Mart 29, 2024, 11:23:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kekka  (Pročitano 15376 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Kekka
« poslato: Februar 15, 2006, 01:06:11 pre podne »
Evo i mene  :D
Godinu ipo dana ZGIBOVA I PROPADANJA  + godinu ipo TEGOVA.

Od suplemenata jedanput glutamin...

Od ishrane, samo prvo slovo te reci  I  !!!!

Posle treninga pojedem jednu tunjevinu..  a tokom dana, sta i svi u kuci.. pretezno gluposti  + hleb! Jebiga, skup sport ta ishrana...

Nekada sam imao 90kg i ruku 45cm .. .  pa sam onda smrsao na 76kg i bio sam super izdefinisan....    Na ovim slikama imam 81 kg !

To su mi jedine slike od kad treniram i slikao sam se jer sam se povredio i mislio sam da nikad vishe necu trenirati..  pa da mi ostane nesto za uspomenu... :D

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2006, 01:08:10 pre podne »
JEL NIJE PROBLEM DA ADMIN SMANJI OVE SLIKE ???

JA OVO SALJEM SA POSLA, A OVDE NEMAM NIKAKAV PROGRAM ,SA KOJIM BI TO MOGAO DA URADIM.

UNAPRED ZAHVALAN!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Kekka
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2006, 01:37:46 pre podne »
sve su super ali ova prva ti se vidi definicija malo bolje
Samo malo vise mase

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2006, 04:43:32 pre podne »
Vec sam gore napomenuo da sam imao 90kg... ali nije mi to cilj, veruj mi.

Mnogo se lepse osecam sa 77kg nego sa 90 !

Nije mi problem da se ugojim, za dan mogu i po 2-3kg, ali lepse mi je da budem tanji...  a ruka mi tu mozda i izgleda manje nego sto jeste..  tu je oko 41cm , ali je dosta izdefinisana, tako da super izgleda..   Na ruci bash nishta ne bi menjao, pogotovu na tricepsu....

Hvala na komentaru.. pozdrav !  :D

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Kekka
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2006, 10:40:22 pre podne »
2-3 kg za dan???

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Kekka
« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2006, 10:44:52 pre podne »
Mozda misli 2-3kg sala pa je bolje da ostavi 77kg misica..
Ali ja mislim da je i to nemoguce.. mozda se nekad vagao ujutro,
a nekad popodne kada mu je organizam bio pun vode pa je vidio
tu razliku od 2-3kg..
Nema sta drugo..
I smanji slike molim te, posalji ih meni ako nemas nikakav program ja cu ih smanjiti, jer kao sto Pedjos kaze kvare izgled foruma a dialup-ovcima ce trebati mnogo vremena da ih otvori.. zato da cika Pedjos ne bi izbrisao slike :) zamoli da ti neko smanji, ako niko ne moze posalji meni slike da ih smanjim.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Kekka
« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2006, 03:53:00 posle podne »
Da li jos uvijek jedes 40 grama proteina dnevno?

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Kekka
« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2006, 04:03:40 posle podne »
Citat: Kekka
Vec sam gore napomenuo da sam imao 90kg... ali nije mi to cilj, veruj mi.

Mnogo se lepse osecam sa 77kg nego sa 90 !

Nije mi problem da se ugojim, za dan mogu i po 2-3kg, ali lepse mi je da budem tanji...  a ruka mi tu mozda i izgleda manje nego sto jeste..  tu je oko 41cm , ali je dosta izdefinisana, tako da super izgleda..   Na ruci bash nishta ne bi menjao, pogotovu na tricepsu....

