Mart 28, 2024, 02:16:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760798 puta)

Van mreže nex

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KREATIN
« Odgovor #960 poslato: Januar 14, 2008, 02:42:59 pre podne »
Zdravo svima! U pogledu "odgovora" na kreatin monohidrat oduvek sam bio klasicni "non-responder". Ni sam ne znam koliko puta sam u ovih 10 godina aktivnog  treniranja pokusao da sa kreatin monohidratom dodam bar malo na misicnoj masi ili bar snazi,izdrzljivosti.. Nisam imao nikakav odgovor. Cak ni bloating,vodu u potkoz.tkivu,..itd. Medjutim,stvar se na moje odusevljenje neocekivano i naglo promenila otkako koristim Cellmass u kombinaciji sa N.O.-Xplode.. Da li jos neko koristi ovu kombinaciju,voleo bih da procitam jos necije utiske. Pozz

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #961 poslato: Januar 14, 2008, 08:43:52 pre podne »
Da nisi mozda uz ove preparate dobio i carobni stapic...? Jer jedino to bi moglo da objasni "cudo Bozije" koje te je zadesilo...

Van mreže Alex86

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #962 poslato: Januar 14, 2008, 11:31:16 pre podne »
jel se u fazi odrzavanja pije isto vode koliko i u fazi punjenja ? ... ja evo zavrsavam loading fazu .. dnevno sam pio 4 - 5 lit  vode ... Iskreno, nije mi tesko piti i dalje toliku vodurinu, nego problem je sto se u toku noci budim i trcim do wc-a :) a to i nije bas sasvim ok

Van mreže nex

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KREATIN
« Odgovor #963 poslato: Januar 15, 2008, 07:41:01 posle podne »
Da nisi mozda uz ove preparate dobio i carobni stapic...? Jer jedino to bi moglo da objasni "cudo Bozije" koje te je zadesilo...

Nisam,daso.. Ocigledno je da si poznavalac ove oblasti,pa bih te zamolio da me prosvetlis.

Van mreže lurven

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: KREATIN
« Odgovor #964 poslato: Januar 16, 2008, 09:36:36 pre podne »
Zdravo svima! U pogledu "odgovora" na kreatin monohidrat oduvek sam bio klasicni "non-responder". Ni sam ne znam koliko puta sam u ovih 10 godina aktivnog  treniranja pokusao da sa kreatin monohidratom dodam bar malo na misicnoj masi ili bar snazi,izdrzljivosti.. Nisam imao nikakav odgovor. Cak ni bloating,vodu u potkoz.tkivu,..itd. Medjutim,stvar se na moje odusevljenje neocekivano i naglo promenila otkako koristim Cellmass u kombinaciji sa N.O.-Xplode.. Da li jos neko koristi ovu kombinaciju,voleo bih da procitam jos necije utiske. Pozz

Nisam imao prilike da probam Cell Mass ali sam s No Explode takodje bio zadovoljan.
Pozdrav svima!

Van mreže NEXT

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • Volja je stvar jakih, a zelja stvar slabih!!!
Odg: KREATIN
« Odgovor #965 poslato: Januar 17, 2008, 12:59:22 pre podne »
evo nesto o ceo kreatinu...

C.E.O. je Creatine Ester Orotate - revolucionarna treća generacija farmaceutski esterifikovanog kreatina i jedini na svetskom tržistu koji utie na rast misicnog tkiva do ekstremnog nivoa. Nasuprot prve generacije običnog kreatina (creatine monohidrat) koji se veoma brzo rastvori u želucu C.E.O. je stabilan - na taj način je visoko bio raspoloživ i samo telo ga vrlo lako upija. C.E.O. je savremena treća generacija Creatine Ester Matrix, sastavijen od Creatine Ester Orotate (C.E.O.) i Magnesium Creatine Chelate (MC2), klinički je dokazano da za 400% ima jače dejstvo od nekadašnje prve generacije običnog kreatina - creatine monohidrat. . C.E.O. velikom brzinom iz krvi prelazi direktno u mišićno tkivo, tako da njegov neverovatan efekat i izuzetno snažno dejstvo primecujete nakon jako kratkog vremena. Zapravo C.E.O. je toliko jak da u samome organizmu opoziva “creatine non-responders” (creatine ne - odgovarač) i samim tim povećava se količinski i jačinski i veoma je istrajan . Najveci svetski naučnici i medicinski istraživči su nazvali C.E.O.- PERFEKTAN KREATIN!! . Najbolje od svega da se sa C.E.O. ne trebate puniti kao to je to nekada bilo potrebno sa prvom generacijom običnog kreatina (monohidrat). C.E.O. je toliko jak da trenutno deluje na ogromno povećanje vaše snage i mišićne mase. . 1.) C.E.O. je naučno dokazan u veoma brzoj izgradnji mišićnog tkiva. Nijedan drugi creatin produkt nije kao ovaj, to je naučno dokazano u čitavom svetu. C.E.O. je najefektivniji kreatin na planeti. . 2.) C.E.O. izgrađuje cisto, masivno i veoma tvrdo mišićno tkivo - od svake upotrebijene doze C.E.O. ulazi u mišićno tkivo veoma brzo, izazivajući pri tome neverovatan rast mišićnog tkiva. . 3.) C.E.O. dramatično povećava vašu snagu, dopuštajući vam da podignete extremne terete, izazivajući pri tome maksimalni anabolički i volumizirajući efekat u mišicima. . 4.) C.E.O. povećava vašu istrajnost dok vežbate. Ponašajući se kao snažan odbojnik mlečne kiseline omogućava vam da vezbate jače i duže. . 5.) C.E.O. ubrzava oporavak posle vežbanja, i redukuje vaš osećaj umora tako da cete biti u stanju da se ponovo vratite vežbanju znatno pre nego što ste očekivali. .
Upotreba: Prvih mesec dana uzmite 4 kapsule C.E.O. 15 minuta pre treninga, a zatim još 4 posle treninga. Za ekstremne rezultate C.E.O. možete uzimati maksimalno 6 nedelja, a nakon toga napravite pauzu od 2 nedelje, posle čega možete započeti novi ciklus.Sastav po serviranju (8 kapsula): Zaštićena mešavina 5600mg (Creatine Ester Orotate Magnesium Creatine Chelate)
666 & 999
zlo i naopako

