Mart 29, 2024, 12:52:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760972 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: KREATIN
« Odgovor #465 poslato: Oktobar 08, 2006, 03:36:41 posle podne »
Kolko je cena Dym ili Labradinog kreatina? Koja pakovanja se isporucuju?


p.s.
Mislim da bi trebali da ocistite malo "pinned" teme. Zato sto se poruke ponavljaju posle svake 3,4 strane. Ja sam sada procitao svih 32 strane i nasao sam sve odgovore. Sada sam mogao da uletim na 32-gu stranu i da napisem:"Da li se treba puniti ili ne...", "da li treba uzimati sa dekstrozom..." itd. Ako je neka tema bitna onda mislim da bi trebala biti i pregledna  samo sa kvalitetnim sadrzajem.

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: KREATIN
« Odgovor #466 poslato: Oktobar 08, 2006, 07:59:23 posle podne »
Kolko je cena Dym ili Labradinog kreatina? Koja pakovanja se isporucuju?


p.s.
Mislim da bi trebali da ocistite malo "pinned" teme. Zato sto se poruke ponavljaju posle svake 3,4 strane. Ja sam sada procitao svih 32 strane i nasao sam sve odgovore. Sada sam mogao da uletim na 32-gu stranu i da napisem:"Da li se treba puniti ili ne...", "da li treba uzimati sa dekstrozom..." itd. Ako je neka tema bitna onda mislim da bi trebala biti i pregledna  samo sa kvalitetnim sadrzajem.
jao, bas ti kazes, a onda sto pises koliko je cena dym i lab kreatina.....ufffffffffffffff :? :shock: :shock:
heh, a kako ce izgledati ako nekome bas ne svidaj ono sto si pitao pa ce izbristai poruku, pa ti samo gledas sta se desilo...
ovo je forum, mora da ide tako..
moramo zahvaliti the generalu of army, da toliko strpljiv  :)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: KREATIN
« Odgovor #467 poslato: Oktobar 08, 2006, 11:20:12 posle podne »
Kolko je cena Dym ili Labradinog kreatina? Koja pakovanja se isporucuju?


p.s.
Mislim da bi trebali da ocistite malo "pinned" teme. Zato sto se poruke ponavljaju posle svake 3,4 strane. Ja sam sada procitao svih 32 strane i nasao sam sve odgovore. Sada sam mogao da uletim na 32-gu stranu i da napisem:"Da li se treba puniti ili ne...", "da li treba uzimati sa dekstrozom..." itd. Ako je neka tema bitna onda mislim da bi trebala biti i pregledna  samo sa kvalitetnim sadrzajem.
Labradin 500g je 2050din u ATP SPORTU,na drugim mestima je 2450din isto pakovanje,smesno ali istinito.
Dym 500g je 1940din.
Imas razlicita pakovanja,zavisi koja kolicina te interesuje. 600g ti je dovoljno za 8nedelja.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: KREATIN
« Odgovor #468 poslato: Oktobar 09, 2006, 01:32:18 posle podne »
Hvala Marko. 400din razlike...  :?

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: KREATIN
« Odgovor #469 poslato: Oktobar 14, 2006, 12:54:33 pre podne »
Sasacg   procitao sam sve postove ovde za kreatin i neke stvari mi se ne slazu sto si rekao pa mi molim te pojasni:
U jednom od postova si rekao da moze da se uzima kretatin ujutru na prazan stomak sa whey+dex, a u nekom od ostalih postova si naveo da ne bi trebalo sa dexom ujutru nego sa vodom da ne bi iritirali pankreas???

Veliki pozdrav
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #470 poslato: Oktobar 14, 2006, 05:30:45 pre podne »
Sasacg   procitao sam sve postove ovde za kreatin i neke stvari mi se ne slazu sto si rekao pa mi molim te pojasni:
U jednom od postova si rekao da moze da se uzima kretatin ujutru na prazan stomak sa whey+dex, a u nekom od ostalih postova si naveo da ne bi trebalo sa dexom ujutru nego sa vodom da ne bi iritirali pankreas???
................................

here we go agaian...a tako se lepo pritajio..ono...priajtnei tigar sakriveni zmaj...e eto....napad
Veliki pozdrav

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: KREATIN
« Odgovor #471 poslato: Oktobar 14, 2006, 09:10:29 pre podne »
Sasacg   procitao sam sve postove ovde za kreatin i neke stvari mi se ne slazu sto si rekao pa mi molim te pojasni:
U jednom od postova si rekao da moze da se uzima kretatin ujutru na prazan stomak sa whey+dex, a u nekom od ostalih postova si naveo da ne bi trebalo sa dexom ujutru nego sa vodom da ne bi iritirali pankreas???
................................

here we go agaian...a tako se lepo pritajio..ono...priajtnei tigar sakriveni zmaj...e eto....napad
Veliki pozdrav

ehhehe Pedjos pazljivo sam sve procitao (stalno me kritikujes da ne citam forum), sve postove o kreatinu (jer sam ga juce uzeo i krecem da ga koristim) pa sam zbunjem. Na dosta postova ste u pocetku rekli uvek creatin sa dexom, bez obzira kad, tek onda ne znam od koje strane,  krece prica ujutru creatin bez dexa. Sam si rekao da ti kreatin uvek pijes sa 70 gr dexa. Ispravi me ako gresim.

