April 19, 2024, 06:16:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764031 puta)

Van mreže tina

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: KREATIN
« Odgovor #225 poslato: April 12, 2006, 01:44:32 posle podne »
Stvarno sam izenađena vašim ultra-brzim odgovorom!  :D  Bavim se kick- boxingom tj kombiniram borilačke vještine. Jedan prijatelj mi je preporučio kreatin. Kaže da je u vrijeme korištenja imao 30-40% više energije na treningu no inače... Sad sam totalno zbunjena.  :(

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #226 poslato: April 12, 2006, 01:54:22 posle podne »
ne kreatin nije za izdrzljivost i za sportove izdrzljivosti

pa da probas sa wheyom i dekstorzom i glutaminom da malo ubrzas oporavak od treninga


da li se profesionalno bavis kick boxom , i da li znas Sanju Ilic ?

Van mreže tina

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: KREATIN
« Odgovor #227 poslato: April 12, 2006, 02:17:41 posle podne »
Ne bavim se profesionalno, više iz osobnog zadovoljstva. Ne znam S. Ilić. Kažeš da kreatin nije za snagu... Da li su ovi preparati koje si naveo legalni tj prolaze doping test? Ne znam da li je problem i u tome što nemam navršenih 18 godina? Mislim, da li je štetna uporaba takvih proizvoda za moj organizam? (možda gnjavim, ali jedino vas mogu pitati takve stvari jer vjerujem da imate znanje, a i iskustva) .

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #228 poslato: April 12, 2006, 02:27:45 posle podne »
dobar je za snagu , povecava snagu  kod rada u teretani ali sto se tice kick boksa ne verujem da ces imati neke koristi , mozda ako radis u teretani

whey je surutka , prevedeno na nas jezik , mi kada kazemo whey mislimo na whey protein odnosno protein iz surutke , dekstroza je prosti secer tj. glukoza koju imas u organizmu , gorivo u organizmu to je ugljeni hidrat i to su dozvoljene supstance i od njih ne padas na doping testu , legalni su , dekstrozu mozes kupiti i u prodavnicama zdrave hrane a whey u nutrition shopovima , mozes da ih  koristis slobodno , ne moze biti stetna , jedino ako imas neku bolest bubrega

Van mreže tina

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: KREATIN
« Odgovor #229 poslato: April 12, 2006, 02:31:10 posle podne »
Hvala... Proučiti ću još malo Whey, a onda ću odabrati neki od proizvoda jer kondicija mi stvarno treba (ako netko prodaje kondiciju nek javi!!!!)  :lol:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #230 poslato: April 12, 2006, 02:34:01 posle podne »
pa trci malo , nema tina nista lako , moras da radis na kondiciji , pa tesko da ce neki suplement nabiti kondiciju

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: KREATIN
« Odgovor #231 poslato: April 12, 2006, 02:57:18 posle podne »
Pa Tina probaj sa ef-om. Salim se... :)

Jel si 100% sigurna za doping test tj da li ga ima?

Ako nema efedrin ti je najbolje resenje. Ja sam poslusao pedjosov savet i fenomenalan je za sport izdrzljivosti. Bukvalno eksplodiras.

Dobra zamena za EF meni je bila Super Charge od Labrade i neki visoko kofeinski napitak pre treninga. Moj drug je koristio od EAS-a Endurathon i prezadovoljan je. Evo ti neki info o istom:

Created by EAS scientists who are passionate about the pursuit of peak performance, Endurathon will help take your endurance performance to the next level. Here's how:

Uniquely formulated to set it apart from other supplements, Endurathon contains ribose, a necessary building block in the regeneration of adenosine tri-phosphate (ATP). ATP is the energy fuel for muscles during exercise.

Our protein/carbohydrate blend with whey protein isolate and trehalose helps restore the balance of glycogen and hydration to muscles. This creates an environment of muscular endurance and energy while you exercise.

The potential for peak performance is there for the taking. Endurathon is the key to unlocking that potential.

Serving Size: 1 scoop (26g)


Endurathon imas u LAMA prodavnicama ali mu je cena nesto jaca a super Charge u Exreme Gymu i Extreme Nutrition Shopu. I da Super Charge i Enurathon su legalni i prolazis na svakom doping testu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #232 poslato: April 12, 2006, 06:11:19 posle podne »
MARKONI..TO STO NJOJ TREBA NE MOZE DA DOBIJE SA PROTEINOM I DEXTROZOM...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #233 poslato: April 12, 2006, 06:18:05 posle podne »
pa znam ali makar da ubrza oporavak od treninga , nema tog suplemenata od koga moze dobiti kondiciju

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #234 poslato: April 12, 2006, 08:24:56 posle podne »
Citat: Markoni
pa znam ali makar da ubrza oporavak od treninga , nema tog suplemenata od koga moze dobiti kondiciju
...ja koliko sam razumeo ne treba oprpvak posle treninga...to sto je ona nazvala kondicjiom ja pretpsotavljam da je nesto drugo...jer da nema kondicje ne bi dosla ni tu gde je sada..ali en bitno za ovaj slucaj..

njoj treba neki preprata da joj poveca fizike perfonamse u smilu sange i inteziteta na samom treningu..dakle...jedino neleglano resenje za to je efderin a jedino elgalno resenje je m stack ili labradin charge..

protein nema ama bas nikakve veze sa nicim u ovoj prici

Van mreže tina

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: KREATIN
« Odgovor #235 poslato: April 12, 2006, 08:39:11 posle podne »
Dečki, stvarno ste si dali truda da mi pomognete... Svaka vam cast! Mislim da će meni najprije trebati malo žešći treninzi, a onda sve ostalo uz to... Dobro će mi doći savjeti.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #236 poslato: April 12, 2006, 08:44:05 posle podne »
Citat: tina
Dečki, stvarno ste si dali truda da mi pomognete... Svaka vam cast! Mislim da će meni najprije trebati malo žešći treninzi, a onda sve ostalo uz to... Dobro će mi doći savjeti.
....NEMA FRKE TINCE.....JUST SHOOT 8)  8)  8) ..ALI US VAKOM SLCUAJU..UZ SVAKI TRENING MA KAKV ON BIO KAD TADA CE TI TRBATI NESTO ZA POBOLJSANJE PERFONAMSI :wink:

Van mreže Gvozden

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: KREATIN
« Odgovor #237 poslato: April 13, 2006, 09:44:15 posle podne »
Sta je sa kreatin fosfatom?

Jel probao neko, kakvi su rezultati?

Reklamiran je kao nesto savrsenije, ali se izgleda nije pokazao dobro, ne?

Van mreže thcc

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: creatin
« Odgovor #238 poslato: April 20, 2006, 06:18:52 posle podne »
tek sam se danas uclanio i poceo sam da treniram pre nekih mesec dana imam 17,5 godina i imam 100 kila :(
interesuje me sta treba da pijem da bi mi se definicija izrazila (creatin,neke kiseline....?)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: creatin
« Odgovor #239 poslato: April 20, 2006, 06:33:33 posle podne »
Citat: thcc
tek sam se danas uclanio i poceo sam da treniram pre nekih mesec dana imam 17,5 godina i imam 100 kila (
interesuje me sta treba da pijem da bi mi se definicija izrazila (creatin,neke kiseline....?)
treba da jedes kako treba,vise proteina,manje UH :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!