Hvala na komentaru.. pozdrav !  :D


Svaka cast izvini nisa vido da si imao 90 kg Pogotovo ako ti je cilj 77
fenomenalno :D  :D

Van mreže SSd1

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Re: Kekka
« Odgovor #8 poslato: Februar 15, 2006, 06:36:02 posle podne »
super izgledas Kekka nego mozes li mi reci da li i prirodno imas predispozicije za ovakav izgled, tj.da li si i pre nego sto si poceo da imao dobru misicnu masu ili si sve stekao u teretani, posto prosto ne mogu da verujem da nisi koristio suplemente (verujem ti naravno :))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kekka
« Odgovor #9 poslato: Februar 15, 2006, 06:59:40 posle podne »
jos samo malo pa brisem slike!!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Kekka
« Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2006, 10:31:43 posle podne »
Kekka brate javi se vidis da su ti prevelike slike.. evo ja sam ti smanjio slike pa da ih postavimo, bolje da ih ti postavis ipak, javi ni na PM email da ti ih posaljem....

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #11 poslato: Februar 17, 2006, 09:10:31 posle podne »
Citat: pedjos
jos samo malo pa brisem slike!!!


Ja se stvarno izvinjavam posetiocima foruma, ali ja nisam bio ni blizu interneta ovih par dana.
Na internet dolazim sa posla, a radim dve noci, pa dve ne radim, tako da nisam mogao nishta da uradim po tom pitanju.

Ako vidish da me nema , a SLIKE ili bilo sta sto je moje, negativno utice na forum, ti slobodno to OBRISHI ! Niti cu se ja ljutiti, niti ce nekome moje slike   nedostajati.  Nishta drugo ne mogu da ti kazem.

Hvala ti sto nisi obrisao i hvala ti ako si smanjio slike...    ali ja stvarno ne mogu da ti uticem na stvari koje nisu do mene.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #12 poslato: Februar 17, 2006, 09:28:45 posle podne »
Citat: SSd1
super izgledas Kekka nego mozes li mi reci da li i prirodno imas predispozicije za ovakav izgled, tj.da li si i pre nego sto si poceo da imao dobru misicnu masu ili si sve stekao u teretani, posto prosto ne mogu da verujem da nisi koristio suplemente (verujem ti naravno :))


Pa... prirodno sam sklon gojenju..  nisam imao neku misicnu masu kad sam krenuo da treniram, bio sam normalan + 5kg masti :D

I pre nego sto sam poceo sa teretanom imao sam ruku 43cm..  Radio sam zgibove i propadanja 10x10 zgibova i 10 x 20 propadanja..   Svaki-svaki drugi dan...

Sto se tiche suplemenata nisam ih koristio zbog finansijske situacije , a ne zbog nekih predrasuda. Nekako mi sve bude preche nego to...  nekako potrebnije za zivot...

Sto se tiche genetike, verovatno je to u pitanju , jer ishrana i suplementacija su NULA ! Mada ja ipak verujem da je to do treninga,  jer bash dosta treniram..  Retko kad pricam. i treniram bash cesto i bash puno, sto je to totalno suprotno pravilima ali meni to odgovara....  

Mozda je to tajna nekog mog malog napretka...  nasao sam ono sto mi odgovara...  

Pozdrav druze..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #13 poslato: Februar 17, 2006, 09:56:14 posle podne »
Citat: pedjos
jos samo malo pa brisem slike!!!


A ti nabildovani , bolje da si me pohvalio nego sto me teras da smanjujem slike kad nemam internet  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Salim se naravno, nemoj da se tuchesh  :D  :D  :D  :D

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Kekka
« Odgovor #14 poslato: Februar 17, 2006, 09:59:34 posle podne »
Citat: IFBBPro
Mozda misli 2-3kg sala pa je bolje da ostavi 77kg misica..
Ali ja mislim da je i to nemoguce.. mozda se nekad vagao ujutro,
a nekad popodne kada mu je organizam bio pun vode pa je vidio
tu razliku od 2-3kg..
Nema sta drugo..
.


Pa verovatno tj sigurno da je 2-3kg sala..   ali verovatno da i sam znash da se to razbaca po celom telu.
Sto se tiche merenja, uvek se merijim ujutru..   a ovo pitanje nema neke preterane veze sa vodom , vec sa prevelikim apetitom  :D  :D  :D

Konstantno nesto bezim od hrane jer sam sklon gojenju i kad prestanem da bezim, nastaje opsti haos  :D