Mart 29, 2024, 12:24:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: SAMO ZA TED ARCIDI-A..CHECK THIS OUT DUDE!!  (Pročitano 10471 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: SAMO ZA TED ARCIDI-A..CHECK THIS OUT DUDE!!
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2007, 12:45:45 posle podne »
trudicemo se da malo unapredimo deo foruma o powerliftingu


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: SAMO ZA TED ARCIDI-A..CHECK THIS OUT DUDE!!
« Odgovor #16 poslato: Jul 24, 2007, 01:25:01 posle podne »
Sta reci o Ed Coan-u.....sto vec nije receno....????

Recimo ovako,,,,,,


Covek sa 985 funti na ledjima,na Mauntaner cup-u 2002 GODINE,na pola cucnja, DOZIVI EKSPLOZIJU DESNOG KOLENA,DA BI ,RECIMO,/JA GLEDAO SNIMAK!!!/2 GODINE KASNIJE U RAW VERZIJI NA TRENINGU REGULARNO RADI SET SA 685 I 715 FUNTI U 5 PONAVLJANJA!!!!!!!!!!!!


Sto se tice Jeremy Hornstre ,covek je jedan krajnje normalan cova/dakle,nije neki ludak kao" nazaretbarbell" ludaci ili" metalmilitia" kreteni!!!!/,a sa najboljim bencom svih vremena/615 funti u kategforiji do 110 kg!!!!!!!!!!!!!!!!

Covek dize polako i bez agresije......


Isto i Nick Winters.



Treba da vidite koliki je Nick Winters,KOLIKA SU TO LEDJA I SIRINA U RAMENIMA.BATO MOJ.....................


Frajer ima 365 funti!!!!!!!!!!!!!!!!!/cca 166 kg!!!!!!!!



Ryan Kennely je benchmonster i dize 600 i 625 funte kao od sale.kao iz katapulta,ali sa tezinama preko 650funti nije imao srece....



Mislim da je psiholoska prepreka u pitanju...


Cova dize 183 kg 20puta sa neverovatnom brezinom......treba videti da bi se poverovalo...



Najzanimljiviji je ,po meni,Brian Siders, koji je najveci monstoum ikada/porecima Ed Coana-a licno!!!!!!!!!!!!/



Zasto...pitacete....



Covek trenira i strongman i powerlifting stqalno i bez prekida cele godine.....



A pazi ovo......gledao sam i sluzao njegov trening program....cesto trenira sa Ed-om......



COVEK SVAKI DAN TRENIRA 3.5 DO 4 SATA SA GVOZDJEM,STONGMAN ILI POWERLIFTING TRENING ,A ZAVISI,STA VISE, OD BLIZINE TAKMICENJA!!!!!!!!!!!!!!!!


Niko u svetu nema taj terning dril i tako vec godinama i sve su mu bolji rezultati znaci nije overtraining!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Itd.......
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod