April 29, 2024, 06:25:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Beogradski pobednik ili tako nesto...  (Pročitano 3663 puta)

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Beogradski pobednik ili tako nesto...
« poslato: Februar 15, 2006, 09:26:51 posle podne »
... pre par godina ... u Domu Sindikata ... da li je neko bio? Kakva katastrofalna organizacija!!! Ono je bila sramota nevidjena!!! Tada je onaj neki lik bio nezadovoljan plasmanom pa je sudije gadjao flasom vode... a inace pre pocetka takmicenja Petar Celik je pokusavao da podesi odgovarajuce osvetljenje i to sve pred sam pocetak.

Vrhunac razocarenja je bio (barem za mene) kada je Milos Sarcev u Beograd doveo onog crnju (zaboravio sam mu ime) i kada smo svi ocekivali da ce obojica da se skinu i pokazu kad' ono nista!!! Bas nista!!! Kakvo razocarenje!!! A to je bilo najavljivano barem nezvanicno kao spektakl, svi su ocekivali mnogo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2006, 09:31:13 posle podne »
gle ogi...reci tipa -CRNJA-nemoj da koristis....tja covek ima ime i prezime...DENIS JAMES,ako nenazas ko je on..malo potrazi i sve ca da ti bude jasno....

dalje..sto se tice organizacije tog takmcienja..to nije bila katasrogfa..to je bila sramota za sve..ali to je tako akda se pojedinci umesaju u celu pricu...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2006, 09:37:33 posle podne »
CRNJA-nemoj da koristis....tja covek ima ime i prezime...DENIS JAMES

evo da ima i neko ko zove ljude po imenu i prezimenu
Svak cast

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2006, 09:38:29 posle podne »
Nisam mislio nista ruzno kada sam rekao crnja. Pa zar se ne vidi iz moje poruke da sam bio  ocaran njime. Cak sam pomislio da bi neko mogao da pomisli ovo sto i ti pa sam nameravao da napisem "crnac" ali ipak nisam. To crnja mu dodje kao od milja. Ja skroz gotivim crnce.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2006, 09:46:50 posle podne »
ma  u redu je

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2006, 10:31:43 posle podne »
Tek toliko da se zna:

Jova Stanisic (tadasnji pretsednik saveza) nakon visegodisnje saradnje me je zamolio da dovedem jednog od profesionalaca.
Nakon sto sam se ja odazvao nekoliko puta njegovom pozivu (da dodam: besplatno...iako mi je jednom Jova platio za putne troskove - svaki moj nastup je bio besplatan!).

No, nakon nekoliko mojih gostovanja Jova je predlozio da iako sam ja dobar gest-pozer nasa publika bi sigurno uzivala kada bih doveo jednog vrhunskog profesionalca.
Jova je u medjuvremenu kontaktirao nekolicinu (Son Reja, Nasera...i ne secam se bas koga drugog...i oni su mu trazili neverovatnu svotu...Kada smo vec kod toga - SVE TROSKOVE placene /put/hotel/hrana/ i $10000.00 - kao cena gostovanja).
Posto to Jova (i savez) nije mogao sebi priustiti pitao me je da li bih ja mogao nekog da nagovorim za "povoljniju cenu"...

Naravno - ja imam dovoljno prijatelja koji bi to uradili...i ja sam izabrao Denisa kao jednog od najboljih u to vreme.
Denis se slozio da uradi pozing ispod cene ($2500 uz placene troskove) i Jova se odusevio.

Denis me je pitao da potpise ugovor i ukoliko je moguce dobije "kauciju" ali sam ga ja ubedio da mi nismo "Zapad" i da je kod nas rec bolja od bilo kakvog ugovora.
Usput sam mu rekao da mu ja licno dajem garanciju...i da ne brine.

Prva prepreka je bila njegov put iz Tajlanda (gde je u to vreme ziveo).
Zeleo je da mu se obezbedi karta (sto je potpuno normalno i uobicajeno) ali sam ga ja i za to ubedio da ce mu Jova (organizator) platiti sve cim stigne u Beograd...

