April 25, 2024, 07:57:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje i Suplementi  (Pročitano 40974 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #30 poslato: Decembar 29, 2005, 08:14:07 pre podne »
Citat: denisator
može li mi neko reći o onom "čeličnom" kardio treningu. Čitao sam negde- dvoručni teg iz pretklona pa sve do izbačaja gore. Pogotovo sad zimi.
..uffff..kardio sa tegovima????..ili je to samo metafora?????

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #31 poslato: Decembar 29, 2005, 12:25:08 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: denisator
može li mi neko reći o onom "čeličnom" kardio treningu. Čitao sam negde- dvoručni teg iz pretklona pa sve do izbačaja gore. Pogotovo sad zimi.
..uffff..kardio sa tegovima????..ili je to samo metafora?????


da i meni je to cudno , densitor aj napisi da vidimo kakav je to trening .

ja znam jedan trening sa bucicama za mrsavljenje ali ga nikad nisam radio jer mi na papiru izgleda ubitacno , mozda je to taj , ali on nije kardio ili bar ja mislim da nije .

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #32 poslato: Decembar 29, 2005, 12:26:14 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
Citat: denisator
može li mi neko reći o onom "čeličnom" kardio treningu. Čitao sam negde- dvoručni teg iz pretklona pa sve do izbačaja gore. Pogotovo sad zimi.
..uffff..kardio sa tegovima????..ili je to samo metafora?????


da i meni je to cudno , densitor aj napisi da vidimo kakav je to trening .

ja znam jedan trening sa bucicama za mrsavljenje ali ga nikad nisam radio jer mi na papiru izgleda ubitacno , mozda je to taj , ali on nije kardio ili bar ja mislim da nije .
...mene isto jako zanima

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #33 poslato: Jul 05, 2006, 04:35:48 posle podne »
IMAM PAR PITANJA.


Ako se radi kardio odmah po ustajanju jel da se radi na skroz prazan stomak ili se prvo uzme bar banana ili tako neka sitnica pa posle 15 min na kardio ?

 Ili ako se koristi BCAA ili sagorevaci da se zvekne to na prazan stomak pa tek onda kada se zavrsi kardio trening klopa ?

I pitanje, posto treniram KikBoks i svaki trening pocinje u 20.30h i pocinje sa trcanjem 4 kilometra u jako brzom tempu a posle nekoliko rundi udaranja u dzak, sparinga, skakanja....sve to trosi mnogo energije i izgleda kao jedan ogromni kardio, da li da i pre takvog treninga uzimam Glutamin kao i pre treninga sa tegovima ili da ga stekujem samo za teretanu ???


HVALA

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #34 poslato: Jul 05, 2006, 05:34:54 posle podne »
na prazan stomak

BCAA moze pre treninga , tj. trebalo bi uzeti BCAA pre treninga

pre treninga uzmi glutamin i BCAA

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #35 poslato: Jul 06, 2006, 07:38:56 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: max_ns
Pedjos kada smo vec kod ovsenih pahuljica, ja ih isto jedem za dorucak kao prvi obrok, pa sta mislis da li je dobro jesti ih jos jednom tokom dana,  pre treninga. Posto ja treniram posle podne, zanima me :wink:
.....licno mislim da bas i nema kasnije u toku dana da jedes ovsene....i iz iskustva drugih b.b,ne praktikuju bas taj izvor UH da ga konzumiraju u popodnevinim satima..

kao izvor uh u tom radoblju puno je sretnije resenje neki pirinac,integralni crni hleb,krompir ili nesto slicno....ali naglasavam...AKO MORA....

i teorija da se konzumiraju uh prije treninga je dosta napusten sistem u b.b....


 Sto kazes ako mora? Ja sam vec postavljao pitanje u topicu Proteinska dijeta... Ja sam oko mesec dana na proteinskoj i trudim se da unesem sto miimalniju dozu UH, stim sto Nedeljom jedem sve. Prosle nedelje sam bio prezadovoljan ucinkom, ali od Ponedeljka nesto ne stima... Osecam se umorno, malo sam opao u snazi i nemam volje za trening. Ubacio sam za dorucak 2-3 crne kifle ili pakovanje pirincanih galeta. Jel mozes da me posavetujes sta da radim? Cini mi se da me ni EAC ne radi vise kako treba...  :?

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #36 poslato: April 24, 2017, 11:10:59 pre podne »
Generale, znam da si 100 puta pisao ne whey pre treninga, al da pitam posto trebiram 2 sata nakon dorucka inace forsiram jaja i ovsene u dorucku, da li nekad, kad sam u skripcu sa vremenom moze whey uleteti sa ovsenim? I Najjaci si u reklami Delimano ;)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trcanje i Suplementi
« Odgovor #37 poslato: April 24, 2017, 12:12:34 posle podne »
Generale, znam da si 100 puta pisao ne whey pre treninga, al da pitam posto trebiram 2 sata nakon dorucka inace forsiram jaja i ovsene u dorucku, da li nekad, kad sam u skripcu sa vremenom moze whey uleteti sa ovsenim? I Najjaci si u reklami Delimano ;)

ne vidim razloga da ne
inace tema stara 10 god
molim te radije otvori novu temu, ili ako vec kazes da zznas da sam pisao, pronadji nego da podizezmo teme stare 10 + god