Mart 29, 2024, 12:29:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Bench press-kako se to radi ...  (Pročitano 153895 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #75 poslato: Jul 09, 2014, 04:48:06 posle podne »
Hahaha nemoj Velimire, imaces ti jaci benc :D

Mare, oni su mahom jaci jer telo nadoknadjuje nemogucnost koriscenja nogu.Pogledaj im tezine na takmicenjima i bice ti jasno.
A Petar je prica za sebe, ozbiljna genetika i psihicka i fizicka snaga. Ko hoce da trenira powerlifting ima odlicne uslove kod njega u teretane za neke smesne pare. I imaju odlicnu atmosferu, svi se pomazu i kao jedna velika porodica su.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #76 poslato: Jul 09, 2014, 08:12:56 posle podne »
Ja vezbam kod pere, teretana je pravljena za PL, profi sipke, profi klupe, lanci, letvice, rack.. tegova i vise nego dovoljno sve to za 2 soma...odnos cene kvaliteta mislim da nema bolje...

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #77 poslato: Jul 10, 2014, 03:25:10 pre podne »
Hahaha nemoj Velimire, imaces ti jaci benc :D

Mare, oni su mahom jaci jer telo nadoknadjuje nemogucnost koriscenja nogu.Pogledaj im tezine na takmicenjima i bice ti jasno.
A Petar je prica za sebe, ozbiljna genetika i psihicka i fizicka snaga. Ko hoce da trenira powerlifting ima odlicne uslove kod njega u teretane za neke smesne pare. I imaju odlicnu atmosferu, svi se pomazu i kao jedna velika porodica su.
Znam znam ja kazem za njega, video sam ga i kod "nas" kad je gurao 180kg bench kao od sale mada je to davno bilo... mozda je sad i jaci :D a i Senkovic je opasan isto :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #78 poslato: Jul 10, 2014, 03:42:10 pre podne »
Sad radi 3x10 sa 180kg :D

Ja vezbam kod pere, teretana je pravljena za PL, profi sipke, profi klupe, lanci, letvice, rack.. tegova i vise nego dovoljno sve to za 2 soma...odnos cene kvaliteta mislim da nema bolje...

Stvar je u tome sto su ono original ivanko tegovi i sipka, a cene te opreme su da se smrznes.I svi ostali tegovi su premereni u gram.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #79 poslato: Jul 10, 2014, 06:07:28 pre podne »
Od kad si ti počeo da ideš kod njega, a ja počeo da ga pratim oduševljava me lik
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #80 poslato: Jul 10, 2014, 07:43:22 pre podne »
Sad sam video snimak gde radi 200x5 i i dalje ne mogu da verujem sta sam video. Nije mi jasno sto covek ne ucestvuje na paraolimpijadi?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #81 poslato: Jul 10, 2014, 09:52:56 pre podne »
Nemamo savez.Valjda ce izlaziti na neko evropsko sledece godine, ne znam kako.
Rece mi da radi potiske bucicama sa 75kg x10 po ruci. Biceps isto nesto mnogo,zgibove sa 80kg opterecenja. Dovoljno je da se rukujete sa deckom i sve vam je jasno o kom nivou snage se radi.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #82 poslato: Jul 11, 2014, 06:01:44 posle podne »
Sad radi 3x10 sa 180kg :D

Ja vezbam kod pere, teretana je pravljena za PL, profi sipke, profi klupe, lanci, letvice, rack.. tegova i vise nego dovoljno sve to za 2 soma...odnos cene kvaliteta mislim da nema bolje...

Stvar je u tome sto su ono original ivanko tegovi i sipka, a cene te opreme su da se smrznes.I svi ostali tegovi su premereni u gram.

Da da Ivanko + olimpiska ostra sipka koja je vrh i glavna benc klupa, neka nemacka kompanija je pravila, na bolju nisam lego :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #83 poslato: Septembar 24, 2014, 02:09:06 pre podne »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #84 poslato: Septembar 24, 2014, 10:17:57 pre podne »
Svaka mu cast!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #85 poslato: Jul 15, 2015, 02:07:21 posle podne »
zasto me bole prsljenovi kad radim 90% -100 % bench ako su mi ledja totalno prava i pri tom ne krivim telo? jedino grudi malo izbacujem na gore tako bi trebalo po pravilu kolko znam,imam utisak kao da sam lopaticama natego prsljen ,i ne osecam bol ali osecam neku nelagodnost tvrdocu,guglao sam po netu nema nista oko ovoga kao da se samo meni desava posto je ovo drugi put,ako neko moze da mi objasni sta se tu izdesava pa da se pojavi problem na prsljenu,nemam nikakih otaknuca ili podliva masnica i mogu da izvodim pokrete u svim pravcima sa telom bez problema ,samo u nekim moentima osecam prsljen kao da je stegnut ,posto su me cela ledja bolela posle benca
hvala u napred

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #86 poslato: Jul 15, 2015, 02:32:41 posle podne »
zasto me bole prsljenovi kad radim 90% -100 % bench ako su mi ledja totalno prava i pri tom ne krivim telo? jedino grudi malo izbacujem na gore tako bi trebalo po pravilu kolko znam,imam utisak kao da sam lopaticama natego prsljen ,i ne osecam bol ali osecam neku nelagodnost tvrdocu,guglao sam po netu nema nista oko ovoga kao da se samo meni desava posto je ovo drugi put,ako neko moze da mi objasni sta se tu izdesava pa da se pojavi problem na prsljenu,nemam nikakih otaknuca ili podliva masnica i mogu da izvodim pokrete u svim pravcima sa telom bez problema ,samo u nekim moentima osecam prsljen kao da je stegnut ,posto su me cela ledja bolela posle benca
hvala u napred

Meni to uopste ne zvuci kao dobar benc. Kako bese, ti neces da se snimas?
suck it up, buttercup

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #87 poslato: Jul 15, 2015, 03:09:46 posle podne »
zasto me bole prsljenovi kad radim 90% -100 % bench ako su mi ledja totalno prava i pri tom ne krivim telo? jedino grudi malo izbacujem na gore tako bi trebalo po pravilu kolko znam,imam utisak kao da sam lopaticama natego prsljen ,i ne

Meni to uopste ne zvuci kao dobar benc. Kako bese, ti neces da se snimas?


stvarno ne volim da se snimam samo je to razlog,
inace ja sam otprilike siguran da je to sasvim zadovoljavajuci benc nego odradio sam jedno 8-10 serija i zadnju isao max te sa se i preforsirao pa je i vrvt to.
nego mene konkretno zanima kako mi nastane ovakva povreda sta izvrsi silu na prsljene i na kraju krajeva jel treba da idem kod lekara napominjem da mi se ovo isto desilo pre 6 meseci ,5 dana sam pauzirao i sasvim normlano trenirao 6 dan

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #88 poslato: Jul 15, 2015, 04:00:39 posle podne »
ako si se pretrenirao odmori... ako ne jedini nacin da ti neko pomogne je da okacis snimak. ps ne ujedamo :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Bench press-kako se to radi ...
« Odgovor #89 poslato: April 10, 2016, 01:09:48 posle podne »
dajte neki program za benc ili kako da radim stagnira mi benc vec god dana ,bukvalno sramota me da napisem koju tezinu radim i da nece gore od toga nikako,
Inace kako sam radio benc a to je recimo krenem zagrevanje sa 50kg i onda teram 60kg 70 i tako penjem za 10 kg a smanjujem izbacaje 10 8 8 6 i tako