Mart 29, 2024, 06:31:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760916 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: KREATIN
« Odgovor #1320 poslato: Mart 19, 2009, 06:43:06 posle podne »
Unoeo sam juce sigurno 5 litra , a danas vec 6 .. neznam dal da izdrzim jos 3 dana ovako sa punjenjem pa posle da pijem po jednu ili dve doze, ili da prekinem punjenje , ja u principu i ne unosim punih 5 g po dozi malo smanjim, mozda na 3 g,  i posle punjenja planiram da uzimam jednom dnevno posl treninga 5 g ,  sta mislite o tome ? a sto se tice bolova primetio sam da me boli samo dok sam po  gradu to jest kad mi je unos vode smanjen , kada sedim kuci slabije jer je stalno flasa pored mene ...
jednog mog ortaka su boleli bubrezi od kreatina, znaci covek je extra gradjen nikad nije koristio AAS da se odma tu razjasnimo, ali kad god pocne s kreatinom njega bole bubrezi... ako imas pesak u bubrezima itd bolece te bubrezi... njemu je eto to bio problem a kreatin sobzirom da se u vidu kreatinina izlucuje preko bubrega samo mu je to pogorsavao... tako da ovaj visse nikad ne koristi kreatin.... i ako pijes dosta vode nemoj piti cesmovacu , pij rosu ili vodu vodu.... ali nikako cesmovacu ... ako nastave da te bole  bubrezi i da ti se to pogorsava prestani sa kreatinom...   isto nije iskljucivo da te bole misici ako si radio trbusnjake i ledjnjake...

Van mreže Ols

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KREATIN
« Odgovor #1321 poslato: Mart 20, 2009, 01:15:32 pre podne »
videcu da prodje faza punjenja jos dva dana imam, pa cu prestati ako me budu boleli, nebih rekao da imam pesak, nikad nisam imao problema sa tim, a sobzirom da slabo pijem sokove.. , kafu uopste - nalivam se vodom jer to svi preporucuju ... nadam se da kad pocnem da uzimam po 5- 10 grama prestatiti bolovi , danas me je slabije bolelo, a iskljucujem trbusnjake ili bilo kakve bolove u ledjima, jer ovo je skroz drugi osecaj... 

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: KREATIN
« Odgovor #1322 poslato: Mart 20, 2009, 08:58:08 pre podne »
ja sam ti samo rekao ako se nalivas cesmovacom vrlo lako mozes da zaradis pesak ...

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1323 poslato: Mart 20, 2009, 09:25:14 pre podne »
@Ols

Ko je tebi rekao da sedis pored flase vode i da pijes svakih 15-20min... alooo zemljak, pa to nema veze sa mozgom nalivati se konstantno samo sa vodom... uzmi u obzim i vodu koju popijes na treningu i vodu koju sipas u PWM i sve ostalo sto popijes u toku dana, sve je to tecnost...

Van mreže Ols

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KREATIN
« Odgovor #1324 poslato: Mart 20, 2009, 09:30:42 posle podne »
sve to kad saberem iznosi 6 litara plafon, nisam pacijent da popijem 6 litara vode odjednom ...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: KREATIN
« Odgovor #1325 poslato: Mart 20, 2009, 09:33:55 posle podne »
Nedavno je preminula neka Amerikanka jer je popila 4. litre vode za nekih pola sata do sat vremena...

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KREATIN
« Odgovor #1326 poslato: Mart 23, 2009, 04:03:50 posle podne »
Jedno pitanje...kupio sam prolabov kreatin, odradio fazu punjenja sa po 4x5g dnevno i tako 6 dana i posle sam 6 dana uzimao 5g ujutru i 5g posle treninga, ali nisam imao nikakav napredak niti na masi niti sto se snage tice pa sam prestao jer sam video da nema vajde...jedino mi je stomak bio veci zato sto sam pio po 5l vode dnevno :S

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KREATIN
« Odgovor #1327 poslato: Mart 23, 2009, 04:47:04 posle podne »
Nisi me razumeo...ocekivao sam neku promenu, pre svega u snazi i izdrzljivosti, bilo sta...ali malo morgen.
Naravno da necu da "buknem" posle 12 dana, svestan sam sta mogu da dobijem kreatinom i naravno da nisam krenuo da ga uzimam, a da se hranim junk-om, vec sam dnevno unosio oko 150g proteina svaki dan, sto nije lose, ali ovaj na mene nije imao nikakvog efekta :S

