April 25, 2024, 04:09:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 764875 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: KREATIN
« Odgovor #720 poslato: Mart 10, 2007, 12:09:15 posle podne »
voda JE BITNA za transport hranjivih materija u celiju i igra visestruku ulogu, ali najbitnija je kao rastvarac jer su sve hranljive materije osim masti rastvorene u njoj. Krv se sastoji najvecim delom iz vode, celijski sastav je najvecim delom voda...e sada kako se transportuju razni molekuli kroz membranu to je druga prica...kreatin dovlaci vodu u celije i samim tim i hranljive materije u njoj...

mozda sam se lose izrazio kad sam rekao da voda transportuje ...nisam mislio konkretno da ona to radi...ali eto, tebi to nije promaklo.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: KREATIN
« Odgovor #721 poslato: Mart 10, 2007, 02:20:47 posle podne »
I dobro je što mi nije promaklo... moraš da paziš malo šta pišeš...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: KREATIN
« Odgovor #722 poslato: Mart 20, 2007, 12:36:54 posle podne »
jel kupovao neko ultimatov kreapure od kilo pakovanje skoro?
jel ima to pakovanje safety onu nalepnicu kad se otvori poklopac?(posto znam da sam jednom uzimao od 300g i imalo je...a sad za ovo vece ne znam...nema nalepnicu ...
isto mislim i na prostar whey vece pakovanje?
« Poslednja izmena: Mart 20, 2007, 12:43:30 posle podne pirat »

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: KREATIN
« Odgovor #723 poslato: Mart 20, 2007, 12:37:44 posle podne »
poceo sam juce da pijem DYMATZE CREATINE..(prvi put uzimam crea u zivotu)
pijem vodu ko kamila i opet sam zedan... :))


Jer imas neke promene

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: KREATIN
« Odgovor #724 poslato: Mart 20, 2007, 12:57:03 posle podne »
pa zar niko ne koristi Ultimate-ov kreatin? :(

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: KREATIN
« Odgovor #725 poslato: Mart 20, 2007, 01:08:09 posle podne »
Ja sam ga koristio. Onaj od 300g.
Be yourself no matter what they say.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KREATIN
« Odgovor #726 poslato: Mart 20, 2007, 01:34:43 posle podne »
jel kupovao neko ultimatov kreapure od kilo pakovanje skoro?
jel ima to pakovanje safety onu nalepnicu kad se otvori poklopac?(posto znam da sam jednom uzimao od 300g i imalo je...a sad za ovo vece ne znam...nema nalepnicu ...
isto mislim i na prostar whey vece pakovanje?

Dje si to trgovao?

Prije par dana sam kupio prostar od 5lbs sto obicno i ne radim jer uzimam vece pakovanje, ali nije bilo pa sam uzeo, i moras da skines onaj plasticni kais da bi mogao da ga otvoris... to je ta safety varijanta kod njega nema celofana koji prekriva prasak sem taj kais, ali koji garantuje da je to ne naceto...

Druga pakovanja tipa GLM, CRE imaju taj celofanski poklopac, vitamini, multiminerali imaju isti taj celofan i vatu.... eto tako bi to trebalo da izgleda ako neko nije umjesao prste.

Uvijek uzimam najveca pakovanja tako da se to vjerovatno odnosi na tvoje pitanje, a vjerujem da je sistem isti i kod manjih.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: KREATIN
« Odgovor #727 poslato: Mart 20, 2007, 02:52:01 posle podne »
uzeo sam u amg sportu, i zvao sam ih oni kazu da je kod vecih pakovanja ultimate vise ne stavlja onu tanku  -nalepnicu ispod poklopca sto je zalepljena preko poklopca...samo kod manjih pakovanja...to vazi  kazu i za kreatin... mada ovo pakovanje nema taj kais , ali imalo je preko poklopca samopri vrhu onu plasticnu oblogu ali koja opet ne znaci nista , isto ako malo bolje pogledas taj kais ne znaci nista ! ja sam pazario pre godinu dana taj prostar i moze poklopac opusteno da se skine i bez skidanja te kao kais -gumice a da ne otpadne...
gde si ti kupovao prostar?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KREATIN
« Odgovor #728 poslato: Mart 20, 2007, 03:25:56 posle podne »
Kupujem UN u Baru, oni su uvoznici njihove linije proizvoda za CG.

Kupujem u regularnoj prodavnici i siguran sam da je to sto kupim zasticeno na adekvatan nacin... ne znam sta stvarno da ti jos kazem, podji u tu prodavnicu pa vidi druga pakovanja ako su kao tvoja predpostavljam da je sve ok...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže astral.mne

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: KREATIN
« Odgovor #729 poslato: Mart 20, 2007, 03:33:00 posle podne »
dobar je creatin !!
 

Van mreže LegendWanted

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: KREATIN
« Odgovor #730 poslato: Mart 29, 2007, 01:31:40 posle podne »
Cao svima!!!Ja sam totalno nov ovde...vidite ovako treniram u teretani oko 5 meseci.Visok sam 192 i imam 104 kg....jednostavno u pocetku sam se plasio da koristim kreatin jer mi je punjena glava kojekakvim glupostima...ali pregrmeo sam strah i bas danas poceo da konzumiram.Do sada sam pio samo Dymatize amino kiseline...pa me zanima da li je dobar BioTech-ov creatimonohidrat(njega sam kupio),da li on moze da se mesa za amino kiselinama...i za koje vreme mogu da ocekujem pomak u misicnoj masi upotrebom ovog kretaina?
Zaista mi je drago sto sam u vasem forumu...ubedljivo najbolji na netu!!!
Hvala vam unapred...

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #731 poslato: Mart 30, 2007, 11:51:20 pre podne »
mozes da ih mjesas pogotovo posle treninga,amino uzimaj i ujutro sa kreatinom.Ali umjesto njih mogao si da kupis kvalitetan whey protein i mjesas ga sa kreatinom io sa dextrozom.Biotech kao marka nema bas reputaciju kvalitetnih proizvoda.Sledeci put ih izbjegavaj

Van mreže LegendWanted

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Kako se kod vas pokazao BioTechov Creatin monohidrat!!!
« Odgovor #732 poslato: Mart 30, 2007, 11:57:30 pre podne »
Cao svima!!!Treba mi pomoc u vezi pomenutog kreatina.Da li je BioTech renomirana firma i vredi li uzimati njihov kretain...molim da mi pisete vasa iskustva u vezi ovog kretaina!!!
Ja sam nov,juce sam ga kupio i krenuo da upotrebljavam,1 kafena kasicica kreatina sa jednom supenom ksikom dexa pre i posle treninga!!!
Interesuje me je li sa ovim kretainom i nacinom uzimanja mogu postici neke rezultate!!!
Hvala unapred...i da,najbolji vam je forum na svetu!!!

Van mreže LegendWanted

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: KREATIN
« Odgovor #733 poslato: Mart 30, 2007, 12:07:36 posle podne »
Hvala spartace!!!!Ima li jos neko da mi kaze nesto na moju *boljku*.....

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: KREATIN
« Odgovor #734 poslato: April 04, 2007, 07:34:11 posle podne »
Biotechov kreatin je najvece djubre, ne bih ga uzeo ni dzabe!!!