Sta se desilo?
Mozda neki moze da pretpostave.

Po mom dolasku nekolicina su me upitali da li sam ja siguran da je Jova "covek od reci" i da ce sigurno ispuniti sto je i obecao...Ja sam odgovorio da nemam sumnje.
No, nakon naseg vidjenja ustanovio sam da je Jova malo uznemiren pa sam ga pitao da li je sve u redu.
On je odgovorio da ce biti sve u redu...

Sledeceg dana sam sacekao Denisa na Surcinu i odmah nakon toga ga odveo na TV snimanje...
Posto je bio umoran zeleo je da se odmori i tada je po prvi put nastao problem.
Jova ga je odveo u "Metropol" gde za Denisa nisu bili "odgovarajuci uslovi"...
Odmah nakon toga je on shvatio da mozda i druge stvari nece biti u redu - pa me je pitao da li moze da dobije svoj honorar...

Nakon sto sam upitao Jovu - rekao mi je da ga jos uvek nema - i da ce mu dati nakon takmicenja...
Da ne duzim pricu...Denis mu je rekao da sigurno ukoliko ne dobije nekakvu nadoknadu - nece pozirati...i na kraju se to i desilo.
U medjuvremenu Jova je pokusao (na veoma neprijatan nacin) da nas najavi na bini kao pocasne goste "koji ce pokazati nasoj publici kako izgledaju profesionalci"...

Sve u svemu - bilo je to veoma neprijatno iskustvo koje je on "zacinio" na veceri posle takmicenja (gde mi nismo prisustvovali) izjavom: kako smo se mi (bezobraznici) ponasali kao "kriminalci" jer je on sve dogovore ispostovao - sve nam platio a mi smo u poslednjem trenutku promenili cenu i trazili MNOGO vise ????
Kako je kazao - konacno je morao svemu stati na put i zavrsiti ovu losu epizodu...

Sledeci dan u nasim novinama sledila je njegova izjava u tom stilu...(kako smo se mi veoma nekorektno poneli i razocarali publiku...)

Ja sam NARAVNO morao ispuniti svoje obecanje Denisu i nadoknaditi mu sto je izgubio.
Jova je (da budem korektan) platio troskove hotela (Interkontinental) ali nista od obecanog ugovora - sto je velika sramota!

Toliko o tome...

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2006, 10:45:46 posle podne »
Verujem da je tako bilo. Jebiga, kod nas je tako svuda, bukvalno. Pogledajte sta se radi samo u kosarci, rukometu... a kamoli u jednom takvom sportu kao sto je bodi bilding koji je kod nas ispracen kao strajk vozaca trolejbusa u Mozambiku.

Inace, posle toga sam cuo da je zapelo oko para, to su doduse bile neke nezvanicne price. Secam se, bio je veliki aplauz kada ste vas dvojica ulazili, zaista smo se nadali.

Takodje sam cuo da je Denis tada odvezbao par treninga u teretani Jovana, na Zelenom vencu, ispod hotela Palas. Sada ta teretana vise ne postoji.

Inace, Milose, kada sam pre par godina bio na terapiji u ortopedskoj klinici da bih lecio povredu ramena, u "box-u" za terapiju strujom sretnem neku gospodju i kazem joj da sam se povredio u teretani i ona me pita da li znam za Milosa Sarceva na sta se ja nasmejem i kazem naravno da ga znam i jos se pitam otkud ona zna za tebe a ona mi kaze da si ti njen sestric (cini mi se). :D Eto... :)

P.S. Kako se zove ona devojka koja je pobedila u zenskoj konkurenciji, potpuno me je  odusevila???

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2006, 11:27:18 posle podne »
Posle takvih ljudi i prevaranata voleo bih da neko pita Denisa kada bi opet dosao! Verovatno nikada!!!

Zoka

  • Gost
Re: Beogradski pobednik ili tako nesto...
« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2006, 07:35:27 pre podne »
Ne mozemo mi ama bas nista da uradimo a da neko ne pokusa da nekog drugog "zavrne"... tuzno i jadno... ali to je nasa slika...