April 29, 2024, 03:16:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko avatara  (Pročitano 2410 puta)

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Pomoc oko avatara
« poslato: Februar 12, 2006, 01:03:48 posle podne »
Nikad nisam imao nikakav avatar ninakakvom forumu, evo sad sam se ubio ali ne ide od ruka da stavim avat ok Franco Columbu-a, hteo sam da stavim sliku koja se nalazi na http://www.columbu.com/html/index.html ili biju koju njegovu sliku u toj pozi, zli ono smanjivanje slike mi ne ide :((.
Ako neko moze da pomogne :(.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc oko avatara
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2006, 01:15:28 posle podne »
Displays a small graphic image below your details in posts. Only one image can be displayed at a time, its width can be no greater than 120 pixels, the height no greater than 120 pixels, and the file size no more than 29 KB.


pokusaj sada/...smanji sliku na dozvoljnu velicnu...i ona slika na samom strancii je u gif formatu..moras da je konvertujes u jpg...bar tako mislim..

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Pomoc oko avatara
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2006, 01:41:59 posle podne »
Citat: pedjos
Displays a small graphic image below your details in posts. Only one image can be displayed at a time, its width can be no greater than 120 pixels, the height no greater than 120 pixels, and the file size no more than 29 KB.


pokusaj sada/...smanji sliku na dozvoljnu velicnu...i ona slika na samom strancii je u gif formatu..moras da je konvertujes u jpg...bar tako mislim..


E bas je u tome problem, kako sam i naveo, ne znam da smanjim sliku. Ali evo pokusavam, ako ne uspem, javi cu se ovde opet :).

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Pomoc oko avatara
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2006, 01:55:13 posle podne »
Ihaaa, jedva, nisam uspeo da ga strpam celog, ali nije ni ovako loshe za pocetak.... Franco Columbu je inache moj omiljeni BB.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc oko avatara
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2006, 02:28:15 posle podne »
bravo za tebe..