April 27, 2024, 01:50:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 765122 puta)

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: KREATIN
« Odgovor #1140 poslato: Oktobar 30, 2008, 07:41:37 posle podne »
Slobodno sve smesaj odjednom...ako nameravas da sa krea radis punjenje onda idi 4x5g prvih 7 dana a onda cepaj 5 ujutru i 10 posle treninga a glutamin uzimaj 10 ujutru 10 posle treninga i 10 pre spavanja i u taj sejk dodaj jos jedno 70g dexa...

Van mreže k4r4b4tko

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1141 poslato: Oktobar 30, 2008, 07:56:03 posle podne »
ok hvala... jos samo ovo,da li je dobra kombinacija od nutrabolics deca stack pre i anabolic window posle treninga,kazu da je to najjaca kombinacija,pa me zanima da li su u pravu :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1142 poslato: Oktobar 30, 2008, 08:08:34 posle podne »
Opet deca-depo-tren-whey-crea-gluta-giga-mega i ostale gluposti zvucnog imena koje sluze za izbijanje para iz dzepa i nista drugo!!!

I ko to kaze da je najbolja kombinacija?Indijanci koji prodaju te iste proizvode?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže k4r4b4tko

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1143 poslato: Oktobar 30, 2008, 08:22:25 posle podne »
dobro sale ne ljuti se,to su mi pricali neki likovi iz teretane,ja se ne razumu zato i pitam...
oces ti da mi kazes sta je ovako najbolje da se uzima od suplemenata i kako...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1144 poslato: Oktobar 30, 2008, 08:41:37 posle podne »
Ma ne ljutim se ja na tebe :wink: Nego na price "to ti je najbolje,od toga dobijas 10kg misica za 30dana"

Njabolje je whey,kreatin,BCAA i glutamin...Poznata stvar!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže k4r4b4tko

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1145 poslato: Oktobar 30, 2008, 09:29:55 posle podne »
e,salac aj mi samo kazi jos ovo posto imam kreatin,glutamin i dekstrozu,pa kako da kombinujem i koliko grama na dane treninga i kada ne treniram,jes da mi je sinke rekao,al ocu tvoje misljene tebe hvale dosta pa da cuejem tvoje misljenje :)
a da bcaa i arganin su keva!!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: KREATIN
« Odgovor #1146 poslato: Oktobar 30, 2008, 09:38:51 posle podne »
Ma ne ljutim se ja na tebe :wink: Nego na price "to ti je najbolje,od toga dobijas 10kg misica za 30dana"

Njabolje je whey,kreatin,BCAA i glutamin...Poznata stvar!
pa dobro malo tu i tecne amino i zma... heheh
 k4r4b4tko

glutamin minimum 25 g denvno... e sad kako ces to raporediti to zavisi od tebe ali gledaj u pwm da ide 15 g...
a kada ne treniras ujutru na prazan stomak , pred spavanje izmedju obroka...
kreatin 5 grama pre treninga 5 grama posle u pwm... kad ne teniras 5 grama sa dexom u toku dana...
ovo ti je ekonomicna varijanta...
mozes raditi i punjenje ko sto rece sinke... samo ga ja ne bih radio 7 dana  dovoljno je 5 pa posle samo odrzavanje... i to ako koristis obican monohidrat...pij dosta vode...


Van mreže k4r4b4tko

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1147 poslato: Oktobar 30, 2008, 10:21:41 posle podne »
e druze,a sta je to PWM,posto sam novi pa ne znam,a vidim da dosta ljudi spominje taj PWM :))
a kreatin imam ON creatin powder a glutamin od ultimate nutrition gluta pure...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: KREATIN
« Odgovor #1148 poslato: Oktobar 30, 2008, 10:37:02 posle podne »
e druze,a sta je to PWM,posto sam novi pa ne znam,a vidim da dosta ljudi spominje taj PWM :))
a kreatin imam ON creatin powder a glutamin od ultimate nutrition gluta pure...
uf jbt , pa citaj malo forum koristi search , pravis redudansu podataka na forumu ako znas na sta mislim... al ajde postworkout meal- pwm - za to ti treba whey protein, glutamin , dex, kreatin (eto za pocetak)   dve ipo  merice whey-a , 15 glutamina,  5 kreatina...u gramima naravno i dextroze(mada ja ima vec godinu kako koristim suvo grozdje-ima naravno boljih opcija ali mi ovako nekako prija)... mada je i to prevazidjeno pa se koriste rqazni polimeri glukoze.... al ajd da te ne smaram sad na pocetku za tebe je to dovoljno...  moze da se napreduje i napravi nesto i samo sa kreatinom i glutaminom naravno plus dobra ishrana lai onda govorimo o mnogo vecim dozama glutamina oko 40 g dnevno itd...

