April 19, 2024, 07:17:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 763942 puta)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: KREATIN
« Odgovor #585 poslato: Januar 21, 2007, 07:29:12 posle podne »
To sam i ja skontao da je dosta 10g posto od 15 imam problema sa stomakom,a od 10 nemam :D

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #586 poslato: Januar 21, 2007, 07:39:26 posle podne »
To sam i ja skontao da je dosta 10g posto od 15 imam problema sa stomakom,a od 10 nemam :D


Ako oćeš još malo dignut količinu uzimanja Creatina poslušaj savjet od Dijana, ja korisitm od prvog dana od kad je napisao i za sad se osjecam odlicno...uz to da jedem od 10 dana 7-8 obroka dnevno  8)

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: KREATIN
« Odgovor #587 poslato: Januar 21, 2007, 10:13:24 posle podne »
Recimo ja, uzimam 4 obroka iz hrane i to svaka 3,5-4h.
Tokom treninga pijem u  1 litri vode 10gr creatina, 10g l-glutamina, 10gr amino u kapsulama koje rastvorim i saspem u vodu i 25gr izolata i to popijem otprilike do pola treninga.
Poslije treninga isto u 1litar vode razmutim: 50gr wheya, 50gr dextroze, 10gr creatina, 10gr glutamina i 10gr amino! Otprilike 1h nakon toga piletina cca 400-500gr!

NAPOMENA:
DA NIJE OVOG FORUMA I MILOSA SARCEVA NI JA TO NE BIH ZNAO!!!

Pozdrav

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #588 poslato: Januar 21, 2007, 10:49:25 posle podne »
@DIJAN JAHJEFENDIC

Upravo sam tako i ja otkrio da uzasno mi fali jos vode, jer sam ja nosio shake po teretani i dok sam trenirao recimo noge, radio sam super tesko znojio sam se nehumano, tako da sam na kraju bio zedan, jako zedan, makar sam popio 6-7DCL vode umucenoj u shakeu tako da sam sad i ja na ovaj nacin krenuo konzumirat shake za vrijeme treninga, sasut skoro sve nekih 60-70% vremena treninga i nakon toga krenut sa obicnom hladnom vodom, i na kraju normalan PWM...tako sam odma jednu 30-45min nakon treninga u stanju jest krutu hranu inace me vodurina napuse pa izgledam kao bacva, a ionako slicim na nju  :lol: :lol:

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: KREATIN
« Odgovor #589 poslato: Januar 21, 2007, 11:20:51 posle podne »
@DIJAN JAHJEFENDIC

Upravo sam tako i ja otkrio da uzasno mi fali jos vode, jer sam ja nosio shake po teretani i dok sam trenirao recimo noge, radio sam super tesko znojio sam se nehumano, tako da sam na kraju bio zedan, jako zedan, makar sam popio 6-7DCL vode umucenoj u shakeu tako da sam sad i ja na ovaj nacin krenuo konzumirat shake za vrijeme treninga, sasut skoro sve nekih 60-70% vremena treninga i nakon toga krenut sa obicnom hladnom vodom, i na kraju normalan PWM...tako sam odma jednu 30-45min nakon treninga u stanju jest krutu hranu inace me vodurina napuse pa izgledam kao bacva, a ionako slicim na nju  :lol: :lol:

Posto u shaker ne moze stati 1lit vode, ja sam kupio kanticu od 2 lit, u nju mijesam "cudomix" i nosim je na trening!
Kupio sam je u Fenika kraj Victe, u njoj se nalazi sok razmucoka od Dalmacijevina, a noc prije sam obisao sve benzinske po gradu i nisam mogao naci.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #590 poslato: Januar 21, 2007, 11:25:52 posle podne »
@DIJAN JAHJEFENDIC

Odlicno, to moram potrazit, FENIX (ukoliko se radi o ovom ducanu jer mi se cini krivo napsiano) mi je blizu pa cu skoknut pogledat...izgleda interesantno jer sigurno popije se 1.5L vode po treningu a bome i pola litre u PWM (minimum)!

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: KREATIN
« Odgovor #591 poslato: Januar 21, 2007, 11:29:49 posle podne »
N_E_Z_N_A_L_I_C_A 
 
Shakeri su premali za nas postali!? :shock: :lol:

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #592 poslato: Januar 21, 2007, 11:32:28 posle podne »
N_E_Z_N_A_L_I_C_A 
 
Shakeri su premali za nas postali!? :shock: :lol:

Nije sala, ozbiljno imam osjecaj da sto sam stariji da mi tijelo sve vise vode trazi, pogotovo kad pijem kreatin, valjda se puni ili se trosi pri treningu, nemam pojma, ali mozda je i uzrok intezitet i velika kolicina proteina tokom dana...sjecam se kad sam bio "manji" da sam jedva ubacio pola litre vode u sobe, sad mi tijelo jednostavno pita vodu i osjecam se puno bolje...

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: KREATIN
« Odgovor #593 poslato: Januar 21, 2007, 11:48:46 posle podne »
Sto vise vode to je zdravije!
Za sve treba vremena i prakse, tako je i sa vodom, sto si veci i organizam trazi vise hrane i vode!
Sto je gorivo za auto, to je hrana za covjeka!

