April 28, 2024, 01:13:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sutlijas  (Pročitano 11038 puta)

Van mreže Burek

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Sutlijas
« poslato: Jul 11, 2007, 09:26:57 posle podne »
da li neko jede sutlijas (pirinac skuvan s mlekom) na ovom forumu? I zanima me koju tunjevinu jedete?

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Sutlijas
« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2007, 10:49:48 posle podne »
Сутлијаш не једем.
А што се тиче туњевине...рећи ћу ти само,колко пара толко музике  :lol:

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: Sutlijas
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2007, 10:51:11 posle podne »
... zajebi te fore sa mlekom, ja skuvam sa vodom malo posolim i cepam uz piletinu....

tunjevinu jedem najjeftiniju koju nadjem samo da je u komadima... u komadicima slabo uzimam jer mi deluje ko nesto sto su sastrugali sa zidova nakon sto su spakovali onu u komadima... :)
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: Sutlijas
« Odgovor #3 poslato: Jul 12, 2007, 10:37:43 pre podne »
А што се тиче туњевине...рећи ћу ти само,колко пара толко музике  :lol:

da li ovo znaci da ako jedemo "rio mare" da cemo se brze "napucati" i uneti vise proteina nego kad bi jeli "di conte", "happy tunu" ili "mistral", "la perlu-fuj" ili pak "millenium".."nostromo"???

dajte ljudi tuna je tuna...ja stvarno nisam blesava da kupim rio mare koja je 250 din , jer dobro znamo da za to mozes da kupis 600g mesa! ;)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Sutlijas
« Odgovor #4 poslato: Jul 12, 2007, 10:38:55 pre podne »
Apsolutno!

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Sutlijas
« Odgovor #5 poslato: Jul 12, 2007, 10:56:50 pre podne »
Тикице свака част на изведеном закључку!

Можда мислим на укус туњевине.....јер нисам баш љубитељ туна

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: Sutlijas
« Odgovor #6 poslato: Jul 12, 2007, 11:05:02 pre podne »
Ne treba komplikovati stvari..kupuj u komadima, cedi od ulja i jedi! Prijatno ! ;)

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: Sutlijas
« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2007, 01:28:46 posle podne »
... zajebi te fore sa mlekom, ja skuvam sa vodom malo posolim i cepam uz piletinu....

tunjevinu jedem najjeftiniju koju nadjem samo da je u komadima... u komadicima slabo uzimam jer mi deluje ko nesto sto su sastrugali sa zidova nakon sto su spakovali onu u komadima... :)
Hehehe, bash tako. A i u tu u komadicima stavljaju josh ko zna shta sem tunjevine - neki chak stavljaju delfinovo meso, a to je meni kao choveka da jedem. A i ova u komadu se lakshe ocedi. Rio Mare je daleko najukusnija, ali za svakodnevnu upotrebu meni je dobra i Di Conte. Pirinach na vodi, a ako sam bio dobar onda sa nemasnim mlekom i zasladjivachem.
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Sutlijas
« Odgovor #8 poslato: Jul 12, 2007, 01:39:42 posle podne »
da li ovo znaci da ako jedemo "rio mare" da cemo se brze "napucati" i uneti vise proteina nego kad bi jeli "di conte", "happy tunu" ili "mistral", "la perlu-fuj" ili pak "millenium".."nostromo"???

dajte ljudi tuna je tuna...ja stvarno nisam blesava da kupim rio mare koja je 250 din , jer dobro znamo da za to mozes da kupis 600g mesa! ;)
bravo tiki i ne diraj mi la perlu sucks :D

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Sutlijas
« Odgovor #9 poslato: Jul 13, 2007, 10:29:19 pre podne »
"sutlijas"  pih bljak  uf  sad mi muka... ne bi ga pojeo ni za brdo karamele

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Sutlijas
« Odgovor #10 poslato: Jul 26, 2007, 03:39:39 posle podne »
Ja jedem sutlijas. Pravim ga sa mlekom 0.5 posto masnoce i bez secera.

Van mreže maifos

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Sutlijas
« Odgovor #11 poslato: Jul 31, 2007, 12:09:33 pre podne »
ja jedi sutlijas pravemga so mleko i edno 10 grama neslik cokolado jako e ima prsti da izlizesa ako ti se jade blago odlicna zamena za blago..izvinete na  jazikot od mk sum pozdrav svima.......

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Sutlijas
« Odgovor #12 poslato: Avgust 06, 2007, 03:50:59 posle podne »
No problem, makedonce, mislim da su ovde svi dobrodosli. Ok, ne treba da govorim u ime administratora ali verujem da se slazu sa mnom.

Jedno je spremiti ukusan obrok a nesto drugo je da taj obrok bude i zdrav u potpunosti. Ume to biti problem - spojiti ukusno i potpuno korisno/zdravo. Svi mi tome tezimo(mislim na nas koji imamo neke ciljeve u fitnesu i bb).

Pozz

Van mreže maifos

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Sutlijas
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2007, 12:45:31 pre podne »
robert84 probaj brate sa ednom lazicu nesqulik krasa  i da vidis cudo zamena za blago kao cokolade duri povise mi se sviga ...............

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Sutlijas
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2007, 10:03:10 pre podne »
Ma, OK, verujem ja tebi da je to ukusno! To je u redu. "Problem" je u tome sto ja nemam problema sa slatkisima i jos pre 2-3 godine sam izgubio potrebu za njima. Jeo sam ih jako, jako puno iako nikada nisam bio debeo i uvek sam bio par kg ispod normalne kilaze. No, tu je vec "krivac" moj strasno brzi metabolizam a verovatno igra ulogu i genetika. Neko se goji od jedne cokoladice.
No, to sada nije bitno. Skrenuo sam malo sa teme. Hteo sam reci da sam ja sve to ostavio daleko iza sebe i danas moze preda mnom biti gomila najukusnijih slatkisa a da ne izazovu nikakvu posebnu zelju u meni.
Jedine "slatkise" koje danas jedem su proteinske cokoladice iz Pansport asortimana.  Jedem ih kada sam u guzvi i nemam vremena za neki obrok.
Tek ponekad se otme koja bonzita ako mi manja UH(mozda 2 do 3 bonzite u pola godine).

Dakle, sve je stvar uma i nase volje. Ono sto zamislimo, to mozemo i ostvariti. Kazes NE slatkisima i to je to.