April 19, 2024, 05:57:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764030 puta)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KREATIN
« Odgovor #1365 poslato: April 06, 2009, 02:18:35 posle podne »
  Po deset grama bcaa i glutamina pre treninga u toku i posle,kreatin 5 g pre i 5 posle treninga,whey posle treninga 50 g obavezno a ti ako mozes da ga uzimas jos nekad u toku dana  jos bolje,ali dao sam ti predlog eto uz dorucak sa ovsenim p.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KREATIN
« Odgovor #1366 poslato: April 06, 2009, 02:20:11 posle podne »
Citat
p.s. milance hvala za objasnjenje za mleko

ma nista bre,samo cepaj...:P

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1367 poslato: April 06, 2009, 02:24:43 posle podne »
  Po deset grama bcaa i glutamina pre treninga u toku i posle,kreatin 5 g pre i 5 posle treninga,whey posle treninga 50 g obavezno a ti ako mozes da ga uzimas jos nekad u toku dana  jos bolje,ali dao sam ti predlog eto uz dorucak sa ovsenim p.

hehe brate ja kad bi jeo ovsene za dorucak ja bi se onesvestio u 13h vec :D

Uzimam why jos jednom u toku dana, 2 x dnevno ga uzimam samo cu sad da korigujem vreme...i uradicu tako sto si mi rekao, hvala puno i svima ostalim.

p.s. milance  ma cepam ja ko zivotinja al ne moze kad nema kerozina, goriva ( bcaa, gluta i svih ostalih :) ..ali evo nabavio sam :) .
Iskreno najvise me zanima i najbitnije mi je bilo da uzmem Glutamin...jer od silne zelje imam ponekad tendenciju da se pretreniram.....videcu oce pomoci ;)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KREATIN
« Odgovor #1368 poslato: April 06, 2009, 02:29:51 posle podne »
Citat
p.s. milance  ma cepam ja ko zivotinja al ne moze kad nema kerozina, goriva ( bcaa, gluta i svih ostalih Smeško ..ali evo nabavio sam Smeško

hehe..ma navali na kvalitetnu hranu i kombinuj te preparate koje imas i samo napred...:)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1369 poslato: April 06, 2009, 02:31:22 posle podne »
Citat
p.s. milance  ma cepam ja ko zivotinja al ne moze kad nema kerozina, goriva ( bcaa, gluta i svih ostalih Smeško ..ali evo nabavio sam Smeško

hehe..ma navali na kvalitetnu hranu i kombinuj te preparate koje imas i samo napred...:)

;)..mrzim zelenis al da me vidis sad kako gutam bre one trave sve i to nazor fuj :D ..al zato nezadrzivo srljamo u progres hehe
« Poslednja izmena: April 06, 2009, 03:12:13 posle podne Ognjeni »

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1370 poslato: April 09, 2009, 12:46:12 posle podne »
Narode...cepam vec par dana onako kako ste mi rekli .....verovatno je placebo efekat ( mozda  i nije al ko zna ) al vec se osecam bolje na treiningu , bolje radim a pogotovo posle treninga....jos onaj koktel (pwm od svih cudesa kad popijem ) ko nov sam :) ....

samo me zanima...kako da pijem sve ovo kada ne treniram ? kako da pijem umesto pre, u toku i  posle treninga sto sad pijem

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KREATIN
« Odgovor #1371 poslato: April 09, 2009, 05:28:05 posle podne »
 Pa ne pijes samo se kvalitetno hranis,jedino uz dorucak sa ovsenim p. mericu-dve whey-a,ili posle dorucka sto zavisi opet sta doruckujes,a mozes i 10 g glutamina odmah cin ustanes na prazan stomak da te malo digne iz katabolickog stanja.Za kreatin ti je objasnjeno kako ga uzimas u danima kada ne treniras...

