April 18, 2024, 10:31:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 763857 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1455 poslato: Septembar 16, 2009, 05:53:21 posle podne »
Razbij sve na prah i muti uobicajeno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Need for steel

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KREATIN
« Odgovor #1456 poslato: Oktobar 03, 2009, 08:39:44 posle podne »
Pozdrav svim forumasima,nov sam na forumu i kao prvo zelim da vas pohvalim jer ste po mom misljenju uz EX YU FITNESS jedini kvalitetan BB forum na Balkanu.
E sad,imam 16 god i mogu reci da sam pocetnik u BB-u,aktivno treniram 4-5 mjeseci,trenirao sam i prije ali nisam imao dobru ishranu i mislio sam da cu od jedne kutije whey-a postici nesto i naravno nije bilo rezultata,sad sam se okanuo suplemenata i popravio ishranu i trening pa su tu i rezultati.
Planiram da na zimu opet pocnem sa suplementima,dok skupim jos love,jer ne zelim da kvarim ishranu dajuci sve sto imam na suplemente.
Naravno planiram da uzmem whey+dex i mislio sam da uzmem kreatin.
Sad imam nekoliko pitanja:
1.Da li bi kreatin u mojim godinama imao efekta,naisao sam na dosta mjesta da ne bi,ali ne razumijem zbog cega sa 16 ne bi,a  recimo sa 19 bi.
2.Da li bi bilo bolje recimo da umjesto kreatina uzmem BCAA ili Glutamin, ili nesto trece,primam sve savjete.

P.S. Unaprijed se izvinjavam ako je negdje bila slicna tema,ali procitao sam dobar dio foruma i nisam nasao adekvatan odgovor,a da sorry na razvlacenju.


Van mreže Need for steel

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KREATIN
« Odgovor #1457 poslato: Oktobar 03, 2009, 09:55:33 posle podne »
Ja ipak mislim da moje pitanje nije bilo tipa:sta da uzmem,ocu da dobijem 10 kg,nikako da se udebljam...
Lijepo sam napisao da adekvatan odogovor nisam nasao,procitao sam jedno dvadesetak starnica ove teme i nisam ga nasao,ni u mnogim drugim temama i forumima.
Pretpostavljam da si ti sa takvima napadnim stavom monogo pametniji,pa mi daj link koji sadrzi odgovor na moje pitanje.
Malo kulture ne bi skodilo.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1458 poslato: Oktobar 03, 2009, 10:05:10 posle podne »
Nastavi sa dobrim treningom i ishranom,mozes da ubacis i whey...

Bice rezultata,garantujem...Kreatin mozes i kasnije
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: KREATIN
« Odgovor #1459 poslato: Oktobar 03, 2009, 10:05:59 posle podne »
Tebe treba obesiti za onu stvar i da visis naopacke, zatos to NECES da citas forum...

mozda decko jednostavno nije nasao ono sto je trazio. ako ne mozes da pomognes nemoj ni da ga prozivas.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: KREATIN
« Odgovor #1460 poslato: Oktobar 03, 2009, 10:08:04 posle podne »
Tebe treba obesiti za onu stvar i da visis naopacke, zatos to NECES da citas forum...

cemu ovo covek je postavio pitanje lepo...bolje da to vreme sto si utrosio na proseravanje da si dao coveku odgovor ako znas...

@Needforsteel
ja eto nemam pojma da li bi imao koristi od kretina,ali ne vidim iz kog razloga ne bi bilo...kreatin nije skup suplement,moja preporuka je da probas.

Van mreže Need for steel

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: KREATIN
« Odgovor #1461 poslato: Oktobar 03, 2009, 10:15:28 posle podne »
Hvala,kreatin cu pobati,ali cu malo sacekati,posto jos uvijek imam odlicnu motivaciju i pun sam energije na treningu.Stvarno sam mnogo citao i ovaj forum i Ex yu fitness i teretana.ba,ali taj odgovor nisam nasao.
Mislim i meni je dosadilo odgovarati uvijek na ista pitanja,i kad god sam smatrao da je pitanje stvarno glupo nisam odgovarao(npr.da li je whey stetan),ali nisam ni bio nekulturan.
Hvala jos jednom svima i nadam se da cemo i dalje moci pomagati jedni drugima.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: KREATIN
« Odgovor #1462 poslato: Oktobar 03, 2009, 11:02:53 posle podne »
Tebe treba obesiti za onu stvar i da visis naopacke, zatos to NECES da citas forum...
GENIUS DA LI SI TI NEKADA DAO SAVET A DA NISI REKAO      PROCITAJ FORUM ITD!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: KREATIN
« Odgovor #1463 poslato: Oktobar 03, 2009, 11:09:45 posle podne »
ma pusti ga.. pitace i on nesto
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: KREATIN
« Odgovor #1464 poslato: Oktobar 03, 2009, 11:31:20 posle podne »
Genius poruka ti je obrisana...i tako ce biti svaki put kada sa tako odgovara...ako imas vremena i znanja odgovori momku, a ako nemas ili ne zelis ZAOBIDJI...

Van mreže Ogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: KREATIN
« Odgovor #1465 poslato: Oktobar 14, 2009, 03:39:36 posle podne »
Uzeo sam Biotech-ov Creatine Ethylester i ovo je najgori ukus koji sam u zivotu osetio i pri tome se ne ogranicavam samo na suplemente nego u globalu. Ne preporucujem nikome.

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: KREATIN
« Odgovor #1466 poslato: Oktobar 14, 2009, 09:28:23 posle podne »
Uzeo sam Biotech-ov Creatine Ethylester i ovo je najgori ukus koji sam u zivotu osetio i pri tome se ne ogranicavam samo na suplemente nego u globalu. Ne preporucujem nikome.

Aj ti nama javi za 10 dana ima li kakvih rezultata, sto se tice energije, snage... Ja sam pio CEO i vrh je. Pa me bas zanima eto i za taj Biotechov. Pozz
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Ogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: KREATIN
« Odgovor #1467 poslato: Oktobar 15, 2009, 01:49:47 pre podne »
Nema problema, samo ako uspem da izdrzim 10 dana. Bukvalno mi suze nateruje, a nimalo nisam gadljiv...

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: KREATIN
« Odgovor #1468 poslato: Oktobar 15, 2009, 04:03:53 posle podne »
Hahahaha... Ne mogu da vjerujem da je toliko gadan! :) CEO je bio bezukusan. :) Cak je kutijica mirisila kada se otvori, na maline... tako nes' :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: KREATIN
« Odgovor #1469 poslato: Oktobar 15, 2009, 04:15:30 posle podne »
Nema problema, samo ako uspem da izdrzim 10 dana. Bukvalno mi suze nateruje, a nimalo nisam gadljiv...
nemoj da ga pijes , ozbiljno... baci to sranje... i sledeci put kupi dobar kreatin ...