Pozdrav
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #472 poslato: Oktobar 14, 2006, 10:48:34 pre podne »
Sasacg   procitao sam sve postove ovde za kreatin i neke stvari mi se ne slazu sto si rekao pa mi molim te pojasni:
U jednom od postova si rekao da moze da se uzima kretatin ujutru na prazan stomak sa whey+dex, a u nekom od ostalih postova si naveo da ne bi trebalo sa dexom ujutru nego sa vodom da ne bi iritirali pankreas???
................................

here we go agaian...a tako se lepo pritajio..ono...priajtnei tigar sakriveni zmaj...e eto....napad
Veliki pozdrav

ehhehe Pedjos pazljivo sam sve procitao (stalno me kritikujes da ne citam forum), sve postove o kreatinu (jer sam ga juce uzeo i krecem da ga koristim) pa sam zbunjem. Na dosta postova ste u pocetku rekli uvek creatin sa dexom, bez obzira kad, tek onda ne znam od koje strane,  krece prica ujutru creatin bez dexa. Sam si rekao da ti kreatin uvek pijes sa 70 gr dexa. Ispravi me ako gresim.

Pozdrav
.............ja licno mstram da te fore sa punjenjem i ostala su sranja..

dakle..ocepi 15-20 gr poselt reinga sa 80 gr wheyai 70 gr dxa i to je to..

ahoces ujutro..onda ga uzimi na przan stomak bez icega..mozda u nekom soku bez secera radi bar malo brze apsorbcijea ali to je to

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: KREATIN
« Odgovor #473 poslato: Oktobar 14, 2006, 05:29:26 posle podne »
Hvala ti. Sad je sve jasnije.

Veliki pozdrav
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Lucky :)

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: KREATIN
« Odgovor #474 poslato: Novembar 18, 2006, 12:09:03 pre podne »
mene samo zanima hoću li sa creatinom dobiti na mišićnoj masi ili je to samo energija za trening? planiram kupit od labrade crealean
oprostite na pitanju,možda već negdje ima isto,ali nisam mogao pročitat sve postove!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #475 poslato: Novembar 18, 2006, 02:38:04 pre podne »
Povecace ti snagu ali i masu na sledeci nacin:kreatin pomaze skupljenje vode u misicnim celijama,tako da one laicki receno "nabubre" i izgledaju vece...Cilj je ipak dopremiti i protein na isto mesto kako bi sve imalo smisla i dugotrajniji efekat-zato hrana uz pomoc wheya i nema problema.Valjda sam bio jasan
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: KREATIN
« Odgovor #476 poslato: Novembar 18, 2006, 10:08:20 pre podne »
e ljudi 100god. sam uzimao razne creatine,sad sam uzeo AST-ov creatin i uzimam ga 5gr. u sejku u toku treninga sa 20gr.hidrolisat AST wheya ,40gr.dexa i 5gr.glutamina,sve to sa sa 700mlvode,a nakon treninga nekih 15min.nakon uzmem jos jedan sejk sa 5-10gr.crea i 5-10glut.i 2merice isolata i plus 100gr.suvog grozdja.prvo pojedem grozdjice,pa onda sejk..pazi ja kao iskusniji vezbac sam dobio vec 5kg za 15dana.extra pumpa na treningu.PREZADOVOLJAN SAM.

Van mreže dzope

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
    • Pansport
Odg: KREATIN
« Odgovor #477 poslato: Novembar 18, 2006, 08:31:26 posle podne »
 8) 8) 8)

lucky6

Kreatin pomaze nabacivanju mase na dva nacina,prvi je dovodjenjem vode u
misic,cime celije postaju vece i time se postizu bolji uslovi za ugradnju proteina,
a drugi je ,   zbog kreatina ces podizati vece tezine,vec broj puta,i izlozenos
misica stresu ce biti veci,kao i njegov odgovor na to kroz rast.

Naravno kao sto rece sasacg,nista bez proteina(cigle) za misic,,mislim na
povecan unos proteina uopsteno,ne samo kroz whey,da me neshvate pogresno :D

Van mreže Lucky :)

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: KREATIN
« Odgovor #478 poslato: Novembar 18, 2006, 09:50:05 posle podne »
hvala na odgovorima,pomogli ste!

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Odg: KREATIN
« Odgovor #479 poslato: Novembar 19, 2006, 11:03:31 pre podne »
Što mislite o Joe weiders victory pure creatin?
U ovoj temi sam naišao na njega i Peđa je rekao da je dobar izbor ( http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=65.msg10281#msg10281 ) pa reko da provjerim :)