April 23, 2024, 09:59:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764513 puta)

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #915 poslato: Decembar 05, 2007, 01:37:32 pre podne »
Najveci nedostatak svih foruma uopste, je to sto svaka budaletina i neznalica moze da lupeta svakojake gluposti. Ali ovo je zemlja gde su i sportski lekari nevidjene neznalice i veoma cesto obicni retardi, tako se ni ostali ne mogu previse kriviti. Kreatin nigde i ni u kom sportu nije zabranjen, niti ce ikada biti, iako je WADA (takozvana Svetska anti-doping agencija) u vise navrata iskazivala volju da stavi kreatin na listu zabranjinih substanci. To ne cudi, jer ta zlocinacka birokratska organizacija (koja se navodno brine o zdravlju sportista a u stvari prevashodno stiti interese krupnih sponzora tj. multinacionalnih kompanija i sporta kao biznisa) zeli da zabrani u principu sve sto je efikasno. Ali to je vec druga, duga i kompleksna prica.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: KREATIN
« Odgovor #916 poslato: Decembar 05, 2007, 01:33:16 posle podne »
Najveci nedostatak svih foruma uopste, je to sto svaka budaletina i neznalica moze da lupeta svakojake gluposti. Ali ovo je zemlja gde su i sportski lekari nevidjene neznalice i veoma cesto obicni retardi, tako se ni ostali ne mogu previse kriviti. Kreatin nigde i ni u kom sportu nije zabranjen, niti ce ikada biti, iako je WADA (takozvana Svetska anti-doping agencija) u vise navrata iskazivala volju da stavi kreatin na listu zabranjinih substanci. To ne cudi, jer ta zlocinacka birokratska organizacija (koja se navodno brine o zdravlju sportista a u stvari prevashodno stiti interese krupnih sponzora tj. multinacionalnih kompanija i sporta kao biznisa) zeli da zabrani u principu sve sto je efikasno. Ali to je vec druga, duga i kompleksna prica.
....:-(

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: KREATIN
« Odgovor #917 poslato: Decembar 06, 2007, 01:06:54 pre podne »
10-15%???Zajeban taj kreatin   'PEPSI'

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: KREATIN
« Odgovor #918 poslato: Decembar 06, 2007, 05:00:36 posle podne »
10-15%???Zajeban taj kreatin   'PEPSI'
btw u prvom postu na ovom topic-u ti pishe "Treca korist za sportiste od kreatina je povecanje snage. Ovo je efekat koji je najmanje razumljiv ali je itekako dobrodosao. Vecina korisnika prijavljuje povecanje snage od 15 – 25 % posle samo nekoliko nedelja upotrebe!!! "
tako da ne mora da zrachish

@maxx
jel to na mene mislish da sam budaletina i ne znalica? btw nishta nisam tvrdio sam sam rekao da sam tako chuo, a iskreno i zabole me d ali jeste ili nije jer znam o kreatinu ono shto mi treba.
A inache, neki odavde , "ja sve znam.. a ti si debili i neznalica jer ne znash"... umm... a shta ste se vi rodili i odma sve znali?

Citat
Kreatin nigde i ni u kom sportu nije zabranjen, niti ce ikada biti, iako je WADA (takozvana Svetska anti-doping agencija) u vise navrata iskazivala volju da stavi kreatin na listu zabranjinih substanci. To ne cudi, jer ta zlocinacka birokratska organizacija (koja se navodno brine o zdravlju sportista a u stvari prevashodno stiti interese krupnih sponzora tj. multinacionalnih kompanija i sporta kao biznisa) zeli da zabrani u principu sve sto je efikasno. Ali to je vec druga, duga i kompleksna prica.
u'r silly, a da nisi mozda nekad ovako razmishljao, koje shanse ima onaj koji je ISTI ili MALO BOLJI od onog ko koristi kreatin? pa je*eno NIKAKVE...
i sad primer plivanje.. lik koji je pre 50god (lupam) postavio world rekord kada se nije koristio kreatin... i sad dodje neki balavac koji je dosta losheje vreme imao od njega i krene da koristi kreatin i obori njegov rekord.. i sad je on odjednom neki k*rac? a do tada tipa (primer) niko nije mogao da mu obori rekord i drzao ga 50god? i onda ljudi krenu da koriste kreatin i samo padaju novi svetski rekordi... DO JAJA...
Dalje primer.. trchanje: i da mu kreatin da samo 5% performanse... to je MNOGO...
i onda ti kazesh " zeli da zabrani u principu sve sto je efikasno" pa brate shto su onda zabranili efedrin i steroide.. -_- neka stave i njih van doping liste.. ili tj shto bi uopshte stavljali neshto na doping listu

anyways
http://www.info.newstick.com/worldcup/2002/news/2002Jan/20020121_12177_world_soccer.html
btw link sam nashao posle ovog txt-a shto sam napisao :P
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2007, 05:02:19 posle podne TeacH »
Dont hate the player, hate the game