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1372 poslato: April 09, 2009, 05:52:23 posle podne »
Pa ne pijes samo se kvalitetno hranis,jedino uz dorucak sa ovsenim p. mericu-dve whey-a,ili posle dorucka sto zavisi opet sta doruckujes,a mozes i 10 g glutamina odmah cin ustanes na prazan stomak da te malo digne iz katabolickog stanja.Za kreatin ti je objasnjeno kako ga uzimas u danima kada ne treniras...

Ok.....nasao sam komentare....onda cu gluta ujutro i navece po 10g i kreatin sa dexom na prazan stomak 5g  na dane kad ne treniram a sta je sa bcaa  ? to nisam nasao da pise....hocu li i njega piti ? da smanjim samo dozu kao i za ovo ostalo

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KREATIN
« Odgovor #1373 poslato: April 09, 2009, 05:57:17 posle podne »
 Imas clanke koje sam ti dao procitaj o BCAA imas sve do detalja...

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1374 poslato: April 09, 2009, 06:03:10 posle podne »
Imas clanke koje sam ti dao procitaj o BCAA imas sve do detalja...

care sta si mi dao ? nisam video nista ? Sad se setih da sam citao ovde na forumu da bcaa ide samo pre i posle treninga ? znaci samo rokam ovo sa smanjenim dozama...oki doki :).

Nemanja care nemoj da si mrgud :)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KREATIN
« Odgovor #1375 poslato: April 09, 2009, 06:16:43 posle podne »
 Ok dao sam Ratniku pomesao sam a evo sad imas i ti....
       
               Extreme Forum > General Bodybuilding Discussion > Članci > PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
    Extreme Forum > General Bodybuilding Discussion > Dodaci Ishrani/Suplementi > BCAA PERFEKCIJA DO SAVRSENSTVA
    Extreme Forum > General Bodybuilding Discussion > Članci > BEZ PRECICA....BEZ CENZURE
   Extreme Forum > General Bodybuilding Discussion > Nutrition > Odgovori na neka pitanja u vezi sa proteinima
    Extreme Forum > General Bodybuilding Discussion > Članci > Koliko mišića zaista možemo izgraditi?
 
           Nisam mrgud  ;)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1376 poslato: April 15, 2009, 08:22:26 posle podne »
  Po deset grama bcaa i glutamina pre treninga u toku i posle,kreatin 5 g pre i 5 posle treninga,whey posle treninga 50 g obavezno a ti ako mozes da ga uzimas jos nekad u toku dana  jos bolje,ali dao sam ti predlog eto uz dorucak sa ovsenim p.

zaboravih da pitam...pedja je rekao da bcaa ide samo pre i posle treninga a ti mi kazes i pre i u toku i posle ? sad ne znam da li da nastavim ovako ili samo pre i posle ?

i jos jedna stvarcica....koliko i da li uopste treba da se sve to razmuti  ? npr. pre treninga kreatin, bcaa i glut zajedno koliko god mutio se ne rastvore ...stavio sam mlaku vodu  ali dzaba.....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1377 poslato: April 15, 2009, 09:47:49 posle podne »
U sejker i tresi dok ne padnes s nogu :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: KREATIN
« Odgovor #1378 poslato: April 16, 2009, 12:57:44 pre podne »
U sejker i tresi dok ne padnes s nogu :wink:

a bre....pa ne mogu noge da vezbam svaki dan, pretreniracu ih :P

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: KREATIN
« Odgovor #1379 poslato: April 17, 2009, 08:23:14 posle podne »
evo da se javim....kupio sam creatine pH-X....bio tech...

pa sad da cujem ako ga ko koristio dal je dobar...a i sam da pitam...ima 210 kapsula...pauzu napravim poslije dok sve popijem..ili prije..taj kreatin nema fazu punjenja..tak da...

ako poslije pauza...kako duga da je pauza?





---ima jedan forum nevezano uz bb....pa ima topic vezan za dodatke ishrani...ewo ovo je postao jedan clan... jel zna netko odgovorit... jer ne razumim kako nema fazu punjenja!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!