April 25, 2024, 01:20:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764776 puta)

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: KREATIN
« Odgovor #840 poslato: Avgust 23, 2007, 10:29:33 pre podne »
Sto mislite o univerzalovom kreatinu dobio sam 1kg.Spada li u vrh ili je to smece.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #841 poslato: Avgust 23, 2007, 10:40:10 pre podne »
na zalost smece
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Tadija

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: KREATIN
« Odgovor #842 poslato: Avgust 30, 2007, 11:29:53 pre podne »
Ostalo mi je nekih 600-700 grama kreatina(twinlab) kome je istekao rok pre tri meseca ali ne primecjem nista sumljivo nema ni najmanje grudvice. Sta preporucujete?

Van mreže sagitarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: KREATIN
« Odgovor #843 poslato: Avgust 30, 2007, 05:47:10 posle podne »
U koliko mililitara tečnosti se rastvara creatine?

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: KREATIN
« Odgovor #844 poslato: Avgust 30, 2007, 06:24:03 posle podne »
U koliko mililitara tečnosti se rastvara creatine?
nebitno

Van mreže sagitarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: KREATIN
« Odgovor #845 poslato: Septembar 02, 2007, 11:30:20 posle podne »
Da li se preporučena dnevna doza kreatina može upotrebiti drugačije, na primer umesto četiri puta da uzmem 2 puta dnevno istu količinu kreatina?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #846 poslato: Septembar 03, 2007, 12:10:06 pre podne »
Moze!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže steel_city_freak

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KREATIN
« Odgovor #847 poslato: Septembar 03, 2007, 01:24:36 pre podne »
pozdrav svima! da li je neko probao vpx "no shotgun"? sta mislite? puno hvala....
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2007, 01:26:55 pre podne steel_city_freak »

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: KREATIN
« Odgovor #848 poslato: Septembar 03, 2007, 01:26:57 pre podne »
Ostalo mi je nekih 600-700 grama kreatina(twinlab) kome je istekao rok pre tri meseca ali ne primecjem nista sumljivo nema ni najmanje grudvice. Sta preporucujete?

meni bi bilo zao da bacim :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: KREATIN
« Odgovor #849 poslato: Septembar 03, 2007, 12:16:29 posle podne »
Ostalo mi je nekih 600-700 grama kreatina(twinlab) kome je istekao rok pre tri meseca ali ne primecjem nista sumljivo nema ni najmanje grudvice. Sta preporucujete?

meni bi bilo zao da bacim :D
pa probaj ali obazrivo...najgore sto moze dati se desi je proliv... i mozda muka, jedna dva moja ortaka su pili kreatin kome je bass prosao odavno rok i nije im nista bilo...

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #850 poslato: Septembar 13, 2007, 11:46:08 posle podne »
Sve pohvale za forum i za njegove clanove, posebno za ljude sa znanjem i  iskustvom koji pomazu novajlijama...
Nov sam ovde, citam par nedelja postove i literaturu, polako se uhodavam....

Citao sam u nekoj literaturi, mislim da se SPORT zove, da je najkvalitetniji kreatin onaj sto se proizvodi u Nemackoj, ne mogu da se setim kako se zove fabrika, i koji ima taj "logo" Creapure. Uglavnom, poenta je da sam na Ultimateovom kreatinu, kojeg vidim mnogi hvale, sa "logom" Creapure nasao da pise da se isti tamo puni. Takodje isto to pise i na Universalovom kreatinu, da je Creapure i da se na istom mestu puni gde i Ultimate.

H2SO4, na osnovu cega smatras da je Universalov Kreatin Monohidrat smece?

Sta mislite koji je kreatin monohidrat bolji ( ili manje losiji ) Universalov ili Scitec-ov?

Zarko, Novi Sad
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #851 poslato: Septembar 14, 2007, 12:16:21 pre podne »
Universalov kreatin je previse krupan-lici na neki sljunak a ne na prah :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #852 poslato: Septembar 14, 2007, 12:35:37 pre podne »
e ne znam dje ih pakuju, dal u njemackoj ili na kosovu uglavnom universalovi prashkovi (ne samo kreatin) su zesce smece tj shljunkasti i brashnasti, a naljepnice, kutije, logoi i poklopci su im ok 8)  :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #853 poslato: Septembar 14, 2007, 01:08:48 pre podne »
Dakle, Scitec pre nego Universal?
Kontam da krupnoca kreatina ne mora da obavezno znaci da je los... mozda se sporije rastvara u vodi, ali ima "etiketu" CreaPure, kao i Ultimate kojeg toliko hvalite, na istom mestu se puni, i nije od neke tamo firme ( Biotech ), vec od ekipe koja pravi Animal liniju...

Mislim ako je krupan, da li je toliko losiji od drugih ( Labrada, Twinlab, Ultimate, EAS ) da se moze nazvati smecem?


A Optimum kreatin?
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #854 poslato: Septembar 14, 2007, 01:30:47 pre podne »
Citat
Dakle, Scitec pre nego Universal?
tako nekako
Citat
Kontam da krupnoca kreatina ne mora da obavezno znaci da je los
nego sta treba da znaci??
Citat
mozda se sporije rastvara u vodi, ali ima "etiketu" CreaPure, kao i Ultimate kojeg toliko hvalite, na istom mestu se puni, i nije od neke tamo firme ( Biotech ), vec od ekipe koja pravi Animal liniju...
ma neka mu je i majka tereza licno dala orden creapure, ali ako je nesto sljunak onda je to sljunak jbg.
i kakve veze ima sto se na istom mjestu puni? jesi mozda obilazio fabriku pa uporedjivo medjusobne procese prozvodnje t a da prozivoda? ako nisi podji pa pogledaj da se uvjeris i odgovetnes misteriju koja te kopka :lol:
kao sto reoh animal linija je odlicna, raznorazne tablete takodje ali zato prashkovi kurca ne valjaju. whey im je najgori sto sam ja probo...

Citat
Mislim ako je krupan, da li je toliko losiji od drugih ( Labrada, Twinlab, Ultimate, EAS ) da se moze nazvati smecem?
smece, smece
da izvines na razocarenju

Citat
A Optimum kreatin?
kazu da je dobar. meni se svidjaju ta velika pakovanja...
matere mi matere,
kupicu ti dimije