Mart 28, 2024, 05:13:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Jay Cutler 3 days out pics! - Page 3  (Pročitano 12495 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Jay Cutler 3 days out pics! - Page 3
« poslato: Jul 23, 2007, 06:04:12 posle podne »
Slike napravljene u toku snimanja Jayove reklame za Mr.O koja ce se vrtjeti Las Vegasom, dobri stari MADMAX6 sa Flexa nam donosi formu Mister O Jaya Cutlera 9 nedjelja prije velikog natjecanja!

Ubrzo i druge slike...
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2007, 08:28:13 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2007, 06:23:41 posle podne »
JBT..ALAJ JE ODRADIO DOMACI....SFVAK MU CAST...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2007, 06:32:54 posle podne »
Nesto ga vidim kritikuju po stranim forumima, ali lik je za ovih nesto manje od godinu dana ispromovisao Mr O titulu maksimalno, nema nedjelje da se negdje nije pojavio, i to uvijek, i u najvecoj van sezoni u dobroj formi!
Ako ga sve to nije potrosilo i ako udje jako, a cini mi se da je to slucaj, u ovu zadnju fazu bice 2x Mr O bez dvoumljenja, naravno ako nesto sudije radikalno ne promjene u sbvom kriterijumu, u sta sumnjam!

Ali... 9 weeks... vidjecemo!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2007, 06:50:06 posle podne »
Kritikuju ga oni sto bi voljeli biti kao on. Jay je izuzetno pametan i inteligentan covijek.

Sto se tice Jay-a na ovoj gore slici :shock:.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #4 poslato: Jul 23, 2007, 06:56:10 posle podne »
DA SE RAZUMEMO..JAY NEMA NIKAKVU GENTIKU....ILI PREVEDNO..SKRNAVO JE GRADJEN DA BOLI...

AKO SUDIJE BUDU TRAZILER ONO STO BI TREBALI..ONDA JAY NECE BITI MR O..A BOGAMI NI RONI...CAK STO VISE...NECE BITI MEDJU PRVA 3..

ALI AKO JAY ZIADJE ONAKAV KAKAV BI TREBALO A SUDIJE NE MENJAJU KRITERIJUM..TU ENMA STA DA SE TRAZI..JAY JE OPET MR O...

ALI NE BI ME NI CUDIKLO DA SE DESI POVRTAK..JER ODAVNO NIJE VIDEJNO TO...TO JOS OD ARNOLDA KADA SE VRATIO 1980 I NARAVNO NE SASLZUENO TADA POBEDIO....

TAKO DA PUBLIKA TRAZI POVRATAK..MOZDA I BUDE..U MARKETINSKE SVRHE

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #5 poslato: Jul 23, 2007, 07:00:52 posle podne »
DA SE RAZUMEMO..JAY NEMA NIKAKVU GENTIKU....ILI PREVEDNO..SKRNAVO JE GRADJEN DA BOLI...

AKO SUDIJE BUDU TRAZILER ONO STO BI TREBALI..ONDA JAY NECE BITI MR O..A BOGAMI NI RONI...CAK STO VISE...NECE BITI MEDJU PRVA 3..

ALI AKO JAY ZIADJE ONAKAV KAKAV BI TREBALO A SUDIJE NE MENJAJU KRITERIJUM..TU ENMA STA DA SE TRAZI..JAY JE OPET MR O...

ALI NE BI ME NI CUDIKLO DA SE DESI POVRTAK..JER ODAVNO NIJE VIDEJNO TO...TO JOS OD ARNOLDA KADA SE VRATIO 1980 I NARAVNO NE SASLZUENO TADA POBEDIO....

