April 23, 2024, 04:30:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje i Suplementi  (Pročitano 40965 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #15 poslato: Decembar 22, 2005, 11:48:36 pre podne »
Citat: marko
Toga ima u Extreme gym.....
...pa znam zbog cega ides tamo :wink:  :wink:  :wink:  :wink: ..sef ce jaja da nam odreze :wink:  :wink:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2005, 11:51:07 pre podne »
pa i nece imati mnogo sta da odreze posle ovih silnih takmicenja...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2005, 11:52:45 pre podne »
Citat: marko
pa i nece imati mnogo sta da odreze posle ovih silnih takmicenja...
...hahhahahhahah...proviron..... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #18 poslato: Decembar 22, 2005, 12:07:14 posle podne »
...tribulus...tribestan...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #19 poslato: Decembar 22, 2005, 05:46:19 posle podne »
Citat: marko
...tribulus...tribestan...
...slabo stari ...slabo....

Van mreže Athletic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #20 poslato: Decembar 23, 2005, 10:08:34 posle podne »
Hmmmm Pedjos, steta sto traka(e) gde vezbas ne radi..... Ako nije tajna gde vezbas, jer na srecu bar u Beogradu se otvara sve vise kvalitetnih studija sa kvalitetnom opremom, samim tim cardio masine u tim klubovima odlicno rade?!
Iskoristio bih priliku da pitam sve posetioce sajta na kojim su cardio masinama (technogym, life fitness, cybex, sports art, panatta...) imali prlike da vezbaju i kakva iskustva imaju sa kojim masinama (kako pozitivna tako i negativna)?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #21 poslato: Decembar 23, 2005, 10:11:10 posle podne »
Citat: Athletic
Hmmmm Pedjos, steta sto traka(e) gde vezbas ne radi..... Ako nije tajna gde vezbas, jer na srecu bar u Beogradu se otvara sve vise kvalitetnih studija sa kvalitetnom opremom, samim tim cardio masine u tim klubovima odlicno rade?!
Iskoristio bih priliku da pitam sve posetioce sajta na kojim su cardio masinama (technogym, life fitness, cybex, sports art, panatta...) imali prlike da vezbaju i kakva iskustva imaju sa kojim masinama (kako pozitivna tako i negativna)?


uf ja nisam ni traku video a ne te , ja na poljanu pa na sprinteve e to je zakon kada udarim HIIT jedno 15-20 min.

Van mreže Athletic

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #22 poslato: Decembar 23, 2005, 10:25:58 posle podne »
Voleo bih da te vidim Markoni kakav je HIIT na -15 trcati na "poljani".....;o)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #23 poslato: Decembar 23, 2005, 10:31:43 posle podne »
Citat: Athletic
Voleo bih da te vidim Markoni kakav je HIIT na -15 trcati na "poljani".....;o)



e nema kod mene zime , ali do jedno minus 10 mogu napolje ali ispod ne , svake godine mi preko zime igramo fudbal bez obzira na temperaturu a najniza na kojoj sam igrao je bila -14 pre 3 godine ali kada trcis ne primecujes koliko je stepeni , zanas kako ja kazem sve je to u glavi , ako zelis trcaces i na -20 .

Vojislav

  • Gost
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #24 poslato: Decembar 23, 2005, 11:30:59 posle podne »
Citat: Athletic
Iskoristio bih priliku da pitam sve posetioce sajta na kojim su cardio masinama (technogym, life fitness, cybex, sports art, panatta...) imali prlike da vezbaju i kakva iskustva imaju sa kojim masinama (kako pozitivna tako i negativna)?

Pa ja sam imao priliku da trcim redovno po sat vremena distancu oko 8km kako mi je pokazivala traka Sports Art i evo nekih mojih zakljucaka:
Zbog amortizera ili sta vec postoji u traci bilo mi je prijatnije da trcim na traci, nego da trcim na stadionu po 10-15 krugova od po 400 metara, jer mi je udobnije bilo trcanje na traci zbog manjeg forsiranja kolena zbog amortizacije na traci. Medjutim, kada je doslo leto i bas lepo vreme i kada sam otisao u moj rodni grad Sabac i poceo opet da trcim na stadionu u krug i da jurcam za zenskama ;-) kolena su me ubijala od bolova :-( Znaci, trake sa amortizacijom su udobnije za trcanje i mozete na njima mnogo vise da trcite nego na betonu, ali ako posle duzeg vremenskog perioda predjete sa trake na beton, imacete probleme sa bolovima u kolenima. Evo i ovih dana zbog snega i loseg vremena sam krenuo opet da trcim na traci, ali to mi se ne dopada, jer znam da ce mi kolena oslabiti, ali ja sigurno necu trcati kada je napolju temperatura ispod 10C, a kamoli kad ode u minus :-(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #25 poslato: Decembar 24, 2005, 07:15:12 pre podne »
ma nema tu puno mudrolije....trcanje u prirodi je odlicno-ALI NA PLAZAMA KALIFORNIJE I MIAMI-ja....

ja nemam tu srecu da imam trkau u gym-u jer je to sve home made gym tako da sam i biciklo i stpeper sam morao da kupim....

ali u svakom slucaju bih voleo da imam tako zadovljstvo da se parkiram ispred tv prgramiram traku na 60 min i osini po prasini...za mene je to nezamenjivo....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #26 poslato: Decembar 24, 2005, 12:38:26 posle podne »
Citat: pedjos
ma nema tu puno mudrolije....trcanje u prirodi je odlicno-ALI NA PLAZAMA KALIFORNIJE I MIAMI-ja....

Mudro zboris generale,mozemo ovde dodati i Rio de Janeiro,uhhhhhhhhhhh kad samo zamislim sebe tamo  :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #27 poslato: Decembar 24, 2005, 12:57:42 posle podne »
ufff...zamisli samo...pesak,hladno pivo,jutarnji kardio i gomile cupi u tangama...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #28 poslato: Decembar 24, 2005, 05:30:11 posle podne »
:D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže denisator

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #29 poslato: Decembar 28, 2005, 11:55:35 posle podne »
može li mi neko reći o onom "čeličnom" kardio treningu. Čitao sam negde- dvoručni teg iz pretklona pa sve do izbačaja gore. Pogotovo sad zimi.