Mart 29, 2024, 01:41:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760980 puta)

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: KREATIN
« Odgovor #1200 poslato: Novembar 28, 2008, 06:47:51 posle podne »
kupio sam skoro dajmatajzov kreatin,nešto su izmenili pakovanje.uzimao sam ga više puta do sada,međutim taman kad sam završio pujenje,znači tamo neki 7-8 dan su mi počeli bolovi u stomaku i proliv.i to tako traje već 2 nedelje,pa me zanima postoji li kakva mogućnost da je to od njega ili je to samo puka slučajnost.da napomenem da ne pijem kreatin zadnje dve nedelje i ne vežbam,tačnije od kada me jebe stomak

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: KREATIN
« Odgovor #1201 poslato: Novembar 28, 2008, 07:15:22 posle podne »
mozda ti je problem od dextroze ja sam primetio da mi ne odgovara
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: KREATIN
« Odgovor #1202 poslato: Novembar 29, 2008, 11:58:36 pre podne »
kupio sam skoro dajmatajzov kreatin,nešto su izmenili pakovanje.uzimao sam ga više puta do sada,međutim taman kad sam završio pujenje,znači tamo neki 7-8 dan su mi počeli bolovi u stomaku i proliv.i to tako traje već 2 nedelje,pa me zanima postoji li kakva mogućnost da je to od njega ili je to samo puka slučajnost.da napomenem da ne pijem kreatin zadnje dve nedelje i ne vežbam,tačnije od kada me jebe stomak
moze opusteno da ti bude od kreatina.... probaj drugu firmu... jesi li pio dovoljno vode?
@duh
mozda ti je problem u kreatinu koji koristis.... ;)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: KREATIN
« Odgovor #1203 poslato: Novembar 29, 2008, 12:02:04 posle podne »
Evo ovako, neki dan kupio sam kreatine u prahu i nije mi jasno kako da izmjerim 5 grama kreatina?Da li je to jedna ili dvije jušne žlice ili...... ???

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: KREATIN
« Odgovor #1204 poslato: Novembar 29, 2008, 12:12:41 posle podne »
Evo ovako, neki dan kupio sam kreatine u prahu i nije mi jasno kako da izmjerim 5 grama kreatina?Da li je to jedna ili dvije jušne žlice ili...... ???
Jedna mala kasika (kafena) je 5 gr kreatina

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: KREATIN
« Odgovor #1205 poslato: Novembar 29, 2008, 03:48:21 posle podne »
pa neznam taj sam koristio već par puta i ovo je prvi put do sada,neznam,videću od ponedeljka da počnem ponovo da vežba pa ako sve bude u redu oko petka da počnem opet da pijem pa ću onda definitivno znati da li je od njega lil ne

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: KREATIN
« Odgovor #1206 poslato: Novembar 29, 2008, 04:01:49 posle podne »
Nekad je vladalo misljenje da ne moze,ali izgleda da po novim istrazivanjima i to moze :wink:
da li je potrebno povecavanje unosa vode tokom koristenja kreatina?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1207 poslato: Novembar 29, 2008, 09:10:08 posle podne »
Nekad je vladalo misljenje da ne moze,ali izgleda da po novim istrazivanjima i to moze :wink:
da li je potrebno povecavanje unosa vode tokom koristenja kreatina?

da
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2008, 09:13:59 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: KREATIN
« Odgovor #1208 poslato: Decembar 02, 2008, 08:56:06 posle podne »
Imam 16 godina i neki dan počeo sam uzimati kreatine i nakon što sam pročitao jedan članak u kojem govori da se ne preporučuje tinejđerima uzimanje kreatina ostao sam u nedoumici da li da prestanem sa uzimanjem kreatina????????MOLIM POMOĆ.

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: KREATIN
« Odgovor #1209 poslato: Decembar 02, 2008, 09:01:38 posle podne »
Nece ti nista biti.Uzimaj to,jedi dobro i uzivaj.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: KREATIN
« Odgovor #1210 poslato: Decembar 02, 2008, 09:24:17 posle podne »
Imam 16 godina i neki dan počeo sam uzimati kreatine i nakon što sam pročitao jedan članak u kojem govori da se ne preporučuje tinejđerima uzimanje kreatina ostao sam u nedoumici da li da prestanem sa uzimanjem kreatina????????MOLIM POMOĆ.

i edukuj se malo bolje kad uzimas nesto :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: KREATIN
« Odgovor #1211 poslato: Decembar 03, 2008, 09:08:48 pre podne »
Imam 16 godina i neki dan počeo sam uzimati kreatine i nakon što sam pročitao jedan članak u kojem govori da se ne preporučuje tinejđerima uzimanje kreatina ostao sam u nedoumici da li da prestanem sa uzimanjem kreatina????????MOLIM POMOĆ.

i edukuj se malo bolje kad uzimas nesto :)

Pa naravno da sam se raspitao o tom suplementu.Znam da je kreatin 100 posto prirodan,da ga ima u mesu,u ljudskom tijelu i ono najvažnije da nije štetan,ali na kutiji od kreatina piše da se ne preporučuje mlađima od 18 godina.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: KREATIN
« Odgovor #1212 poslato: Decembar 03, 2008, 11:16:41 pre podne »
Imam 16 godina i neki dan počeo sam uzimati kreatine i nakon što sam pročitao jedan članak u kojem govori da se ne preporučuje tinejđerima uzimanje kreatina ostao sam u nedoumici da li da prestanem sa uzimanjem kreatina????????MOLIM POMOĆ.

i edukuj se malo bolje kad uzimas nesto :)

Pa naravno da sam se raspitao o tom suplementu.Znam da je kreatin 100 posto prirodan,da ga ima u mesu,u ljudskom tijelu i ono najvažnije da nije štetan,ali na kutiji od kreatina piše da se ne preporučuje mlađima od 18 godina.
kreatin nije bas suplement za tvoje godine... za tvoje godine se preporucuje jaka ishrana,dosta u.h i optimalan unos proteina....od suplemenata neki kvalitetan koncentrat whey ...... pretypostavio sam da si tanane gradje ciim pucas kreatinom namasu... ali nemoj ...sledeci put bolje neki dobar protein uzmi ili amino...a tamo negde od 18-19 pucaj sa kreatinom...

kreatin je dobar ali precenjen suplement, vidim da je sve vise ljudi koji uzimaju samo kreatin i misleda ce tako nesto uraditi... ne govorim za sportove- tu za neke sportove je odlicnna stvar... ali recimo mislim da ako hocete masu povecajte u.h, proteinski unos na makar 3 g po kilogramu, ubacite u ssuplemetaciju amino koiseline i nece da omane:) dobre su neke pumpe za ewentualno neki kick predtrening...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KREATIN
« Odgovor #1213 poslato: Decembar 03, 2008, 02:52:37 posle podne »
Creatin precijenjen?   ::)   ;D

Creatin je jedan od najboljih i najefikasnijih DODATAKA PREHRANI koji su ikada pogodili trziste saplemenata.

O tome svjedoce hiljade studija, njegova sveprisutnost na trzistu proteklih 10 i vise godina kao i gomile iskusnih usera koji tvrde da imaju koristi od njega - E sad, sto creatin nikog nece napaviti Mr.O takmicarem je neka druga prica.

Precijenjeni su ti "kick" preparati koje spominjes, pogotovo ako ih koristis "gole" a ne u nekoj od kombincija koju je Pedja predstavio forumu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1214 poslato: Decembar 03, 2008, 03:20:17 posle podne »
1kg kreatina monohidrata 20e....
mislim da to i nije precijenjeno...
precijenjene su stvarcice koje je naveo Vlad