TAKO DA PUBLIKA TRAZI POVRATAK..MOZDA I BUDE..U MARKETINSKE SVRHE

 Vrlo brzo cemo saznati u kome pravcu vjetar duva kada dobijemo 2007 Mr. Olympia.  Sto se mene tice moze pobijediti bilo ko. 8)


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #6 poslato: Jul 23, 2007, 07:01:35 posle podne »
TACNO TAKO

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #7 poslato: Jul 23, 2007, 09:16:46 posle podne »
DA SE RAZUMEMO..JAY NEMA NIKAKVU GENTIKU....ILI PREVEDNO..SKRNAVO JE GRADJEN DA BOLI...
:shock: :shock: :shock: nisam znao za to... cekaj kad kazes losu genetiku -mislis da nije proporcionalan, simetrican ili sta vec ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #8 poslato: Jul 24, 2007, 05:46:44 pre podne »
DA SE RAZUMEMO..JAY NEMA NIKAKVU GENTIKU....ILI PREVEDNO..SKRNAVO JE GRADJEN DA BOLI...
:shock: :shock: :shock: nisam znao za to... cekaj kad kazes losu genetiku -mislis da nije proporcionalan, simetrican ili sta vec ?


PA BURAZERE JEL TREBA JA TI TI KAZEM..PA UPOREDI RECIMO NJEGOVRE LINIJE I OBLIKE SA VICTOROM MARTINEZOM..

AKO NEKO ZNA DOBRO DA RADI UPOREDNE SLIKE,NEKA STAVI OVDE 2-3 SLICICE..PA CES VIDETI..DA NE IDEMO DALJE

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #9 poslato: Jul 24, 2007, 08:36:45 pre podne »
Ja volim Jay i navijam za njega onako amaterski, ali ne bi nesto posebno patio da izgubi, patio bi da pobedi Ronny jer stvarno vise mislim da nema smisla, svi sjajni bodibilderi su se povukli sa olimpije zbog njih dvojice, ako trebam da je gledam samo zbog njih dvoje, mozda je i ne odgledam iskreno........ Viktor ima daleko bolje ruke ramena i grudi od Jay, e sad ne bi bilo lose ni da ih razjebe ove godine VIk........tako da ziveo Ahmad Haidar..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #10 poslato: Jul 24, 2007, 09:13:53 pre podne »
Jel gledaste iz Baltimora pre 2-3nedelje gostujuceg poziranja Jay-a i Ronnie-a???

Znaci ,ne iz Pitsburga,posto je to drugi, stariji, snimak njih dvojice....


Mogu vam reci sledece- RONNIE JE OGROMAN, KADA STANE PORED JAY-A ,A O OSTALIMA NE SMEM NI DA MISLIM..... 8)


Po onome sto sam video,OCIGLEDNO JE DA JE DAO PRIORITET PREDNJIM POZAMA.

I ne zaboravimo jednu vaznu stavar.


Svake godine od 2002 ,pa na ovamo su braca Weider imale svog ljubimca koga su promovisali u novog Mr.O,ALI JE RONNIE STALNO IZLAZIO KAO POBEDNIK!!!!!!!!!


Victor Martinez je definitivno sledeci Mr.O!!!!!!!!!

Ovo Ronnie govori vec 4 godine.....


Ali za ovbu godinu kazem -NAPREEEEEEEED RONNIEEEEEEEEEEEE!!!!!


EASY WEIGHT BABY!!!!!!!


 8)
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #11 poslato: Jul 24, 2007, 10:05:19 pre podne »
PA DA SU PRIORTITET PREDNJE POZE ONDA RONNIE NIKADA NE BI NI BIO MR O.

ENZNAM KOLIKOS  ERAZUMES U TEMATIKU ALI JE RONNIE BAS SVE BITKE DOBIO ZBOG NJGOVIH IMPOZANTNIH LEDNJIH POZA KOJE NIKO NIJE NI DOSTIGAO...

STO SE TICE WEDIERA..ZAR TI MISLIS DA TOLIKO DOVLJNO ZNAS DA NA ONOSVU TOGA STO JE ROONIE POTPISAO UGOV SA BSN PRE 2 GODINE NIJE BIO LJUBMAC WEIDERA?.

JEL ZNAS SA KIM JE I KAKV UGOVR IMAO DO PRE 2 GODINE???

NEMOJ DA PRICAS NEKE STVARI KOJE NEZAS..

NAVIAJTI JE LEPO ZA NEKOGA..I TU NEMA DVOJBE..