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KREATIN
« Odgovor #1328 poslato: Mart 23, 2009, 05:06:38 posle podne »
Ma necu sad nista...nastavljam ovako kako sam poceo...ionako cu da budem na masi jos mesec, mesec i po dana i posle krecem na trcanje 3-4x nedeljno ;)

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1329 poslato: Mart 24, 2009, 10:29:08 pre podne »
@barica 90
Ti si jedan od onih na koje monohidrat ne reaguje, ne da reaguje da "buknes" to je rano pricati, ali ako reagije mora da ti da malo snage, probaj sa Beta-K, dosta njih je koristilo koji su imali problema sa monohidratom i bilo je rezultata, a sto se tice NO, to je za mene sve smece i marketing, bolje za te pare kupiti BCAA ili Glutamin i naravno ako zafali Whey-a ;)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KREATIN
« Odgovor #1330 poslato: Mart 24, 2009, 12:52:50 posle podne »
ma moze i on sigurnno da oseti nesto od monohidrata,ali je potrebno unositi dobru hranu...i treba malo vremena...pa ne mozes za 15 dana da dizes 100 na bendzu..polako...

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: KREATIN
« Odgovor #1331 poslato: Mart 24, 2009, 02:38:32 posle podne »
pa nece dizati za 15 dana 100kg, ali ja sam npr. posle punjenja povecao kilazu za 10kg na svim spravama.. i to ne ono da mi ide iz glave kao uradim 3-4 puta i kao uuuuu pa imam snage, nego sam radio normalno kao i pre samo sa povecanom kilazom...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1332 poslato: Mart 24, 2009, 02:41:21 posle podne »
@barica 90
Ti si jedan od onih na koje monohidrat ne reaguje, ne da reaguje da "buknes" to je rano pricati, ali ako reagije mora da ti da malo snage, probaj sa Beta-K, dosta njih je koristilo koji su imali problema sa monohidratom i bilo je rezultata, a sto se tice NO, to je za mene sve smece i marketing, bolje za te pare kupiti BCAA ili Glutamin i naravno ako zafali Whey-a ;)

a zasto si ti nakon 30 dana boravka u teretani POCEO DA DELIS SAVETE....??
i bas si nasao CRKVU gde ces bogu da se molis tj REALX3M forum.....
znaci..savete slobodno deli negde drugde a ubuduce ce svaki tvoj post koji granici sa GLUPOSTI kao i ovaj biti obrisan,a moze biti i nesto gore...
tako da...IMAS ZUTI KARTON MOMCINO..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1333 poslato: Mart 24, 2009, 02:44:58 posle podne »
Ma necu sad nista...nastavljam ovako kako sam poceo...ionako cu da budem na masi jos mesec, mesec i po dana i posle krecem na trcanje 3-4x nedeljno ;)

veoma kratko si uzmao creatin da bi bilo sta mogao da osetis ..
da bi dobio na snazi moraju da budu ispsotvna mnoga druga pravila...
150 gr proteina NIJE JEDNO OD NJIH...ono je samo DEO TIH PRAVILA....
10 gr necega (u ovom slucaju creatina kojeg si ti uzimao),neznam na koji nacin moze da ti daje snagu..
prvo je trebalo da procitas i rasplanis citavu matreijuoko creatina te da skontas da je to CELIJSKI VOLIMOZATOR te da to sto on radi je daleko od onoga sta vi klinci ocekujte tj da nije MIRACLE vecd samo nesto sto moze da pomogne u ostvarivnju nekih ciljeva....
150 gr proteina koje unosis je MALO ..
i neznam sta ti znaci da kreces na trcanje..pretpostvljam da ces da skidas kg jel sii sad kao na masi..a posle ce da radis defku.
dakle...i da si vrednocitao forum,video bi da je TRCNJE najgluplji oblik skidanja kg koji na zalost opstaje jos uvek i samo kod nas!!!!!

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KREATIN
« Odgovor #1334 poslato: Mart 24, 2009, 04:02:31 posle podne »
Pedja veruj mi da nisam ocekivao CUDO, prosao sam tu fazu davno i svestan sam da nema nicega preko noci, a i malo me je demoralisalo to sto mi je stomak bio ko u trudnice...
A 150g proteina je moj maximum, jednostavno nemam kesha za vise tako da ne ocekujem da cu se odraditi onako kako bih zeleo, ali stvarno dajem sve od sebe :(
Sto se trcanja tice, to bi islo naravno uz sredjenu ishranu i nameravao sam da kupim BCAA...
Ako ne to...sta onda da radim da bih smanjio BF posto zelim i da zadrzim ovo nesto misica sto sam nabacio? :S

« Poslednja izmena: Mart 24, 2009, 04:14:33 posle podne batica90 »