April 28, 2024, 06:49:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura  (Pročitano 14729 puta)

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Prva kura
« poslato: Jul 08, 2007, 01:09:52 posle podne »
Pozdrav svim članovima foruma !

    1. kura

  testosteron enanthate 250mg/ml
  metan naposim         - 5mg/1.tbl.
  nolvadex              - 10mg/1.tbl.

   
  1-8 tjedna testosteron enanthate
  1-4 tjedna metan
  1-8 tjedna Nolvadex
 aplikacija testosterona- 500mg tjedno
 metan                  - 210mg tjedno

  testosterona - 250mg ponedjeljak-250mg četvrtak  ukupno 500mg week 16 ampula/galenka
   metan     -  30mg dnevno - podjeljeno u 3 doze  ukupno 210mg week 180 komada/naposim
  nolvadex     - 20mg dnevno  -  ukupno 120tbl./4.kutije/ (Astra Zeneca)

 zaštita/jetra/ liv 52 ili silimarin
 nolvadex u ciklusu 20mg ed ( aromatizacija,konverzija testosterona u estrogen )
 ginekomastija..
 
 prehrana

 400g,proteina
 250-300g UH
 70g M laneno ulje,maslinovo ulje
 
 suplementi

 whey
 glutamin
 itd...

 vitamini-minerali

 PCT

 2. tjedna od zadnje aplikacije Testa
.................................................
 1. tjedan 50mg clomid + 40mg nolvadex /dnevno/
 2. tjedan 25mg clomid + 25mg nolvadex / dnevno/
 3. tjedan 20mg nolvadex /dnevno/
 4. tjedan 10mg nolvadex /dnevno/


 posebno me zanima vaše mišljenje o PCT-u ,preciznije 4-ti tjedan

  što se tiče kortizola koristio bi remeron,znači nakon kure u PCT-u 30mg dnevno kroz 30 dana

- hormonalne pretrage prije i nakon ciklusa,te nakon PCT-a



 Visina 175 cm
 težina 80 kg
 Bf 7-10 % - kao i kilaža to bi još variralo jer sam još uvijek na definiciji
 kura je u planu za početak jeseni.

  ako netko misli da nešto treba izmjeniti,rado ću poslušati savjet :)

 tnx :)

« Poslednja izmena: Jul 08, 2007, 06:46:27 posle podne il Diavolo el Angelo »

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Prva kura
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2007, 09:55:22 posle podne »
 Za vreme ciklusa ti nolva ne treba u opste, mozes da ubacis 7./u i 8./u nedelju po 10mg dnevno, mada mislim da je i to nepotrebno. Ja bih depo isao 10nedelja a metan 6.

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #2 poslato: Jul 08, 2007, 10:25:19 posle podne »
Za vreme ciklusa ti nolva ne treba u opste, mozes da ubacis 7./u i 8./u nedelju po 10mg dnevno, mada mislim da je i to nepotrebno. Ja bih depo isao 10nedelja a metan 6.

 stvar je u tome sto ja ne znam kako cu reagirati na aromatizaciju,i ne bi se htio igrati  s tim stvarima,cak ne zelim ni provjeravati :) ono,nolva ide sigurno tjekom ciklusa.pitanje igf1-jetrenih enzima i utjecaj nolve to je vec druga prica,ali opet ne vrijedi riskirati zbog par kila vise.Mislio sam adex koristiti jer je tu problem navlacenja vode(ali skup je)mozda ubacim masteron zadnja 4tj.
 koliko sam upucen kure preko 8tjedana potezu i male doze hcg-a,a s time mi se ne da zajebavati za prvu kuru :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Prva kura
« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2007, 10:39:50 posle podne »
20mg nolve duz cijeli ciklus je previse. mnogo bolja opcija ti je 50mg (ili vise) provirona na dan, od pocetka pa do kraja i nema greske.
sto se pcta tice prvo uradi analizu hormona kao sto si i planirao pa onda ces vidjet da li ti treba to prezderavanje sa nolvom i clomidom tj dal ce uopste trebat pct...
i dobro bi bilo ako ima nesto kvalitetnije od naposima napr. danabol, la pharma,bd metan ili tako nesto...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2007, 12:14:19 pre podne »
20mg nolve duz cijeli ciklus je previse. mnogo bolja opcija ti je 50mg (ili vise) provirona na dan, od pocetka pa do kraja i nema greske.
sto se pcta tice prvo uradi analizu hormona kao sto si i planirao pa onda ces vidjet da li ti treba to prezderavanje sa nolvom i clomidom tj dal ce uopste trebat pct...
i dobro bi bilo ako ima nesto kvalitetnije od naposima napr. danabol, la pharma,bd metan ili tako nesto...


 imas pravo,nakon kure cu izvaditi hormonalni panel pa cu se po tome zbrojiti.
imam neku znjoru pa cu uz LH,FSH i ukupni testo,pogledati sto je i s prolaktinom,kortizolom,e2..

 ne znam za proviron,stvarno ne znam..mozda mi je još bolja opcija maknut i nolvu i kako ti kazes proviron,i ubaciti mastu od pocetka ciklusa ?to bi vec rijesilo
dosta ovih popratnih problema ,s time sto jos dobivam i anabolic komponentu koju proviron ne posjeduje.Jos razmisljam.Naposim sam nabavio i necu ga mijenjati,cujem po iskustvima usera da je taman dok ne proradi galenka:)
 

