April 20, 2024, 05:18:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764107 puta)

Van mreže Aleksa89

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
  • Here We go Again
Odg: KREATIN
« Odgovor #1305 poslato: Mart 04, 2009, 07:36:14 posle podne »
Ljudi verovali ili ne procitao sam svih 89 strana ovog posta i nacitao sam se svakakvih gluposti o kreatinu pocev od toga da neko ima potenciju do toga da izaziva rak... to uopste nije tacno a ista pitanja se vrte od druge strane pa od zadnje  potrudite se malo da procitate text na prvoj strani sve je lepo objasnjeno pre nego sto postavljate bilo kakva pitanja, a ostalima svaka cast na strpljenu da odgovaraju na ista pitanja 1000 x i jos nesto ne ocekujte previse od kreatina nije to carobna vodica nemoze se masa nabaciti preko noci i rasiriti se za nedelju dana........... znam da je off ali nisam mogo da izdrzim a da ne napisem ovo Poz za sve!!

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KREATIN
« Odgovor #1306 poslato: Mart 04, 2009, 10:49:14 posle podne »
Au ljudi, da se nadje neko pametan pa da stavi sve ovo na papir i ukorichi...89str qq :D :D :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: KREATIN
« Odgovor #1307 poslato: Mart 05, 2009, 09:09:57 pre podne »
Trebalo je FAQ na samom pocetku napraviti da se pitanja ne pionavljaju..

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1308 poslato: Mart 05, 2009, 11:18:43 posle podne »
Da li je neko od vas probao "alkaline creatine" od efx-a ??? Radi se o creatinu u tabletama... Ako neko jeste, nek iznese svoje misljenje i iskustva....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1309 poslato: Mart 06, 2009, 11:01:59 pre podne »
Da li je neko od vas probao "alkaline creatine" od efx-a ??? Radi se o creatinu u tabletama... Ako neko jeste, nek iznese svoje misljenje i iskustva....

imas vec o tome..
zar je toliko tesko koristi opciju search!!!

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1310 poslato: Mart 06, 2009, 12:06:07 posle podne »
kucao sam Pedja nema nista konkretno... ima samo jedan post koji je stavio MR. BIG i na kom je napisao nesto o njemu i rekao da ce da ga proba i to je sve..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1311 poslato: Mart 06, 2009, 12:42:17 posle podne »
ok.mislim da negde ima...
sto se tice tih tabletica...
bilo bi ok da nisu toliko skupe...nista poebno i nista revolucionarno..osim cene..na zalost..
nadam se da ti je ovo dovljno.
neznam..cemu izmisljanje..imas...obican creatin..i imas beta alanin..dalje od ovoga ne bi trebalo ni da ides..

Van mreže Aleksa89

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
  • Here We go Again
Odg: KREATIN
« Odgovor #1312 poslato: Mart 06, 2009, 01:20:26 posle podne »
Koristio sam ultimate ali mislim da je manje vise isti kao i efx nista specialno jedino sto nemas fazu punjenja i trebalo bi odma da radi po uzimanju tablete( nekih 20 min po uzimanju) i iskreno receno vise mi se svidja klasican monohidrad nego ovo samo sto je ovo relativno nov proizvod pa ima dobru reklamu, sad trenutno uzimam labrada monohidrat i mogu ti reci da je odlican cak mozda i bolji od krealkalina ali to ipak varira od osobe do osobe

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: KREATIN
« Odgovor #1313 poslato: Mart 12, 2009, 01:39:26 posle podne »
zanima me da li na bilo koji nacin kreatin moze da stvori hormonski disbalans?
da li bih bio u opasnosti da mi utice na nivo kortizola?

izvinjavam se ako je neko vec pitao isto, ima puno strana :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1314 poslato: Mart 12, 2009, 01:51:50 posle podne »
zanima me da li na bilo koji nacin kreatin moze da stvori hormonski disbalans?
da li bih bio u opasnosti da mi utice na nivo kortizola?



NE
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: KREATIN
« Odgovor #1315 poslato: Mart 12, 2009, 02:29:56 posle podne »
super, hvala ti puno!
:)

Van mreže Ols

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KREATIN
« Odgovor #1316 poslato: Mart 18, 2009, 07:10:27 posle podne »
Imam jedno pitanje: poceo sam juce da uzimam Dymatize Creatin Michronize , poceo sam sa fazom punjenja , 4 x po 5 grama sa vodom , medjutim odmah posle prvog uzimanja osetio sam nekakv cudan osecaj u donjem predelu ledja , danas vec polako prerasta u bol , plasim se da moji bubrezi nemogu da izdrze unos dodatnog kreatina, pa sta mi savetujete da li da prekidam ili nesto drugo ... uz njega pijem i whey isto Dymatizeov Elite.
Hvala unapred

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1317 poslato: Mart 18, 2009, 10:38:55 posle podne »
Koliko vode dnevno unosis?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ols

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KREATIN
« Odgovor #1318 poslato: Mart 19, 2009, 12:44:46 pre podne »
Unoeo sam juce sigurno 5 litra , a danas vec 6 .. neznam dal da izdrzim jos 3 dana ovako sa punjenjem pa posle da pijem po jednu ili dve doze, ili da prekinem punjenje , ja u principu i ne unosim punih 5 g po dozi malo smanjim, mozda na 3 g,  i posle punjenja planiram da uzimam jednom dnevno posl treninga 5 g ,  sta mislite o tome ? a sto se tice bolova primetio sam da me boli samo dok sam po  gradu to jest kad mi je unos vode smanjen , kada sedim kuci slabije jer je stalno flasa pored mene ...

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1319 poslato: Mart 19, 2009, 06:03:44 posle podne »
Drusleka mozda tebe boli donji deo ledja, a ne Bubrezi... ja npr. pijem 5gr pre i 10gr posle i pijem oko 2.5l dnevno pa nemam nikakve bolove... I sta se nalivas sa tolikom vodom? NIje poenta da samo sedis i uzimas flasu i pijes vodu... ti kad popijes Jogur, Mleko, Kafu, neko sok, PWM idr... sve je to tecnost... tako da nemoj da se opretecujes i da se nalivas vodom, pijes normalno :)