A TI SAM ZNAS..AKO SI RPATIO OLIMPIJE KOLIKO JE TITULA RONIE STVARNO SALUZIO OD NEJGOVIH 8KOLIKO IH IMA...

NEZNAM STA XNACI REC OGROMAN....DA JE TAKO.ONDA BI RUHL POBEDIO OBADVOJICU....KAO I QUNCY TAYLOR..I JOS MOGO NJIH.

ALI KAO STO REKOH....LJUDI VOLE COMBACKOVE A PSOTO WEDIER JAKO MALO IMA SA OVOM LOLIMPIJOM U OPSTE A JOS MANJE ANREDNIH GODINA..MISLIM LICNO DA CE MOZDA RONNIE I DOBITI TJ POKLONITI MU SE TA POBEDA DA ODE U SALUZENO PEZNIJU I ONDA LSEDECE GODINE IDE NOVA ERA.

DALI J TO VIC....STO SE TICE GENTIKE....SLAZEM SE..ALI TU IMA JOS MNOGO DOBRIH MOMAKA KOJI CE DA SE POJAVE NA OLOM PIJI NAKON ROONIJEVOG POVLACNJENJA JER SVI SU I SAMI REKLI DA IM JE MUKA DA SU PRVA 2 ILI 3 MESTA REZERVISAN U NAPRED A NA OSTALE SE I EN RACUNA..

TAKO DA OVE GODINE GOMILA MOMKA NECE IZACI.....BAS IZ TOG RAZLOGA..CEKA SE PRAVI MOMENAT PA DA SE VIDI KO JEBE OVCE A KO NOSI ZVONCE

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #12 poslato: Jul 24, 2007, 11:00:43 pre podne »
Vidi Pedja...

Posto veoma pratim sta se desava u vezi Ronnie-a,VEOMA DOBRO MI JE POZNATO SA KIM JE IMAO UGOVOR PRE BSN-A,kakve je transformacije imao od 1992 godine.....

Ipak, 37 -ma mi je godina,a pocelo je sa LISTOM HERKULES DAVNE 1982 GODINE......


Sto se tice Ronnie-a poznata mi je njegova POWERLIFTING KARIJERA PRE 23 GODINE,A kamoli ovo danas....


Elem,jasno je ko dan, da se Olympia dobija "S LEDJA"  i ja i ne tvrdim drugacije,od tebe.


Samo sam rekao da JE VIDLJIV OGROMAN POMAK U POZAMA S PREDA KOD RONNIE-A NA OVOM GUEST POSINGU KOJI SAM IMAO PROLIKE DA VIDIM.


I samo to kazem i nista drugo.


Sto se tice Ronnie-a reci cu ti da je on od Olympia 2006 godine ,dao tri interviua casopisima i 4 on line broadcastin interviu-a, A JA SAM IH SVE PROCITAO I CUO.


Toliko, koliki sam fan Ronnie-v! :D :D :D


Sto se tice materije....


Ja ,NARAVNO,se ne mogu uporediti sa tobom,jer, ti si ipak profesionalac SA VELIKIM ZNANJEM I HVALA NA SVIM SAVETIMA KOJE NESEBICNO DAJES SVIMA NAMA.



Ja sam, inace, powerlifting fan!!!!!!!!!!!


A ovo sa bodybildingom je samo ljubav prema gvozdju ,koja me je spojila i to je to.


Tako,da  u poredjenju sa tobom sam ja truba,bodybildinga sto se tice!!!




Ali,bez obzira.MISLIM DA SE NISMO RAZUMELI......



Poz


"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #13 poslato: Jul 24, 2007, 11:16:47 pre podne »
PA OK..OVO JE SVE TACNO STA SI NAPISAO.

ALI JEDNO SI IZOSTAVIO..A TO JE DA JE TO STO SI TI VIDEO KAO GUEST POSING..11 WEEK OUT GDE JE RONIE PRILICNO OUT OF SHAPE..