inace imas dobar kreatini glutamin ali si se zajebo mnooogo sto nisi uzeo whey protein.... zapamti nikad ali nikad nemoj da dozvolis da ostanes bez dobrog proteina !!!!! za pocetak to ti je najjvazniji suplement!!!! ali ako nemas kesa naravno sad da uzimas i to... i koristices samo gluta i kreatin , znaci samo pojacaj doze za po 10 grama glutamina od onoga sto sam ti rekao i pij kako sam ti rekao samo zaboravi na pwm... za to ti treba whey...jbg brate uskoro ces videti da je ovo skup sport... i ko sto rece Sale ono ti je neka najosnovnija suplementacija.... I CITAJTE LJUDI FORUM PRE NEGO STO SE ODLUCITE NA STA CETE DA DATE PARE... eto sad taj kreatin ce ti trajati mesec dana sigurno, ali glutamin ces da spizdis dok kazes piksla...

poz

Van mreže k4r4b4tko

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1149 poslato: Oktobar 30, 2008, 10:50:05 posle podne »
e hvala druze,sacu da pocem da citam od prve do polednje stranice... a da whey i to cu uzeti za sada pijem 20 belanaca,jedem tunjevinu litru mleka na dan,belo meso,integralni pirinac,cokoladni musli i banane i zadovo;jan sam kako mi ide :))
pozz i hvala jos jedanput...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: KREATIN
« Odgovor #1150 poslato: Oktobar 30, 2008, 11:09:09 posle podne »
uh imas ti dosta da menjas...PRVO moras da prekines da pijes belanca...dalje treba da izbacis tu litru mleka cokoladni musli i banane...ostalo je dobro
al se nekad dobro jelo

Van mreže edrod

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: KREATIN
« Odgovor #1151 poslato: Novembar 06, 2008, 07:25:23 posle podne »
prvo pozdrav svima.zanima me par odgovora ako bi mogao da dobijem od nekoga ko je upoznat sa stvarima.imam 185 visine i 74kg.poceo sam da vjezbam prije 8 mjeseci i ima tu nekih rezultata ali nisam bas zadovoljan.prije svega me interesuje masa.zanimame isto koji dodatci su najbolji za to,citao sam puno o kreatinu,i dali se upotrebljava zajedno sa proteinima.uopste neznam o ovome puno pa da mi neko objesni sta treba uzimati u kojim kolicinama razmak izmedju treninga(radim posao relativno fizicki naporan).i naravno  za svaki proizvod bi zamolio savjet sto se tice proizvodjaca i puno ime da mogu da ga nadjem.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: KREATIN
« Odgovor #1152 poslato: Novembar 06, 2008, 09:53:01 posle podne »
i tako se cela tema o kreatinu razvuce na 100 strana...
edrod  malo se baci na citanje...

Van mreže edrod

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: KREATIN
« Odgovor #1153 poslato: Novembar 08, 2008, 06:17:12 posle podne »
interesuje me da mi neko pomogne u vezi proizvodjaca kreatina da ne bi uzeo neku glupost(ako moze da se navede dva ili vise proizvodjaca,iz razloga ako ne nadjem jedan da nadjem drugi) i sta je najbolje uzimati uz njega (npr.meltadekstrin ili dekstroza itd.).i nacin na koji se uzima.hvala unaprijed

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KREATIN
« Odgovor #1154 poslato: Novembar 08, 2008, 06:29:46 posle podne »
bilo koji mikronizovani,creapure kreatin....ne mora sa UH da se uzima to su neki mitovi
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure