April 18, 2024, 12:55:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 763777 puta)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: KREATIN
« Odgovor #1680 poslato: Mart 17, 2010, 06:12:53 posle podne »
a pedaj nije mi jasno zasto boli stomak od kreatina
to si ti negde napisao na pocetku
sto se to desava?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1681 poslato: Mart 17, 2010, 06:24:02 posle podne »
a pedaj nije mi jasno zasto boli stomak od kreatina
to si ti negde napisao na pocetku
sto se to desava?

pa neznam djox jbg....
moze biti svasta
koji si uzeo crm??

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: KREATIN
« Odgovor #1682 poslato: Mart 17, 2010, 08:32:20 posle podne »
a pedaj nije mi jasno zasto boli stomak od kreatina
to si ti negde napisao na pocetku
sto se to desava?

ne znam samo kako je utvrdio da je bas od kreatina?
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1683 poslato: Mart 17, 2010, 10:47:58 posle podne »
 ;D
Creatinska kolicina bitna je koliko i transportna materija koja ce ga dovesti na pravo mesto i njegovu svrhu.Ne moras raditi popunu creatinom,jednostavno ga uzimaj 10gr u dane kada vezbas,i 5gr u dane kada ne treniras.Uzmi ga pred trening 5gr sa 15-20gr BCAA,i 5gr nakon treninga sa 30tak gr maltodextroze i 15gr dextroze uz 1,5 mericu wheya.U dane bez treninga popij 5gr u toku dana sa nekim sokom bez secera.Pijes ga slobodno par meseci,pa napravis neku pauzu,i to ne zbog zdrastenih razloga,jer tu brige nema,vec cisto sto ce tako organizam bolje reagovati.Sta god tu smo,ono sto znam naravno. (c) polomac


eto vam dragi moji nisam htio ja da pametujem pa stavio nesto od mog druga starog znalaca iskrena realana covjeka ja ovako cu da pijem;))
a ja ucim se al pazim tko sto pise i tko sto radi a kupim ono sto meni pase:)) hvala svima:)) i ja mislim da je faza punjenja prevazidjena davno:)))znam;))iako sam pocetnik heheheh
« Poslednja izmena: Mart 17, 2010, 10:53:28 posle podne opaquer »

Van mreže Sinek

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: KREATIN
« Odgovor #1684 poslato: Mart 18, 2010, 03:03:04 pre podne »
@Pedja

Ne salazem se sa tvojom izjavom da svi treba da uzimaju istu kolicinu kreatina,posto kao sto sam znas da osobe do i preko 100kg
uzimaju razlicite doze...kao sto kod nekih proizvodjaca pise. ;D

Ovde na forumu se propagiraju doze koje su svrsishodno za vezbace do 90-100kg! :o

To poredjenje sa misevima i pacijentima...no comment.  ::)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1685 poslato: Mart 18, 2010, 06:52:05 pre podne »
@Pedja

Ne salazem se sa tvojom izjavom da svi treba da uzimaju istu kolicinu kreatina,posto kao sto sam znas da osobe do i preko 100kg
uzimaju razlicite doze...kao sto kod nekih proizvodjaca pise. ;D

Ovde na forumu se propagiraju doze koje su svrsishodno za vezbace do 90-100kg! :o

To poredjenje sa misevima i pacijentima...no comment.  ::)
O BOZE
pa jel te ima
pa ok ti se ne slazes sa necim STO NIJE MOJA IZJAVA vec je EMPORJIJA I PRAKSA onih koji su na sebi radili razno razne expermitne u toku treninga,pred trening,posle treninga,u dane kada ne treniraju itd itd itd itd tj posto vidim da bas i ne kapiras dobro stvari pa da moram biti veoma plasitacn i da nacrtam ,znaci to su ljudi koji su merili nivoe ATP,CREATITNINA, I SVIH OSTALIH POTREBNIH NALAZA da bi se utvridla tcna koncetracija tog tvog famoznog creatina u svakom datom trenutnku u krvnoj plazmi tj ORAGNIAZMU
ti istu ljudi u saradnji naravno sa ljudima koji nemaju veze sa body buldnogm vec su to one cike u belim manitlima sto se igraju sa epruvetama stu dosli do zakljucka da je konentracija isto stabilna i novi ATP isto reguju bilo da je rec o "puenjenu"od po 20 30 ili 100 gr creatina kao i pred trening je koncnetacija ista kao kada se uzme 5 gr i 50 gr
jedino benefit sto mozes da dobijes od vece kolicine creatina unesenog u sebe US BACENE PARE I PRAZAN DZEP ili ako si hazarder neko lagano ostecenje bubrega u;sed nagomlivanja nekih lepouh toxina
tako da dragi moj x black
slago si ti sa mojpoj izjavom ili ne,ma koliko god to paradoskalno zvucalo jer ti na pocetku cika peki rece da TO NIJE MOJA IZJAVA vec da je to NESTO STO JE MENI PRENETO,NAUCNE I ODRADJENO U PRASKI SA FENOMENALNIM REZULATATIMA KAKO NA SEBI TAKO I NA PREKO 100 mojih klijetna u zadnih npr 1 god koji su IMALI ISTI CILJ KAO I TI ali su sluali a nisu trazili TOPLU VODU jer je visenego cigledno da ti preko creatina ocekujes neznam sta a ockeujes iz razloga sto je lepo cuti FANTASTICNE PRICE o cratinu i povcanju mase za zlion kg dnevno a hvala dragom bogu on je tako jeftin u majic srbiji!!