I SADA JEDNO LOGICNO PITANJE..ZAR MISLIS DA JE RONIE U OVOJ DOBIO ZAISTA U MOGUCNOSTI DA PORPAVI BILO STA NA SEBI??

KOLIKO JA ZNAM,A SVI SE POST RANIM FORUMIMA SLAZU..RONIE CE BITI SRETAN AKO ZIADJE U FORMI U KOJOJ JE DO SADA IZLAZIO I POBEDJIVAO...A DA ON MOZE NESTO NA SEBI VIDNO DA POPRAVI....NE VERUJM BAS..ALI VIDETI CE MO.

SVE U SVEMU..OVO JE SUPER RAPSRAVA...

DA SE OMDAH RAZUMOMO..JA VISE GOTIVIM JAY-A NEGO RONIJA..ALI TO NIKAKO NE ZNACI NI DA BI JAY-U DAO DA POBEDI!!!!

JAY NIJE DOSTOJAN NOSIOCA TITULA MR O SA ONOM GENTIKOM...

ALI SE ISKRENO ANDAM DA JE JAY SAMO JEDAN STEPNIK U ONOME STO SE ZOVE..UNSITANVANJE ERE MASS MONSTREA I DA OSTALI MOMCI KAO SO SU PHIL HEAT,.VICTORE,DEXTER I EKIPA IMAJU PRAVA DA SE RAVNOPRAVNO UKLJUCE U BORBU.A NE DA SE PRVA 3 MESTA ZNAJU U ANPREDE

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Jay 9 weeks out from the Olympia
« Odgovor #14 poslato: Jul 24, 2007, 01:03:21 posle podne »
Pa,da....


Treba samo pogledati Ronnie-ve slike iz 98.99,00 godine ,NA KOJIMA JE ON IMAO IZUZETNO TANAK STRUK I ODLICNU ESTETIKU,PA JE JASNO O CEMU GOVORIS.....


Uzgred forma mu je bila najbolja 2001 na Arnold classic-u i 2003 godine na Olymiji!!!!!!!!!!!!



To je najbolja forma ikada,BEZ PREMCA!!!!


Niko nije ni blizu.



Uporedite, recimo Flex-a Wheeler-a 99 i Ronnie-a ,jednog pored drugog,pa je jasno ......


Kada gledate Flexa ,samog ,on je savrsen!!!!!


Ali kada stane ,kao te 1999 pored Ronnie-a,onda se vidi razlika ohoho.....


Dorian-a ,koga veoma cenim, uporedite sa 20 kg tezim Ronnie-m iz 2003 godine,pa je evidentno sta je Ronnie........



Ma ,da neduzim,sam Dorian je i na seminaru u Australiji,kao i na seminaru u Nemackoj to otvoreno rekao......



I SVE OVO SA DISKUS HERNIJOM SRASLOM DOBRANO VAN KICMENOG STBA JOS OD 2001 GODINE!!!!!!!!!!!



Znaci, covek je vanzemaljac....



Treba reci i to da razmislja o povratku na powerlifting posle karijere u bodybuildingu !!!!!!!!!!!



TREBA DA VIDITE STA JE SNAGA KADA RONNIE RADI TRENING NA POWERLIFTING NACIN BEZ PONAVLJANJA U SERIJAMA ZAGREVANJA
PREKO 5 !!!!!


Kakav Cost of redemption.....kakvi bakraci......


On, sada, u ovim godinama i sa zdravljem koje ima,moze da srusi koji hoce rekord u powerliftingu ,samo mu treba jedno godinu dana da se uzubi u trening tog tipa IZ KOGA U POTPUNOSTI NIKADA NIJE NI IZLAZIO!!!


Ovo govorim potpuno argumentovano i bez ikakvog preterivanja,JER SAM IMAO PRILIKE DA SLUSAM OCEVIDCE I DA VIDIM NEKE NJEGOVE LIFTINGE ONAKO SNIMLJENE NA RAW NACIN SA TELEFONSKOM KAMEROM!!!!!!!11

Brrrrrrrrrrrr.....covek je monstoum..........sta bi bilo da nema diskus herniju?????????



Poz

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod