Mart 28, 2024, 08:02:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Dennis Wolf  (Pročitano 35205 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2016, 10:58:51 pre podne »
Wolfy..:( :( - ali dobro je!! Nakon problema,na kraju krajeva Denis ce biti top 5 na AC 2017

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #16 poslato: Septembar 08, 2016, 11:57:18 pre podne »
sta mu se desilo ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #17 poslato: Septembar 08, 2016, 12:10:22 posle podne »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #18 poslato: Septembar 08, 2016, 12:56:21 posle podne »
ma vratice se on brzo in the game !

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #19 poslato: Septembar 08, 2016, 02:07:27 posle podne »
Mnogo mi ide na zivce sto ga pacovi iza tastature olajavaju najstrasnije jer je izgubio dosta mase,prokleti retardi..

Samo napred Wolf,tu je on na pocetku sezone 2017 sigurno.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #20 poslato: Septembar 08, 2016, 03:07:02 posle podne »
Mnogo mi ide na zivce sto ga pacovi iza tastature olajavaju najstrasnije jer je izgubio dosta mase,prokleti retardi..

pa da se ne lazemo ,dobro ga je drmnula atrofija, s obzirom o kakvoj se grdosiji radi...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #21 poslato: Septembar 08, 2016, 03:10:37 posle podne »
Mnogo mi ide na zivce sto ga pacovi iza tastature olajavaju najstrasnije jer je izgubio dosta mase,prokleti retardi..

pa da se ne lazemo ,dobro ga je drmnula atrofija, s obzirom o kakvoj se grdosiji radi...

Ne kazem da nije,sto je po meni i normalno ako uzmemo u obzir da nije trenirao zbog kicme,ali opet sta god da uradi toliko je postigao da nema smisla da se tako nesto pise o njemu na takav nacin.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #22 poslato: Septembar 08, 2016, 03:29:27 posle podne »
nem pojma nisam video sta pisu , ali to su sigurno sve gluposti... i zna se kakvi ljudi to pisu...mene samo zanima jesu ovo slike bukvalno iz bolnicke postolje ili je krenuo da trenira pa se slikao... jer ako je ovo da nije pipnuo teg posle pauze.. stvarno je  freak  (u pozitivnom smislu) bez obzira sto je izgubio na masi itd, treba dosta i mnogo da bi i ovako izgledao...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #23 poslato: Septembar 08, 2016, 03:38:52 posle podne »
nem pojma nisam video sta pisu , ali to su sigurno sve gluposti... i zna se kakvi ljudi to pisu...mene samo zanima jesu ovo slike bukvalno iz bolnicke postolje ili je krenuo da trenira pa se slikao... jer ako je ovo da nije pipnuo teg posle pauze.. stvarno je  freak  (u pozitivnom smislu) bez obzira sto je izgubio na masi itd, treba dosta i mnogo da bi i ovako izgledao...

Ove slike su deo "comeback" videa koliko ja znam,mozda trenira nedelju-2 dana... :)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #24 poslato: April 08, 2017, 11:20:53 pre podne »
Fibo 7.4.2017

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #25 poslato: Jul 19, 2017, 11:17:37 pre podne »
BREAKING NEWS :) - Big Bad Wolf je zapoceo svoju transformaciju za povrtak nakon godinu i po pauze, zbog teske operacije koju je imao.Cilj je AC u martu 2018 god, a kako DW izgleda evo fotke,a i ceo tekst:

-The big Bad Wolf started his transformation to get back on the biggest stage in bodybuilding. After a 1 1/2 year layoff due to cervical spinal fusion surgery Dennis is finally back in the gym training for his comeback. The severe injury forced Dennis to stay out of the gym for 18 month and had his weight drop down to 230lbs. Now Dennis is cleared to get back to what he knows best and he is back training and officially started his 1st phase of his transformation. His weight is already back up to 260lb and as you can see in the pics he gained a solid lean 30lb of muscle. Dennis is determined to bring back the look that he is known for and his goal is to be back on stage at the Arnold Classic Columbus Ohio in March 2018. He has a good 8 month left to gain another 20lb to 30lb of muscle and dial it back in like the Big Bad Wolf is known to do.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dennis Wolf
« Odgovor #26 poslato: Jul 19, 2017, 12:53:15 posle podne »
Nisam siguran , ali cini mi se da su bili vratni prsljenovi u pitanju, mnogo zajebana situacija... kako bre oni to u inostranstvu urade dobro hirurzi, prosto nezamisliv nivo I mogucnosti...