April 29, 2024, 12:45:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc?  (Pročitano 1726 puta)

Van mreže Unspoken

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
pomoc?
« poslato: Jul 21, 2007, 01:33:57 posle podne »
Potrebna mi je pomoc,ljudi...
Od skoro sam krenuo da malo ozbiljnije vezbam u teretani itd, pa sam stoga mislio da se posavetujem sa nekim u vezi ishrane i dodataka...
ako neko od vas moze da me uputi na neki sajt, ili da mi napises sta i kako se racuna (ono kao potrebna kolicina proteina itd...) i ostalo...
imam 86kg, 188cm sam visok...imam malo stomak (koji naravno zelim da skinem sto pre :)...a opet bi voleo malo masu u rukama,grudima itd...

eto,hvala vam unapred na pomoci!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: pomoc?
« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2007, 01:42:46 posle podne »
Potrebna mi je pomoc,ljudi...
Od skoro sam krenuo da malo ozbiljnije vezbam u teretani itd, pa sam stoga mislio da se posavetujem sa nekim u vezi ishrane i dodataka...
ako neko od vas moze da me uputi na neki sajt, ili da mi napises sta i kako se racuna (ono kao potrebna kolicina proteina itd...) i ostalo...
imam 86kg, 188cm sam visok...imam malo stomak (koji naravno zelim da skinem sto pre :)...a opet bi voleo malo masu u rukama,grudima itd...

eto,hvala vam unapred na pomoci!


Nema potrebe da te upucujemo na neki sajt, kada sve imas ovdje. Nije BB naucna fantastika, da neces shvatiti sta je ovdje napisano.
« Poslednja izmena: Jul 21, 2007, 01:47:03 posle podne Manimal »