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #919 poslato: Decembar 06, 2007, 05:18:33 posle podne »
ne buncaj
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #920 poslato: Decembar 06, 2007, 05:35:12 posle podne »
- Za ovo "u'r silly" da si mi sad ovde slatko bih ti nalupao samare, balavcu jedan, kad te vec roditelji nisu vaspitali!
- Ne zbog tebe nego zbog drugih, objasnicu zasto je tvoja "logika" apsurdna i besmislena. Sto se tice toga ko bi izgubio trku zato sto nije uzimao kreatin - pa ko mu brani da uzme kreatin?? Poredjenje sa steroidima je takodje vise nego besmisleno, ako nista drugo a ono iz razloga sto steroidi mogu imati stetne posledice po zdravlje, dok kreatin nema stetna dejstva, dokazano i u praksi i do sada vec bezbrojnim istrazivanjima. Stavise, u normalnim, civilizovanim zemljama sa progresivnim pristupom medicini kreatin se koristi u lecenju raznih bolesti, na primer u neurologiji! Ali to su spanska sela za kreature koje sebe u ovoj nesrecnoj zemlji nazivaju sportskim lekarima, nutricionistima i trenerima (cast izuzecima, kojih na svu srecu ima).
Po ovoj "logici", sportisti bi trebali svi da trajno stanuju u kolektivnim smestajima, gde ce dobijati istu hranu i u istim kolicinama, da neko slucajno ne bi pojeo 200 grama mesa vise pa da tako ne stekne "nepostenu prednost"... i takodje da treniraju i nastupaju u istoj garderobi, ili mozda u gacama i papucama ili cak bosi, kako slucajno neko ne bi imao bolje patike, kvalitetniju motku za skakanje itd itd... Jeste smesno, ali na ovakvim karikiranim primerima se najbolje vidi apsurdnost ovakvog nacina "razmisljanja".

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #921 poslato: Decembar 06, 2007, 08:00:55 posle podne »
jbt popadase silni svetski rekordi zahvaljujuci kreatinu :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: KREATIN
« Odgovor #922 poslato: Decembar 06, 2007, 08:30:17 posle podne »
@maxx
sorry za ovo silly, idiotski od mene

elem
Citat
Po ovoj "logici", sportisti bi trebali svi da trajno stanuju u kolektivnim smestajima, gde ce dobijati istu hranu i u istim kolicinama, da neko slucajno ne bi pojeo 200 grama mesa vise pa da tako ne stekne "nepostenu prednost"... /
Zato se to zove ishrana a ovo suplementi, btw ne kazem sad i za protein n stuff, mislim samo na ono shto tipa daje bolje performanse.

 
Citat
i takodje da treniraju i nastupaju u istoj garderobi, ili mozda u gacama i papucama ili cak bosi, kako slucajno neko ne bi imao bolje patike, kvalitetniju motku za skakanje itd itd...
Kvalitetniju motku za skakanje? pa ti uzmi drvano motku pa skachi sa njom a ovi neka skachu sa onom elastichnom ^^ ili im daju iste motke? :-)
btw u plivanju sada nose onaj kupaci koji je tako uradjen da njegov materijal ima veoma mali otpor/trenje u odnosu na vodu.. i tako krenuli neki da obaraju svetske.. da samo zbog kupaceg.. a ovaj od pre 50god koji je drkao rekord je imao tuki taj kupaci :-)
Shta je sledece? da im daju peraja... pa shto im ne bi dali kada ce biti EFIKASNIJI kako ti kazesh.. ipak je sve u obaranju rekorda ^^

Inache mojne pogreshno da me shvatite nisam protiv uzimanja kreatina ili shta vec ( i sam ga koristim ), samo mislim da nije fer da se uzima u nekim sportovima. To je samo moje mishljenje... tako da mojne sa tim komentarima "ne buncaj" n stuff

@sasacg
Citat
jbt popadase silni svetski rekordi zahvaljujuci kreatinub  :lol: :lol:
Ne vidim shta je smeshno i shto pokushavash da me izmejavash?
primer.. neko je do sada trchio (lupam) neku duzinu za 10min tj 600sekunde.. i sad taj isti neko krene da uzima kreatin i da mu daje samo 5% bolje performanse on ce tu isti duzinu pretrchati za 671sec... znachi ebenih 29sec brze.. tj na 10minuta pola minuta je brzi.
Shto ih onda ne bi obarali zbog kreatina (svetske)?..

inache ushli smo u offtopic, necem vishe nishta poshem na ovu temu, sve u svemu svako ima svoje mishljenje (i misli da je on u pravu :D )
Dont hate the player, hate the game

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #923 poslato: Decembar 06, 2007, 08:43:03 posle podne »
ne buncaj
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #924 poslato: Decembar 06, 2007, 09:54:32 posle podne »
Prihvatam izvinjenje.
A najbolje ti je ovo zadnje sto si rekao, da neces vise pisati...
I na kraju, da te ovako malo off-ovski pitam: sta ce ti ove engleske reci i slengovi u svakoj drugoj recenici? Umes li ti lepo pricas i da se u potpunosti izrazis na svom maternjem jeziku??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #925 poslato: Decembar 06, 2007, 10:48:17 posle podne »
Chudo je taj kreatin :lol: :lol:

 jbt,jel ti stvarno mislis da je zasluga kreatina kod obaranja WR-a ili to ipak rade neke malo ozbiljnije supstance-THG,razni AAS,EPO,GH...da ne nabrajam dalje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #926 poslato: Decembar 06, 2007, 11:17:31 posle podne »
nista onda, nema druge nego dat ovom TeacHu punu sherpu kreatina (nek neko otkljuca sef u kome se chuva taj mocni doping)pa nek se sprema za olimpijadu.
he is the chosen one!
;puke;
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2007, 11:19:35 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: KREATIN
« Odgovor #927 poslato: Decembar 07, 2007, 11:16:46 posle podne »
Matori gde si nasao taj kreatin sto bolje radi nego dop,daj reci nam da i mi tamo uzimamo a ne da ovako bacamo pare na ove obicne krejatine i ostale sterojide od kojih odpadaju kite :evil:

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: KREATIN
« Odgovor #928 poslato: Decembar 08, 2007, 04:25:40 posle podne »
kakav crni DOP?

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #929 poslato: Decembar 08, 2007, 04:27:32 posle podne »
Sigurno misli na doping.