Mart 29, 2024, 01:08:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760974 puta)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: KREATIN
« Odgovor #1650 poslato: Mart 03, 2010, 10:06:01 posle podne »
Imas Alien-a  ispod kozE?  ;D
Salu na stranu to moze da bude usled gomile razloga...los pokret,ne odgovarajuca tezina, pretreniranost...nadam se da to nije obicna upala....ali pripazi
mada ja isto ne vidim kakve to veze ima sa glut/whey
No time...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1651 poslato: Mart 03, 2010, 10:08:30 posle podne »
Izbaci za pocetak portisak iza glave,nemoj da radis vezbe kod kojih se javlja bol iili nemoj uopste da treniras par dana ako te boli dok radis...Mozes da uzmes i glukosamin 30-40 dana
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nixa-92

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: KREATIN
« Odgovor #1652 poslato: Mart 03, 2010, 10:19:21 posle podne »
opet hvala na odg

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: KREATIN
« Odgovor #1653 poslato: Mart 03, 2010, 10:34:14 posle podne »
Slazem se sa saletom,ali ja smatram da uzimanje glikozamina/cho nema poente bez suplementiranja bar 4-5 meseci,tj jer se tad njegova dejstva mogu ispoljiti...
No time...

Van mreže David94

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KREATIN
« Odgovor #1654 poslato: Mart 03, 2010, 10:50:21 posle podne »
zdravo svima...hteo bi da vas pitam kad treba da uzimam kreatin(prvi put pijem)...i posto sam cuo da nemoze odmah posle jela koliko bi trebao da cekam pre nego sto popijem otprilike????
tnx unapred!!!!
« Poslednja izmena: Mart 03, 2010, 10:53:45 posle podne David94 »

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: KREATIN
« Odgovor #1655 poslato: Mart 04, 2010, 10:40:21 pre podne »
zdravo svima...hteo bi da vas pitam kad treba da uzimam kreatin(prvi put pijem)...i posto sam cuo da nemoze odmah posle jela koliko bi trebao da cekam pre nego sto popijem otprilike????
tnx unapred!!!!

pa ne pijes ga posle jela nego pre jela, sto znaci da moze da ga pijes ujutru pre dorucka, pre treninga i posle treninga... s tim da ces ga posle treninga piti sa dexom..

Van mreže David94

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KREATIN
« Odgovor #1656 poslato: Mart 04, 2010, 01:49:48 posle podne »
zdravo svima...hteo bi da vas pitam kad treba da uzimam kreatin(prvi put pijem)...i posto sam cuo da nemoze odmah posle jela koliko bi trebao da cekam pre nego sto popijem otprilike????
tnx unapred!!!!

pa ne pijes ga posle jela nego pre jela, sto znaci da moze da ga pijes ujutru pre dorucka, pre treninga i posle treninga... s tim da ces ga posle treninga piti sa dexom..
e hvala puno!!

Van mreže Erko

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: KREATIN
« Odgovor #1657 poslato: Mart 08, 2010, 02:40:16 posle podne »
zanima me ovo sto ste napisali kreatin nikako sam sa vodom ne razumjem kako nikako sa vodom

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: KREATIN
« Odgovor #1658 poslato: Mart 08, 2010, 03:16:00 posle podne »
zanima me ovo sto ste napisali kreatin nikako sam sa vodom ne razumjem kako nikako sa vodom

A kako bi pio kreatin nego sa vodom?

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: KREATIN
« Odgovor #1659 poslato: Mart 08, 2010, 05:58:20 posle podne »
zanima me ovo sto ste napisali kreatin nikako sam sa vodom ne razumjem kako nikako sa vodom
nikako sa necim drugim ...
For me , life is continously being hungry.

Van mreže jebenoja

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: KREATIN
« Odgovor #1660 poslato: Mart 15, 2010, 08:32:09 posle podne »
Koliko sam ja upućen kreatin može da se pije i sa sokom, ali je bitno da se puno vode pije u toku dana. Ili grešim?

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: KREATIN
« Odgovor #1661 poslato: Mart 15, 2010, 08:41:47 posle podne »
tacno...sto vise vode 4,5 l ;)

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #1662 poslato: Mart 16, 2010, 01:28:17 pre podne »
Moze mala pomoc u odluci...evo ovako, razmisljam se da uzmem labradin kreatin (posto ovde svi trvde da je najbolji) dakle...400gr toga i 1 kg whey proteina (verovatno univerzal) ili neki jeftiniji kreatin (ili uopste da ne uzmem kreatin) i neko vece pakovanje proteina.
da se primetiti...pare su problem, dakle...predlog, kako najpametnije da potrosim oko 4 soma na preparate?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1663 poslato: Mart 16, 2010, 11:06:27 pre podne »
Na protein...Kreatin nije skup,1000din je 300g
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: KREATIN
« Odgovor #1664 poslato: Mart 17, 2010, 02:02:36 posle podne »
Jel moze neko da mi objasni zasto je "pogresno" uzimati prvo 4x5g dok traje punjenje, pa onda preci na 5g dnevno kao sto pise na kutiji. Ovde sam na vise mesta procitao da treba da se uzima 5g ujutru i 10g u pwm. Ali mi nije jasno zasto tako ne bi pisalo na kutiji, mislim njima je u cilju da prodaju sto vise a brze se trosi ovako kako ovde pise.. Znam da ono sto pise ne mora da bude tacno. Ali bih voleo da mi neko objasni zasto je tako bolje. Pretpostavljam da nekome ko ima 120kg i meni koji imam 77kg dnevne potrebe kreatine nisu jednake.. Takodje sam procitao u nekom casopisu da prosecan covek potrosi 2g creatina na dnevne aktivnosti, ljudi koji se bave rekreativno nekim sportom ili idu u teretanu 5-7g i profesionalni sportisti i bodybuilderi 10++ grama. Ja sigurno ne spadam u profi. :D pa mi zato deluje malo previse da unosim 15g crea dnevno.
I jos jedno pitanje:
Ako se uzima ovako kao sto vi kazete 5g ujutru i 10g u pwm. Da li se uzima i koliko danaima kada ne treniramo. Posto sam takodje na forumu procitao da se recimo horse power ne uzima danima kad je odmor..