April 20, 2024, 12:22:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764069 puta)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #195 poslato: April 08, 2006, 02:18:21 posle podne »
ma ne mora se on meni nista pravdati,joj :)hehehe

samo pitam je li to onaj isti kreatin koji mu se nije primio punjenjem,a koji sada uzima (tj.ovaj sto spominje da mu je istekao rok 24 marta) ???

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #196 poslato: April 08, 2006, 02:27:01 posle podne »
nije isti

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #197 poslato: April 08, 2006, 02:30:44 posle podne »
oki.hvala ti,ja jos ni ovaj nisam potrosio ali picu ga tako kao sto ti radis sada, a ako budem uzmao kreatin naredni put necu raditi punjenje vec po istom ovom principu :)

hvala jos jednom

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #198 poslato: April 08, 2006, 06:03:22 posle podne »
Креатин сам досада пио и после тренинга и увече са декстрозом али ми неко пре неки дан на форуму рече да не узимам декстрозу увече јер гоји да ли ће то смањити ефекат креатина

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #199 poslato: April 08, 2006, 06:11:01 posle podne »
bez dextroxe je samo malo losija absorpcija.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #200 poslato: April 08, 2006, 07:14:58 posle podne »
Kreatin ujutru i posle treninga,ko hoce moze i pre treninga,i to je to!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #201 poslato: April 08, 2006, 08:18:53 posle podne »
Citat: sasacg
Kreatin ujutru i posle treninga,ko hoce moze i pre treninga,i to je to!!!

Ујутру са декстрозом или без _
увече пред спавање са вејом и глутамином јер грешка узимати пошто самја тако до сада радити

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #202 poslato: April 08, 2006, 08:48:18 posle podne »
Samo pre treninga bez dekstroze,uvece ljudi uzmite posni sir ili ako imate para casein,a ne whey-jer je on brzo apsorbujui,whey ostavite za PWM i ujutru da sto pre dosdje do misica
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #203 poslato: April 08, 2006, 09:30:31 posle podne »
Citat: sasacg
Samo pre treninga bez dekstroze,uvece ljudi uzmite posni sir ili ako imate para casein,a ne whey-jer je on brzo apsorbujui,whey ostavite za PWM i ujutru da sto pre dosdje do misica
а глутамин када њега да убацим
могу ли да те замолим да напишеш како да комбинјем све 4 ствари(протеин,глутаим,креатин,декстрозу)
хвала унапред

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #204 poslato: April 08, 2006, 10:29:25 posle podne »
Kombinacija zavisi od toga koliko imas novca,ali otprilike najvaznije je da imas za PWM,tu ide sve zajedno-whey,gluta,crea i dex,ujutru mozes istu kombinaciju cim ustanes i posle 20-30 min regularan obrok.Ako ujutru mozda radis cardio trening,u tom slucaju ovo uzmes kad zavrsis.Ako nemas dovoljno novca za glutamin nemoj ga stavljati u jutarnji shake.Ja da imam mogucnosti uzimao bih whey 10 puta dnevno :D :D :D ,ali posto nemam(kao i vecina forumasa),bitno je znati sta je najvaznije-znaci PWM,pa jutarnji shake,ostalo rasporedi kako ti dusa iste :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #205 poslato: April 08, 2006, 10:47:49 posle podne »
Citat: sasacg
Kombinacija zavisi od toga koliko imas novca,ali otprilike najvaznije je da imas za PWM,tu ide sve zajedno-whey,gluta,crea i dex,ujutru mozes istu kombinaciju cim ustanes i posle 20-30 min regularan obrok.Ako ujutru mozda radis cardio trening,u tom slucaju ovo uzmes kad zavrsis.Ako nemas dovoljno novca za glutamin nemoj ga stavljati u jutarnji shake.Ja da imam mogucnosti uzimao bih whey 10 puta dnevno :D :D :D ,ali posto nemam(kao i vecina forumasa),bitno je znati sta je najvaznije-znaci PWM,pa jutarnji shake,ostalo rasporedi kako ti dusa iste :D
то друже ,хвала пуно
највише ме нервира што у тератани свако има другачију теорију и то још са аргументима


шта мислиш да убацим и један шејк увече али без декстрозе да се не бих гојио

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #206 poslato: April 08, 2006, 10:54:30 posle podne »
Bolje uvece posni sir-isplativije je i bolje jer se taj protein iz posnog otpusta kroz duze vreme sto je neophodno u toku noci kad ne unosimo hranu 8-9 sati
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: KREATIN
« Odgovor #207 poslato: April 09, 2006, 07:30:41 pre podne »
Filipe dobro ti je sasa rekao. A sto se tice savjeta moras sam da naucis i da prosudis koga da slusas, od koga da primas savjete i slicno. Recimo ja bih ti preporucio da ti ovaj forum bude na prvom mjestu sto se tice info.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #208 poslato: April 09, 2006, 09:03:20 pre podne »
Bravo MR.PRO :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #209 poslato: April 09, 2006, 10:05:47 pre podne »
Citat: IFBBPro
Filipe dobro ti je sasa rekao. A sto se tice savjeta moras sam da naucis i da prosudis koga da slusas, od koga da primas savjete i slicno. Recimo ja bih ti preporucio da ti ovaj forum bude na prvom mjestu sto se tice info.
Да тотално си у праву.
Зато и тражим савете на овом форуму од људи као што је Саша мало сам прелистао шта је човек писао и стварно се види да његове савете треба уважити што са ја од синоћ почео да практикујем