Maj 23, 2024, 01:57:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: German volume training  (Pročitano 33164 puta)

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: German volume training
« Odgovor #15 poslato: Avgust 30, 2007, 01:43:35 posle podne »
jel neko radi ovaj trening? kakva su iskustva?

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: German volume training
« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2007, 01:42:40 posle podne »
jel bar neko ima teoretsku predstavu da li je ovaj trening zasluzan ovih 3 meseca koliko traje.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: German volume training
« Odgovor #17 poslato: Septembar 01, 2007, 01:50:52 posle podne »
Mozda Markoni zna :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže chakija

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 229
Odg: German volume training
« Odgovor #18 poslato: Septembar 15, 2007, 10:41:24 posle podne »
Ako krenes sa ovim treningom ,probaj da istrajes sto je vise moguce...pri tom racunaj na bar jedno povracanje pri kraju serija ,pogotovo kad se noge rade :D
Da sam normalan ,poludeo bih !

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: German volume training
« Odgovor #19 poslato: Septembar 16, 2007, 12:05:50 pre podne »
radim ga trenutno...u drugoj fazi sam....povracalo mi se u pocetku (nisam povracao), a sada mi je kul, totalno podnoshljivo.

skontao sam da su mi ruke (biceps) najvishe reagovali na prvu fazu 10x10 serija hamer pregib na kosoj klupi.....
sto se tiche ostalih delova tela, hm...sta ja znam... ruke sam samo primetio.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: German volume training
« Odgovor #20 poslato: Septembar 16, 2007, 08:26:21 pre podne »
sva sreca pa ruke!!!

Van mreže PatMat

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: German volume training
« Odgovor #21 poslato: Decembar 07, 2007, 10:31:39 pre podne »
podrav ekipa.evo imam jedno pitanje za vas znalce.idem vec dosta vremena u teretanu i imam 85 kg.zanima me da li mi se isplati koristitti ovaj trening za podizanje mišićne mase?ocu li bar dobiti koji kg?

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: German volume training
« Odgovor #22 poslato: Decembar 07, 2007, 11:23:26 pre podne »
pa jeli volume training ili ne?

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: German volume training
« Odgovor #23 poslato: Decembar 07, 2007, 11:53:22 pre podne »
Zdravo Ljudi ko prvo super tekst i dobrodosao Sumadinac.  Mogu reci samo pozitivno od German Volume Trening. Pre 3 Godine radio sam skoro 8meseci ovaj trening i dobio zavidne rezultate u Misicnoj masi Snagu kondiciju itd...  Program je namenut za Napredne Bildere(takoreci) . Nije za Pocetnike.  Pozdrav i isprobajte bar par nedelja ovaj program..
Kralj ist Back

Van mreže PatMat

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: German volume training
« Odgovor #24 poslato: Decembar 07, 2007, 07:55:49 posle podne »
iman jos jedno pitanje,mozda je  i malo glupo ali eto.... uvek sam mislio da je trening za masu manji broj serija i vise kila na utezima,a za definiciju veci broj serija,veci broj ponavljanja.e sad sam u nedoumici jer ode vidim da svaka vjezba sadrzi 10 serija po 10 ponavljanja,a program je za masu???

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: German volume training
« Odgovor #25 poslato: Decembar 09, 2007, 12:07:57 pre podne »
Citat
Koliko ja znam, ova metoda je nastala u Nemackoj sredinom 70-tih godina i bila je popularizovana od strane Rolfa Fesera koji je tada bio nacionalni trener reprezentacije dizaca tegova.

U Nemackoj metoda 10 serija je koriscena u vantakmicarskom periodu da bi pomogla dizacima tegova dobijanje ciste mase. To je bilo toliko efikasno da su dizaci tegova povecali svoje performance u roku od 12 nedelja.

Da je malo pazljivije citano videlo bi se.  \KOFETIME'

Primarna razlika u masi i definiciji je u pristupu ishrani, ali se u periodu rada na skidanju bf-a praktikuje intenzivnije vezbanje sa nesto vecim brojem ponavljanja.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: German volume training
« Odgovor #26 poslato: Decembar 16, 2007, 01:58:56 posle podne »
Ima li kakva shema ovog naprednog treninga, onako lipo detaljno objasnjena? Pa da je usporedin i vidin mogu li ja odma pocet radit tu varijantu...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: German volume training
« Odgovor #27 poslato: Decembar 16, 2007, 02:02:22 posle podne »
pa eto ti je naprvoj stranici u koloru
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: German volume training
« Odgovor #28 poslato: Decembar 16, 2007, 07:40:53 posle podne »
koliko ja vidin, ovo u "koloru" na prvoj stranici je pocetnicki program, a na kraju je nesto kratko samo objasnjen program za naprednije vjezbace... glupo mi je radit program di nema bench presa, a koliko ja vidin, nije nigdi naveden....

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: German volume training
« Odgovor #29 poslato: Decembar 18, 2007, 11:08:45 posle podne »
Taj cuveni bench kompleks izgleda da je i pored ovoliko izvora informacija i dan danas prisutan. 
Evo, npr. Pedja Petrovic je visestruki prvak drzave i evo sad i apsolutni prvak Balkana i jedan od najboljih amatera u ovom delu Evrope (bez IFBB licence, da ne dodje do zabune) a sam kaze da od kada ima ovaj novi sistem rada uopste ne radi tu vezbu.
Sada ces se ti verotno pozvati na to da se najbolji bilderi (Mr. Olympia-e konkretno) u poslednjih dvadesetak godina kunu u osnovne vezbe gde i bench spada, ali npr. Pedja i ceo Milosev tim (gde je npr. jedan Wolf) radi po nekom sistemu gde je dato malo vise prostora i izolacionim vezbama.

Naravno, nama deci u ovome je bench jedna znacajna stavka, ali moze se i videti da drugi ljudi imaju i neke malo drugacije poglede na trening i stimulaciju misica. Mislim da je sasacg (ako se ne varam) rekao da njega npr. potisci sa bucicama bolje pogadjaju od potiska sa sipkom, a tako je i samnom jer osetim bolju pumpu od takvog vezbanja. Jer, svaki oranizam se razlikuje i ne odgovara svima isti metod.

Izvinjavam se za mali silazak sa teme, ali bih bas voleo cuti misljenje ostalih clanova o ovome bilo u ovoj ili u nekoj drugoj temi.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2007, 11:39:32 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...