April 20, 2024, 10:24:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: pozz...pitanje?  (Pročitano 2065 puta)

Van mreže djux

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
pozz...pitanje?
« poslato: Maj 07, 2007, 03:38:56 pre podne »
pozz...jedno pitanje ako nije problem,vezano za ishranu,valjda nisam dosadan.Pokusavam da dobijem par kila vec duze vreme ali nikako mi neide.Koliko god da jedem nista.Isao u teretanu i samo se definisem,sto i nebi bilo lose da imam jos 10-ak kila vise.Jednostavno nece.Maloprije sam citao po forumu u vezi b kompleksa,kvasca,kikirikija itd...Zanima me da li bi mi to pomoglo da to uzimamu u nekim razumnim kolicinama i postoji li kakav preparat da se kupi,samo malo mase da nabacim (nije nuzno da misicne bude).Inace me iteresuje sta da radim...Vise mi je pun ..... svega  :D   unapred hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pozz...pitanje?
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2007, 06:13:12 pre podne »
IZGLEDA DA IPAK NISI CITAO FORUM KAKO KAZES.

JEL NA OVAKVA PITANJA IMA BAR JEDNO 1000 ODGOVRA I ISTO TOLIKO DOBRIH SAVETA..

DAKLE..BACHI SE NA CITANJE

Van mreže maifos

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: pozz...pitanje?
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2007, 10:29:02 posle podne »
pa ja ne veruvam nekoj da ne moze da ubaci nekoj kg pa druze dobre finasiju i pravilna kaloriska ishrahan mislam da je glupo da ne mogu da pokaci kg ednostavno  jadi ko vol ............

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: pozz...pitanje?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2007, 03:27:09 pre podne »
... ja razumem lika u potpunosti... imao sam isti problem, to je islo dotle da sam na silu jeo junk food i kevinu kuhinju samo da bih nabacio neko kilo,  toliko sam bio mrsav da mi nije bilo bitno sto ce to biti salo... i naravno koliko god da sam jeo nije bilo pomaka

...eh kad se setim mog prvog posta na forumu gde vapim za pomoc u gojenju ... tada sam imao 65 kila na 186 visine (!!!), danas imam ponosnih 80 and counting... (ima tu dosta sala ali kao sto rekoh moze i malo salca nije problem ;) )

drugim recima iscitaj forum pazljivo, kreni u teretanu i zapamti "PISI KAO STO GOVORIS I JEDI KAO STO JE NAPISANO! (NA X3M FORUMU ;))
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pozz...pitanje?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 01, 2007, 06:48:12 pre podne »
BRAVO PUPPET