April 29, 2024, 01:34:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: BRAZIL 3-0 ARGENTINA  (Pročitano 4557 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« poslato: Jul 16, 2007, 12:57:41 pre podne »
Upravo je zavrsena finalna utakmica Copa America, u kome je Brazil deklasirao Argentinu. Po meni malo neocekivano, jer Argentina je dovela jak tim i vazila je za prvog favorita, ali Brazil je pokazao da je jos uvijek velesila u fudbalu i sa novim timom.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #1 poslato: Jul 16, 2007, 01:02:25 pre podne »
jbt Brazil sa bukvalno drugim timom dobija favorizovanu Argentinu!!!Neverovatno!!!Svaka im cast...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže robi

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 182
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #2 poslato: Jul 16, 2007, 01:27:47 pre podne »
I ja sam očekivao da če podedit Argentina ali još jedan put je Brazil pokazao ko je N1

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2007, 01:36:37 pre podne »
Ma j...o ih ja-navijao sam za Argentinu-mislim da su najbolji i pojedinacno i kao ekipa...Ali eto..
A ove "virtuoze" iz Brazila ne mogu da gledam...Stalno se provlace-zao mi je sto nisu ispali u ranijim fazama kad su se provlacili...
Kada ih je Francuska prosle god na svetskom pocepala( i pokazala im gde im je u tom trenutku bilo realno mesto),nije bilo srecnijeg od mene(pogotovo sto sam jos i uzeo pare na klad :))

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #4 poslato: Jul 16, 2007, 01:51:37 pre podne »
I svi do jednog u rep. Brazila(sa izuzetkom Kake) misle da su dati sa neba-u fazonu,toliko smo dobri da sa osmehom odradjujemo svaki trenong,smeju se protivnicima,gledaju uvek da izvedu nesto spektakularno da mogu sto bolje da ispadnu na slikama..A ima i ona izjava Ronaldinja za igrace Celzija(posebno za (terija,Lamparda i Kola)-kad je rekao nesto u fazonu:"oni su legija placenikai materijalisti,nemaju dusu-nisu kao mi u Barsleoni..."
Da oni su legija placenika a vi momci u Barsi igrate za dzaba jer volite fudbal-pusi ga bre zubati...
Gledao sam sad utakmicu pa sam jos pod utiskom..
Izvinjavam se svima koji vole Brazil-ali eto, to je moje misljenje


Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #5 poslato: Jul 16, 2007, 01:58:06 pre podne »
I svi do jednog u rep. Brazila(sa izuzetkom Kake) misle da su dati sa neba-u fazonu,toliko smo dobri da sa osmehom odradjujemo svaki trenong,smeju se protivnicima,gledaju uvek da izvedu nesto spektakularno da mogu sto bolje da ispadnu na slikama..A ima i ona izjava Ronaldinja za igrace Celzija(posebno za (terija,Lamparda i Kola)-kad je rekao nesto u fazonu:"oni su legija placenikai materijalisti,nemaju dusu-nisu kao mi u Barsleoni..."
Da oni su legija placenika a vi momci u Barsi igrate za dzaba jer volite fudbal-pusi ga bre zubati...
Gledao sam sad utakmicu pa sam jos pod utiskom..
Izvinjavam se svima koji vole Brazil-ali eto, to je moje misljenje



U redu je, bitno je da si se ti sada ispraznio. Znam da ti je odmah lakse. :)

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #6 poslato: Jul 16, 2007, 08:07:15 pre podne »
bila je jedna pesma kaze: the name of the game - football... znachi GAME (u prevodu znaci IGRA za one koji neznaju eng. :lol: ) brazilci su jedini koji se igraju cast izuzecima iz evrope :lol:

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #7 poslato: Jul 16, 2007, 12:21:59 posle podne »
bila je jedna pesma kaze: the name of the game - football... znachi GAME (u prevodu znaci IGRA za one koji neznaju eng. :lol: ) brazilci su jedini koji se igraju cast izuzecima iz evrope :lol:
Samo nek se oni "igraju"-to jos moze da im prolazi po Juznoj Americi gde se vecina jos "igra"..Sve dok se budu "igrali" u svetu ima da prolaze ko prosle god na svetskom...Kada im je cika Zidan sa svojij 35 god pokazao kako se IGRA pravi fudbal..Sto li se tad nisu "igrali" ..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #8 poslato: Jul 16, 2007, 01:08:06 posle podne »
Uhhhh ne slazem se bas u potpunosti sam tobom...Brazilcima svaka cast zasto sto se vecina njih bukvalno "igra" fudbala-njima je to najvise zabava,a tek onda posao,tako da ona Ronaldhino-va izjava nije daleko od istine,iako ne volim Barsu nimalo,decko je u pravu!jbg momci igraju lepo za oko,a ne samo na rezultat.Uostalom videli ste kakav se fudbal igra na Copa America,brz,tecan,na gol vise...a ne kao u Evropi-samo ne rezultat,1:0 i 'ajmo svi u bunker-jebes takav fudbal...Zato i volim juznoamericki nacin igre :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #9 poslato: Jul 16, 2007, 01:28:45 posle podne »
Uhhhh ne slazem se bas u potpunosti sam tobom...Brazilcima svaka cast zasto sto se vecina njih bukvalno "igra" fudbala-njima je to najvise zabava,a tek onda posao,tako da ona Ronaldhino-va izjava nije daleko od istine,iako ne volim Barsu nimalo,decko je u pravu!jbg momci igraju lepo za oko,a ne samo na rezultat.Uostalom videli ste kakav se fudbal igra na Copa America,brz,tecan,na gol vise...a ne kao u Evropi-samo ne rezultat,1:0 i 'ajmo svi u bunker-jebes takav fudbal...Zato i volim juznoamericki nacin igre :wink:
Ma Ok,kapiram sta hoces da kazes...
Ja htedoh reci  da je to sve lepo i fino kad se gleda -atraktivno,super..Znam da bi publika najvise volela da non-stop gleda driblinge i breze kontre i ako moze bar 10 golova po tekmi..Ali,tako se ne igra fudbal,bar ne u danasnje doba...Iako oni hoce da stvore sliku kako se zajebavaju i kako ih boli q..c,i kako je sve opusteno i lagano i da jedva cekaju da se zavrsi tekma pa da odu negde da bance...To su zvake za masu...Niko nikog nece da placa desetine miliona evra da bi se ovaj tu zajebavao...Hoce da stvore takav dojam kako su Bogom dani,ali nije tako-i zato me najvise nerviraju..Celokupna javnost ima u glavi:"u sta bi tek bilo kad bi ovi momci tek trenirali..."..Ma daaaaj...Ja sam imao srece da pre mesec ipo budem u Barseloni-prvo sam gledao trening Barse(koji je bio zatvoren za javnost)..To je izginuce na treningu do poslednjeg,krljanje i trcanje kakvo nisam video-svi su popadali posle na zemlju-ovo se posebno odnosi na Ronaldinja..I pored svog napora(a verujem da im je svaki trening takav) posle su odigrali sa Betisom kuci 1:1 i tu izgubili titulu-eto,imao sam srece da budem i tu prisutan...A pravi fudbal je,po meni,onaj koji su igrali mladi Holandjani protiv nas u finalu-atomski fudbal..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2007, 01:42:49 posle podne »
Niko ne kaze da se oni zajebavaju na treningu i tekmi,ali njihova igra izgleda mnogo opustenije i leprsavije od Evropljana...Verovatno to ima veze i sa tim juznjackim mentalitetom,ljudi su mnogo veseliji i opusteniji...Normalno da shvataju svoje obaveze u evropskim klubovima i da to profesionalno odradjuju,ali vidi se razlika u lepoti igre,a to se i trazi,a ne igra kao sto forsira Juventus i slicne ekipe-samo jedan pogodak na silu da se postigne i brani se do kraja,jebesh takav fudbal.Nekad to i daje rezultate ali lepote nema skoro uopste,jbg meni se to ne gleda...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #11 poslato: Jul 16, 2007, 02:03:48 posle podne »
Ma slazem se 100%-jebo Juve i njihov bunker i slicne ekipe koje tako igraju...
Ali po meni je umece igrati i odbranu i igrati majstorski na sredini i u napadu..Kao sto rade .Argentina,Spanija,(nekada) Francuska,Holandija...
A ako bi trebalo da trazim igraca kao pojedinca, to bi bili Krist.Ronaldo,Runi,Kaka,Drogba,Eto,Toti...do skora Figo i naravno, jedan jedini neprevazidjeni Zinedin Zidan(po meni,dostignuto savrsenstvo u svakom aspektu igre..)
Samo jedan primer-da ne idem mnogo u off-evo americki "dream team" u basketu..to je neka paralela Brazilu u fudbalu-kurce se,mi smo ovo ono,najbolji smo,zakucavamo nogama ,zajebavamo s,zabavljamo se ludo  itd-a kad treba da se pokaze rezultat pucaju corcima-i tako sve od 2002 pa do danas i ubuduce..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #12 poslato: Jul 16, 2007, 02:14:30 posle podne »
Jedini pravi DREAM TEAM koji priznajem je onaj prvi iz Barselone '92 sa Jordanom,Magicom,Birdom...To je tim snova!!!Ovo sad je smejurija...eventualno onaj iz '94 na SP u Canadi nije bio los,sve ostalo jedna velika 0 :lol: :lol:

Odosmo u OFF...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BRAZIL 3-0 ARGENTINA
« Odgovor #13 poslato: Jul 16, 2007, 02:18:18 posle podne »
Jedini pravi DREAM TEAM koji priznajem je onaj prvi iz Barselone '92 sa Jordanom,Magicom,Birdom,...To je tim snova!!!Ovo sad je smejurija...eventualno onaj iz '94 na SP u Canadi nije bio los,sve ostalo jedna velika 0 :lol: :lol:

Odosmo u OFF...
...I eventualno onaj iz '96-sa SHekom,Barklijem,Melounom,Milerom,Hardavejom,Grant Hilom,Geri Pejton,Dejvid Robinson,Pipen,Stokton....Da ne idemo dalje u Off..:)
Sporazumeli smo se..:)
Poz
« Poslednja izmena: Jul 16, 2007, 02:25:33 posle podne kikko »