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #966 poslato: Januar 17, 2008, 09:07:39 pre podne »
Citat
C.E.O. je toliko jak da trenutno deluje na ogromno povećanje vaše snage i mišićne mase.
Citat
C.E.O. izgrađuje cisto, masivno i veoma tvrdo mišićno tkivo - od svake upotrebijene doze C.E.O. ulazi u mišićno tkivo veoma brzo, izazivajući pri tome neverovatan rast mišićnog tkiva. . 3.) C.E.O. dramatično povećava vašu snagu, dopuštajući vam da podignete extremne terete, izazivajući pri tome maksimalni anabolički i volumizirajući efekat u mišicima. .

Prijatelju, ovo ne moze da se kaze cak ni za steroide...

Citat
za 400% ima jače dejstvo od nekadašnje prve generacije običnog kreatina

Direktna gola laz - moze biti da se bolje absorbuje, a kad se jednom absorbuje, deluje isto kao regularni monohidrat, tj. donira fosfatnu grupu za resintezu kreatin fosfata tj. ATP-a. Istine radi, sadrzani orotat tj. orotatna kiselina, moze imati odredjeno ergogeno dejstvo, ali nista sto bi makar i izdaleka opravdalo ovakve bombasticne tvrdnje.

Citat
njegov neverovatan efekat i izuzetno snažno dejstvo primecujete nakon jako kratkog vremena

opaa ... ponovo, rekao bi covek da je ovo opis trenbolona, a ne bilo koje forme kreatina (ma kako bila napredna i sofisticirana).

Citat
Nijedan drugi creatin produkt nije kao ovaj, to je naučno dokazano u čitavom svetu. C.E.O. je najefektivniji kreatin na planeti.

Veoma dosledno sa ostatkom teksta...



« Poslednja izmena: Januar 17, 2008, 09:23:21 pre podne MAXX »

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #967 poslato: Januar 17, 2008, 09:33:05 pre podne »
Da ne bude zabune, nije mi namera niti zelja da srozavam doticni ni bilo koji proizvod, samo ne razumem kako pojedini proizvodjaci ne shvataju da ovakvim tvrdnjama, koje su vise nego preuvelicane, samo prave anti-reklamu, u ovom slucaju za jedan inace zanimjiv i visoko-kvalitetan proizvod... Jer covece, ovo stvarno iritira...
« Poslednja izmena: Januar 17, 2008, 09:34:44 pre podne MAXX »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #968 poslato: Januar 17, 2008, 06:40:24 posle podne »
neka max....ako si rekao...i treba..
s
vka ti je oz zlata....da nisi ti..ja bih ga oprao..tako da ne brini..

i meni se sere od tih NEW AGE MUSCLE PRODUCTSSA

i to samo brate valaju ovde istocnjanicama..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #969 poslato: Januar 17, 2008, 06:42:40 posle podne »
NWO Creatin :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže NEXT

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • Volja je stvar jakih, a zelja stvar slabih!!!
Odg: KREATIN
« Odgovor #970 poslato: Januar 17, 2008, 08:33:01 posle podne »
Nemojte pogresno da shvatite, taj tekst je jedini koji sam  uspeo da nadjem o CEO kreatinu!
neko se raspitivao za CEO pa sam potrazio i nasao ovo, pa evo ako hoce sarenu lazu za 5000, samo napred...

Ma uzmes CEO i ne moras ni da jedes     :))
666 & 999
zlo i naopako

Van mreže Luka

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: KREATIN
« Odgovor #971 poslato: Januar 20, 2008, 07:14:47 posle podne »
Uziman kreatin 5g dnevno. Sad me neka prehlada uvatila,da li da pauziran sa kreatinom pa da nastavin kad ozdravin?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #972 poslato: Januar 20, 2008, 07:36:22 posle podne »
Pauziraj slobodno dok se ne vratis treningu,nista neces izgubiti.Uzimaj konstantno kreatin,ja bih predlozio bez punjenja i odrzavanje,vec stalno istu kolicinu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Luka

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: KREATIN
« Odgovor #973 poslato: Januar 20, 2008, 07:43:32 posle podne »
Puno hvala.
Da li treban pit istu kolicinu vode kao da radin punjenje ili nemoran sad bas pit 4 litre tekucine dnevno?
Uziman od 2 do 3 litre, da li je to premalo?
I u dane netrenirajnja kad je najbolje da se popije,ujutro,tokon dana,navecer ili je sasvim svejedno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #974 poslato: Januar 20, 2008, 07:48:59 posle podne »
2-3l je neki minimum koji bi trebalo da se konzumira.Ja licno odem i na 5-6l vode dnevno.U danima odmora popij ujutru kad ustanes
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!