I KO SMO MI SAD BRE OVE NA FORUMU DA TVRDIMO mr X BLACKU koji je ulozio 1000 din da on treba da uzima 10 gr cratina kada on zna da treba punenje sa 20 gr i psole toga opet 15 jer je to formula za masu

dragi moj X BLACK ja ti se izivnjfvam  u ime celom x3m mod team-a zbog naseg ne znanja koje oovde prenosima i mlim te da nam oprostis i da radis onako kako ti znas da je super,ali te molim isto tako da ovu temu vise ne siris -cisto zarad nasg neznanja tj da ne dokazujes vise koliko mi pojma nemam

hvala

Van mreže Sinek

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: KREATIN
« Odgovor #1686 poslato: Mart 18, 2010, 07:08:12 pre podne »
Pa kao prvo ja NISAM ULOZIO 1000 DIN!!!...uzeo sam krea,sto ne znaci da ne uzimam na drugim mestima
druge suplemente.Zao mi je.

Kao drugo ovo sto radis je CINIZAM!

Kao trece RANIJE SAM KORISTIO KREATRIN,pre tvog iz The Nutrition!

Kao cetvrto ja NE OCEKUJEM,priliv SVEMIRSKE misicne mase i snage od kreatina,
jer sam ga koristio ranije,inace solo,uz jaku ishranu.

Kao peto,ja ne tvrdim da sam bolje razumem u materiju,ALI ti sebe preuvelicavas u BIG MASTERA,
ispade da svi koji su na forumu totalni laici.

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1687 poslato: Mart 18, 2010, 07:15:25 pre podne »
Citat
Pa kao prvo ja NISAM ULOZIO 1000 DIN!!!...uzeo sam krea,sto ne znaci da ne uzimam na drugim mestima
druge suplemente.Zao mi je.

pa koliko si ulozio?jer to sto uzimas negde drugde neki skuplji crea znaci da je bolji i da ces imati bolje rezulatate?
sta luperdas....?

Citat
Kao drugo ovo sto radis je CINIZAM!

naravno-jer tebi argumenti ne vrede i ne cistas ono sto NE PISEM JA vec sto PISE I RADI ZILION LJUDI NA OVOM SVETU..

Citat
Kao cetvrto ja NE OCEKUJEM,priliv SVEMIRSKE misicne mase i snage od kreatina,
jer sam ga koristio ranije,inace solo,uz jaku ishranu.

e sada je vec sve mnogo jasnije  ;D ;D ;D

Citat
Kao peto,ja ne tvrdim da sam bolje razumem u materiju,ALI ti sebe preuvelicavas u BIG MASTERA,
ispade da svi koji su na forumu totalni laici.

pa 90% foruma su laici i tu su da nauce i meni je drago da hoce da uce i nije mi blam da mene neko smatra laikom npr kako da zamenim lamelu na golfu ako neznam a imam zelju da naucim i u opste mi ne smeta ako me neko naozve laikom po tom pitanu..
a sto se tice ovog drugog..

FROM TODAY MY NAME IS "SENSEI" CIKA PEKI 8) 8)
master je malo ofucano zar ne..to je imao weider...ako znas ko je on...ne bih da me porede sa njim..ipak je on weider  ;D ;D ;D

Citat
Hvala

molim sinak.,molim
i drug put
« Poslednja izmena: Mart 18, 2010, 07:23:51 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1688 poslato: Mart 18, 2010, 04:52:39 posle podne »
 ;D hahahah:)) ja vjerujem praksi - ljudima ;D nevjerujem marketingu popijes 2kg muscultecha nekog njihovog proteina i dobijes 4kg cistog misica hahhaha :)) itd...praksa je jedno sreca ovaj forum mi ima  pa ima tko reci kako i sto.... da nema djeca bi bacala novce,,,sada ko sta voli neka izvoli pij ti pola kg kreatina dnevno ako mislis da ima logike:)) hahhaha  ;) kad nemozes netko da shvati neke stvari:))

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: KREATIN
« Odgovor #1689 poslato: Mart 18, 2010, 06:14:50 posle podne »
Na protein...Kreatin nije skup,1000din je 300g

Koju firmu predlazes?
Ovde na forumu najcesce vidim da ljudi govore da je taj labradin bolji od ostalih, a bogme je i skuplji...no dobro, kao sto rekoh...uzeo bi ja taj i onda svakog meseca po 1 kg proteina, umesto odmah da uzmem onaj od 3 kg.
dakle, koji je po tebi najbolji kreatin?Pa onda da vidim koliko sta kosta...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #1690 poslato: Mart 18, 2010, 06:36:16 posle podne »
Kreatin je kreatin,bitno je da bude sitan...Ja sam najcesce koristio Ultimate i Optimum

Najjeftinija ,a dobra varijanta je The kod Pedje,koji je takodje sitan i dobro se muti
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1691 poslato: Mart 18, 2010, 06:54:33 posle podne »
 ;D dobar je svaki najgore je nikakav....ovisi koliko novaca imas koliko para toliko i muzike ja sam sada kupio od SCI nutritiona cudo mi se topi..:):)

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1692 poslato: Mart 18, 2010, 07:15:59 posle podne »
da ga ti ne mutis u kljucalu vodu :)

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: KREATIN
« Odgovor #1693 poslato: Mart 18, 2010, 09:29:42 posle podne »
Universal se skoro ne topi uopste, bez obzira koliko ga mutio.... :/
A i cuo sam da taj nije bas dobar, ali poklon se ne odbija. :D :D

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1694 poslato: Mart 18, 2010, 10:05:29 posle podne »
probaj pa pij sto ti pase
ja sam pio sajtekov pa mi je bio kao przina:):) a nekome je dobar cudo bio:)) ovisi kome sto pase nismo svi isti