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #594 poslato: Januar 22, 2007, 01:14:24 pre podne »
Recimo ja, uzimam 4 obroka iz hrane i to svaka 3,5-4h.
Tokom treninga pijem u  1 litri vode 10gr creatina, 10g l-glutamina, 10gr amino u kapsulama koje rastvorim i saspem u vodu i 25gr izolata i to popijem otprilike do pola treninga.
Poslije treninga isto u 1litar vode razmutim: 50gr wheya, 50gr dextroze, 10gr creatina, 10gr glutamina i 10gr amino! Otprilike 1h nakon toga piletina cca 400-500gr!

NAPOMENA:
DA NIJE OVOG FORUMA I MILOSA SARCEVA NI JA TO NE BIH ZNAO!!!

ovo je extra,ali veoma mali procenat ljudi moze finansijski da izdrzi ovo.

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KREATIN
« Odgovor #595 poslato: Januar 22, 2007, 01:27:18 pre podne »
@SteX

Zato neki ne kupuju Gucci i Armani, neki ne idu svaki vikend van i trose po birtijama, neke veseli svaki dan BB-a pa makar i amaterskog a ionako svi dodju na svoje ljeti kad odjeca i ne treba... :lol: :lol: :lol:
Šalu na stranu, ja spajam kraj s krajem, a trosim jako puno novaca za jednog studenta tako da si dobro rekao (Stan, Prehrana, Članarina, ADSL,Režije, Suplementi....400-500€ Cca), + ja moram i sa strane nesto radit (kad mi uleti) da si mogu moj "motor" opskrbit dovoljnom kolicinom "benzina" a i jednom mjesecno izac kad skupim neku sicu sa strane  :wink:
Sad vidim kako je jeftino bavit se baletom  :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Nemoj me krivo shvatit ali uistinu sve sto imam trosim na BB...tako da nemam nikad viska uvijek manjka i dobro si rekao da ne mogu svi priustit, da mi nema menze ja bi izgoria odavno...
« Poslednja izmena: Januar 22, 2007, 01:34:04 pre podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: KREATIN
« Odgovor #596 poslato: Januar 22, 2007, 01:58:10 pre podne »
Recimo ja, uzimam 4 obroka iz hrane i to svaka 3,5-4h.
Tokom treninga pijem u  1 litri vode 10gr creatina, 10g l-glutamina, 10gr amino u kapsulama koje rastvorim i saspem u vodu i 25gr izolata i to popijem otprilike do pola treninga.
Poslije treninga isto u 1litar vode razmutim: 50gr wheya, 50gr dextroze, 10gr creatina, 10gr glutamina i 10gr amino! Otprilike 1h nakon toga piletina cca 400-500gr!

NAPOMENA:
DA NIJE OVOG FORUMA I MILOSA SARCEVA NI JA TO NE BIH ZNAO!!!


ovo je extra,ali veoma mali procenat ljudi moze finansijski da izdrzi ovo.


Slazem se s tobom, svijestan sam situacije...
Jebi ga, zato ja sve to mogu priustiti, ali ne mogu redovno trenirati, spavati, takmiciti se, znam mjesecno preci preko 10000 kilometara...
Mozes pogledati na all-stars.hr cime se bavim
Sve u zivotu ima dvije strane, uvijek se neceg moras odreci da bi drugo bilo uspjesno!
Evo Pedja za primjer, covjek se priprema, trenira,odrekao se svega da bi bio sto bolji na bini, pita li se itko kako je njegovoj familiji, zeni, djeci...!?
Ja znam kako je to, a to nitko ne moze znati dok ne proba i vidi kako je uistinu tezak i trnovit put do zvijezda!!!
U samom startu 99,9% ih odustane!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: KREATIN
« Odgovor #597 poslato: Januar 23, 2007, 04:19:05 posle podne »
e sad ovako posto sam na pripremama imao nekih problema sa stomakaom treba sutra da odnesem mokracu na analizu e a prethodne 2 nedelje sam pio kreatin. e sad vi ste negde rekli da se kolicina kreatina u mokraci ne moze drasticno posvisitu bez suplemenata! ako provale, sta mogu da pomisle?
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KREATIN
« Odgovor #598 poslato: Januar 23, 2007, 04:41:25 posle podne »
Moze da ti bude povecan nivo kreatinina...Eventualno mogu da zakljuce da imas problema sa bubrezima,a ti reci da si imao pojacanu ishranu i to je to.Mada ne znam ni sto bi bio problem da kazes da si koristio crea...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: KREATIN
« Odgovor #599 poslato: Januar 23, 2007, 04:51:19 posle podne »
Moze da ti bude povecan nivo kreatinina...Eventualno mogu da zakljuce da imas problema sa bubrezima,a ti reci da si imao pojacanu ishranu i to je to.Mada ne znam ni sto bi bio problem da kazes da si koristio crea...
pa problem je u tome sto mi moji ne dozvoljavaju da bilo sta od suplemenata koristin, a hvala za savet!
pozz
Liberte toujours