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prva kura
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2007, 12:35:49 pre podne »
Masteron jeste odlicna varijanta,ali je malo skup,a i ceste aplikacije znaju da budu problem nekim ljudima...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2007, 05:20:04 pre podne »
Masteron jeste odlicna varijanta,ali je malo skup,a i ceste aplikacije znaju da budu problem nekim ljudima...
za sada ,kad zbrojim i oduzmem, više me je ispao pct nego sama kura,skup sport :)a masteron ,onoliko koliko mi treba premašuje sve to zajedno.Recimo da remeron dodje skoro kao i 200kom .nape :)

 nadam se da cu se dobro snaci s aplikacijom,za probu sam se par puta puknuo u rame i guz (ono,na prazno) i nikakvih problema.

 bio bih zahvalan da mi netko napise kako trenira u fazi oporavka,nakon ciklusa i po cemu se trenizi razlikuju u odnosu kad su ON.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Prva kura
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2007, 10:41:18 posle podne »
 8)
« Poslednja izmena: Jul 12, 2007, 10:48:29 posle podne sele137 »
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #8 poslato: Jul 10, 2007, 05:26:39 pre podne »
pa ovako,pegla me paranoja od nakupljanja estrogena:)zato toliko forsiram taj nolvadex ili cak masteron (neki antiE)mora biti tako da budem miran.Uopce ne zelim ni pomisljati da bi me moglo nesto zapeci oko sisa:)Ovo za uporabu nolve tek od 3.-eg tjedna sam cuo od frenda i da mi stvarno nije potreban..ali ja sam vec odlucio da nesto od tih sermova ide od prvog dana.Pere me ta paranoja i sta mogu,ali hvala na savjetu !
 Remeron
spada u  SSNRI klas antidepresiva,koliko sam procitao, i ima visoku sedataciju :)
ali nema veze :) koliko sam upucen metan jako pitiskuje kortizol koji nakon skidanja s kure pozdere sve steceno..a testo ce samo nastaviti s potiskivanjem,zato mislim da je remeron tu i vise nego potreban.Osim toga i dobrog pct-a,mislio sam smanjit volumen treninga nakon kure i jos u baciti visoke doze vitamina C,cujem da pomaze.
 


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2007, 07:28:11 pre podne »
momak sam rece..vise ga kosta pect i sva ta sranja nego sama kura....

the secret of the pros

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2007, 03:32:14 posle podne »
momak sam rece..vise ga kosta pect i sva ta sranja nego sama kura....

the secret of the pros
a nes ti galenke i malo metana:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2007, 04:00:42 posle podne »
momak sam rece..vise ga kosta pect i sva ta sranja nego sama kura....

the secret of the pros
a nes ti galenke i malo metana:)
..
necu,...necu..necu......

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Prva kura
« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2007, 05:32:03 posle podne »
Remeron
spada u  SSNRI klas antidepresiva,koliko sam procitao, i ima visoku sedataciju :)
ali nema veze :) koliko sam upucen metan jako pitiskuje kortizol koji nakon skidanja s kure pozdere sve steceno..a testo ce samo nastaviti s potiskivanjem,zato mislim da je remeron tu i vise nego potreban.Osim toga i dobrog pct-a,mislio sam smanjit volumen treninga nakon kure i jos u baciti visoke doze vitamina C,cujem da pomaze.
 



Sretno sa remeronom :twisted:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Prva kura
« Odgovor #13 poslato: Jul 10, 2007, 05:44:12 posle podne »
 :wink:
 vidim da se nitko ne slaze s remeronom  :cry: 8)
 sele,evo micem remeron ako mi ponudis alternativu :)ozbiljno pitam,sto s potisnutim kortizolom?
 and btw.hvala na recenzijama oko kure  :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #14 poslato: Jul 10, 2007, 06:05:04 posle podne »
pa ovako,pegla me paranoja od nakupljanja estrogena:)zato toliko forsiram taj nolvadex ili cak masteron (neki antiE)mora biti tako da budem miran.Uopce ne zelim ni pomisljati da bi me moglo nesto zapeci oko sisa:)Ovo za uporabu nolve tek od 3.-eg tjedna sam cuo od frenda i da mi stvarno nije potreban..ali ja sam vec odlucio da nesto od tih sermova ide od prvog dana.Pere me ta paranoja i sta mogu,ali hvala na savjetu !
 Remeron
spada u  SSNRI klas antidepresiva,koliko sam procitao, i ima visoku sedataciju :)
ali nema veze :) koliko sam upucen metan jako pitiskuje kortizol koji nakon skidanja s kure pozdere sve steceno..a testo ce samo nastaviti s potiskivanjem,zato mislim da je remeron tu i vise nego potreban.Osim toga i dobrog pct-a,mislio sam smanjit volumen treninga nakon kure i jos u baciti visoke doze vitamina C,cujem da pomaze.
 


..

covece..ti kao da ces uzmati 5 gr testosterona...

meni nije jasno gde samo nadjete sve ove budalstine....

ako hoces kontrolistai kortizol,uzmi extra dozu cinka posle kure mani se remerona covece...

ja ovo ne mogu da verujem