Mart 29, 2024, 02:58:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760996 puta)

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: KREATIN
« Odgovor #1050 poslato: Mart 15, 2008, 11:51:41 posle podne »
Svejedno bi trebao da se konsultujes sa doktorom ako mene pitas...
Mogu mislit sta ce mu doktor reci u vezi kreatina

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: KREATIN
« Odgovor #1051 poslato: Mart 16, 2008, 12:06:44 pre podne »
Svejedno bi trebao da se konsultujes sa doktorom ako mene pitas...
Zasto? kada sam imao neku zescu povredu pre par meseci i kada sam doktorima rekao da uzimam kreatin i glutamin,malo je falilo da me okace na stub srama ispred bolnice,kako nekapirate da se diplome kupuju i da doktori pojma nemaju,nedao ti bog da se razbolis.Sta ce oni da ti kazu?

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: KREATIN
« Odgovor #1052 poslato: Mart 16, 2008, 12:16:59 pre podne »
Svejedno bi trebao da se konsultujes sa doktorom ako mene pitas...
Zasto? kada sam imao neku zescu povredu pre par meseci i kada sam doktorima rekao da uzimam kreatin i glutamin,malo je falilo da me okace na stub srama ispred bolnice,kako nekapirate da se diplome kupuju i da doktori pojma nemaju,nedao ti bog da se razbolis.Sta ce oni da ti kazu?


Potpisujem...sramno je da bas doktori pricaju gluposti i pljuju neke stvari sto bi oni trebalo da podrzavaju...idioti...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: KREATIN
« Odgovor #1053 poslato: Mart 16, 2008, 01:05:55 pre podne »
Meni je dotkorica rekla da moze i da je kreatin vhr...

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: KREATIN
« Odgovor #1054 poslato: Mart 16, 2008, 01:16:53 pre podne »
Da to je tacno da doktori kod nas nisu mnogo iskusni. nazalost... Ali on je reko da je imao neki problem sa pritiskom, a problem sa pritiskom moze da ukazuje na neke veoma opasne probleme... Ukoliko je imao neki ozbiljan problem, svakako bi trebao da se konsultuje sa doktorom koji zna svoj posao. U svakom slucaju ne bi mu skodilo da poslusa sta doktor ima da mu kaze, pa neka on odredi jel to ima smisla ili ne :)
To the LIMIT!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: KREATIN
« Odgovor #1055 poslato: Mart 16, 2008, 01:21:37 pre podne »
Iskreno receno mnogo danas doktora nema veze sta pricaju mislim ima pojedinaca svaka cast ali brate ima u ludaka sto samo lupaju ja kad sam lezao u bolnici bio sam zbog niskog pulsa i kazem mu fino covece moram da ustanem da hodam da mi se puls poveca on meni neka sedi ti dole i uzivaj sve ce ti biti super dok jedan doktor koji je znao svoj posao nije dosao i rekao da se setam da bih podigao puls srca
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: KREATIN
« Odgovor #1056 poslato: Mart 16, 2008, 11:46:55 pre podne »
Da to je tacno da doktori kod nas nisu mnogo iskusni. nazalost... Ali on je reko da je imao neki problem sa pritiskom, a problem sa pritiskom moze da ukazuje na neke veoma opasne probleme... Ukoliko je imao neki ozbiljan problem, svakako bi trebao da se konsultuje sa doktorom koji zna svoj posao. U svakom slucaju ne bi mu skodilo da poslusa sta doktor ima da mu kaze, pa neka on odredi jel to ima smisla ili ne :)
Sto se tice pritiska treba da ode kod doktora ali prethodno da se pomoli da ovaj nesto i zna,ipak netreba ih puno zbunjivati sa suvisnim pitanjima tipa;doktore pijem kreatin i glutamin,zbunjivati ih nije dobro kad su vec zbunjeni i boje se svog posla(jer ga neznaju)kada ga upitas za neki preparat za koji on naravno nije cuo,a dr ti nikad nece priznati da nesto nezna,vec ga upucujes u pogresnom smeru i naravno neznalica sa diplomom pocinje da gresi,a priznacete njihove greske u radu uglavnom zavrse dva metra pod zemljom,pa se ti pitaj crni sine sto je u srbiji smrtnost u bolnicama na zavidnom nivou....

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: KREATIN
« Odgovor #1057 poslato: Mart 16, 2008, 11:56:08 pre podne »
Iskreno receno mnogo danas doktora nema veze sta pricaju mislim ima pojedinaca svaka cast ali brate ima u ludaka sto samo lupaju ja kad sam lezao u bolnici bio sam zbog niskog pulsa i kazem mu fino covece moram da ustanem da hodam da mi se puls poveca on meni neka sedi ti dole i uzivaj sve ce ti biti super dok jedan doktor koji je znao svoj posao nije dosao i rekao da se setam da bih podigao puls srca
Haha .... lol Necemo mi dugo sa takvin doktorima!

