April 29, 2024, 08:44:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dajte vase kritike  (Pročitano 1863 puta)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Dajte vase kritike
« poslato: Avgust 27, 2007, 09:29:53 posle podne »
Voleo bih vase ocene za moj program koji je sledeci:
Pon:Grudi-Triceps
Grudi:benc,kosi benc,Bent-Arm Dumbbell Pullover i razvlacenje na ravnoj klupi s bucicama.
Triceps:Potisak sa cela,propadanja na klupi sa tegom,Triceps Pushdown - V-Bar Attachment ,Tricep Dumbbell Kickback

Sreda:Ledja-biceps
Ledja:Bent Over Two-Arm Long Bar Row ,Bent Over Barbell Row,siroke zgibove,Reverse Grip Bent-Over Rows
Biceps:Barbell Curl ,Cable Hammer Curls - Rope Attachment .Drag Curl(svake 2. nedelje ubacim arnoldovu vezbu 3*7)(pred vezbe za biceps radim podlaktice)

Petak:Noge,ramena
Noge:Mrtvi cucanj,duboki cucanj,iskorak,Leg Press,a za listove radim:Calf Press On The Leg Press Machine,Barbell Seated Calf Raise
Ramena:Barbell Incline Shoulder Raise,Barbell Rear Delt Row,potisak iza glave.

-Trbusanjaci obavezni svaki trening
-Sto se tice serija i broja ponavljanja radim 4 serije po 12,10,8,8 ponavljanja
-Trudim se da ponekad ubaccim po neku novu vezbu.

PS. Izvinjavam se zbog neprevodjenja nazivam vezbi,jako sam zurio. :D :D



Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Dajte vase kritike
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2007, 10:14:53 posle podne »
noge moraju da ti imaju zaseban trening, tako da bi bilo dobro kada bi ubacio i taj cetvrti dan nedeljno u teretani.
svaki trening nesto drugacije uradi, barem ispremestaj redosled vezbi, ili ubaci neke druge, ili menjaj ritam....
i da, ne moras bas striktno da se drzis, 12, 10, 8, 8, znaci bolje si odredi sebi neki min i max koliko ponavljanja hoces da uradis nego da pucas na tacnu cifru.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Dajte vase kritike
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2007, 10:38:43 posle podne »
Da li znas koje su ove vjezbe koje nisi preveo?

Ako bih trenirao tri dana nedjeljno, podijelio bih gornji dio tijela u dva od tih tri treninga, a treceg radio samo noge, gornji dio tijela bih podijelio ili po principu push/pull ili mozda drugacije, ali bih noge u svakom slucaju radio solo...

Na ovom forumu postoje bolje trening varijante od ove gore, recimo pocetnicki program Sarceva, ili pak neki drugi, a da u okviru toga nemas fazmozni dan... Noge a nakon toga ramena...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Dajte vase kritike
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2007, 01:41:08 pre podne »
Ma znam koje su vezbe. Probacu to,da podelim treninge,hvala u svakom slucaju.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Dajte vase kritike
« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2007, 01:42:21 pre podne »
Sto se tice naziva vezbi,neznam kako da se izrazim sto se tice nekih vezbi.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Dajte vase kritike
« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2007, 01:58:23 pre podne »
Po meni nije samo los raspored partija vec je realno i previse vjezbi i setova po treningu, pogotovo za nekog mladog rekreativca...

Mnogi od programa koje srecete po netu su programi koje primjenjuju vrhunske i utrenirane atlete, koji imaju jaku podrsku u ishrani, suplementaciji i dopingu, i iza sebe godine i cesto decenije treninga, za takvog nekog 30-40 setova po treningu mozda i moze proci (a i takvih je sve manje), ali rekreativcu je to cesto siguran put do toga da ne naprave nista ili jos gore da se povrijede...

Eto i moja 2 centa na temu...

Vladar OUT
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me