 2009, 02:03:10 pre podne »
sta mu je sa butinama :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #132 poslato: Avgust 24, 2009, 04:04:20 pre podne »
mislio sam da je malo visi a on bas ono shorty.....
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #133 poslato: Avgust 24, 2009, 11:10:36 pre podne »
дедовщинa  ;D
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #134 poslato: Avgust 24, 2009, 11:35:58 pre podne »
Spasiba na slikama...lik je prestrashan... :)