Van mreže coxbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
    • www.myspace.com/coxbg
Odg: KREATIN
« Odgovor #1058 poslato: Mart 17, 2008, 08:02:08 posle podne »
Imao sam godinu dana povishen pritisak,pa je proshlo samo od sebe,nisu mogli da ustanove od chega poshto su mi svi organi radili  kako treba ishao sam na sto mesta kod raznih lekara i sve u svemu niko nije mogao da ukapira odakle to..zavrshilo se na tome da je od nerviranja : ))) To im je bio konachni zakljuchak :  )) Ma moguce je da ima veze i sa tim shto sam posle 9 godina prestao da treniram plivanje pa mi se mozda i taj nagli prekid odrazio na to..ko zna : ) Uglavnom uzecu pa cu da vidim shta ce biti,ma zbunilo me to shto sam negde prochitao da zadrzavanje vode u mishicima moze da uzrokuje povishen pritisak,shto moze stvarno da ima veze jer su bubrezi glavni organ u telu za regulaciju pritiska,delovalo mi je logichno,pa chisto da pitam da li je neko imao tih problema...
Hvala puno na odgovorima!
Mislim da nece nishta biti : )

Van mreže coxbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
    • www.myspace.com/coxbg
Odg: KREATIN
« Odgovor #1059 poslato: Mart 17, 2008, 08:05:44 posle podne »
Iskreno receno mnogo danas doktora nema veze sta pricaju mislim ima pojedinaca svaka cast ali brate ima u ludaka sto samo lupaju ja kad sam lezao u bolnici bio sam zbog niskog pulsa i kazem mu fino covece moram da ustanem da hodam da mi se puls poveca on meni neka sedi ti dole i uzivaj sve ce ti biti super dok jedan doktor koji je znao svoj posao nije dosao i rekao da se setam da bih podigao puls srca


Lol : )))
Otprilike slichne stvari su se i meni deshavale x DD

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1060 poslato: Mart 18, 2008, 11:42:53 posle podne »
 ;offtopic; ;offtopic; ;offtopic;
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: KREATIN
« Odgovor #1061 poslato: Mart 20, 2008, 02:50:42 posle podne »
MRBIG -ov tekst sa pocetka
Da li te necistoce koje imaju u kreatinu uticu na zdravlje, kako i u kolikoj meri ? :lol: hotkithcen 'PEPSI'

Da li takve i slicne necistoce mogu pojaviti i u drugim suplementima? ;offtopic;
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #1062 poslato: Mart 22, 2008, 03:25:45 posle podne »
MRBIG -ov tekst sa pocetka
Da li te necistoce koje imaju u kreatinu uticu na zdravlje, kako i u kolikoj meri ? :lol: hotkithcen 'PEPSI'

Da li takve i slicne necistoce mogu pojaviti i u drugim suplementima? ;offtopic;


Kao sto napisah vec:
Kreatin moze da sadrzi vise ili manje nusprodukata koji su u njemu zbog nacina njegove proizvodnje. Njihovi nazivi su Dihydrotriazine, Dicyandiamide i Creatinine. Ali sa tim ne treba da se opterecujes, vec da shvatis da su ti nusprodukti vremenom 99.99% odstanjeni iz najkvalitetnijih kreatina i da ako niko nije imao neki veci problem sa kreatinom od desetina ljudi koje ja znam da ga koriste, neces ni ti. Govorim o kreatin monohidratu, da ne bude zabune.


Sto se tice Whey-a, najosnovnijeg suplementa, nije najsrecnije kad je zasladjen Aspartamom ( druga imena NutraSweet, Equal, Spoonful). O Aspartamu procitaj na
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,5615.msg133618.html#msg133618
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže coxbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
    • www.myspace.com/coxbg
Odg: KREATIN
« Odgovor #1063 poslato: April 01, 2008, 10:03:53 pre podne »
Ja postavio pitanje pre neki dan pa sve otishlo u offtopic : ) Sorry Sale..
Uglavnom uzeo sam kreatin i apsolutno nikakvih problema nema,tako da ako neko bude chitao ovo iza shto smo pisali,chisto da se ne zbunjuje.Deco cepajte kreatin,odlichno je  ;ohoooo;
Pozz

Van mreže executor 1

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: KREATIN
« Odgovor #1064 poslato: April 02, 2008, 10:43:03 posle podne »
od kog proizvodjaca je najbolji kreatin?