April 18, 2024, 11:01:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Tuzna vest!!!!!!!!!!  (Pročitano 5543 puta)

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Tuzna vest!!!!!!!!!!
« poslato: Jul 27, 2007, 12:50:24 posle podne »
Pre dva dan se upokojio Jesse Marunde !!!!

Poznati 27 godisnji strongman je osetio vrtoglavicu za vreme vecernjeg treninga ,nakon cega je prekinuo trening,a u toku noci je doziveo fatalni kolaps.


Sada nasravno policija,lekari i politicari ispiraju usta sa steroidima,A OBDUKCIONI NALAZ CE BITI ZA MESEC DANA PO ZVANICNOM SAOPSENJU
LEKAR KOJI JE VRSI!!!


VRANE I LESINARI!!!!!!!!!......NIJE SE COVEK NI OHLADIO,A ONI VEC VODE POLITIKU!!!!!!!
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Jul 28, 2007, 01:07:11 pre podne »
 Da upravo sam cuo, strasna vest, bio je jedan od mojih omiljnih likova, veliki takmicar i veliki soumen...


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Jul 28, 2007, 01:32:39 pre podne »
R.I.P

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Jul 28, 2007, 08:46:23 pre podne »
Steta,veliki potencijal.Neka mu je laka zemlja.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Jul 28, 2007, 09:21:56 pre podne »
Da ga pomene Gospod u Carstvu Svome.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2007, 11:18:27 pre podne »

Teško je kada se ugasi jedan ljudski život ... a posebno život čoveka koji vam toliko znači ... :(
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #6 poslato: Septembar 14, 2007, 11:54:13 pre podne »
Evo konacno vesti o uzroku smrti od lekara koji je vrsio autopsiju i njegove druge supruge.


Evo linka...


http://www.ironmind.com/ironcms/morenewsv6.php?id=2164#2164


"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #7 poslato: Septembar 14, 2007, 12:21:49 posle podne »
 
S moje tačke gledišta ... nije nemoguće ... ;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2007, 01:20:08 posle podne »
Ovako nekako bi išao prevod ovog teksta, za one koji slabije poznaju engleski ....

Kružile su glasine na različitim forumima, kaže Callie Marunde, pa su ljudi spekulisali o uzroku smrti Jesse Marunde, pri čemu su najčešće pominjani uzroci vezani za primenu lekova. Medjutim, “toksikološki nalazi nisu otkrili ništa” kaže Callie Marunde. “Jesse je preminuo od srčane arithmije koja je nastala usled hipertrofične i dilatatorne kardiomiopatije. Uvek smo znali da ima uvećano srce, što je i forenzičar potvrdio, iznoseći činjenicu da je uvećano srce posledica genetičkog defekta.  Forenzičar je objasnio da je Jesse mogao preminuti u bilo kom trenutku. Veoma sam zahvalna na dragocenim uspomenama na kratko vreme koje je proveo sa našom kćerkom.”
 

......

Hipertrofična kardiomiopatija nastaje usled zadebljanja srčanog mišića - miokarda. Ukoliko srčane komore nisu proširene (nema dilatacije), već je samo njihov zid zadebljan onda je to prost oblik. Ukoliko postoji i proširenje komora onda je to hipertrofična dilatatorna (dilatativna) kardiomiopatija. Najčešće je nepoznatog porekla ali nije umanjen ni familijarno-genetski značaj. Identifikovano je čak 16 genskih defekta: geni koji sintetišu mišićne proteine kao što je distrofin, laminin, dezmin, troponin T.
 


I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #9 poslato: Septembar 17, 2007, 11:39:55 posle podne »
Ovako nekako bi išao prevod ovog teksta, za one koji slabije poznaju engleski ....

Kružile su glasine na različitim forumima, kaže Callie Marunde, pa su ljudi spekulisali o uzroku smrti Jesse Marunde, pri čemu su najčešće pominjani uzroci vezani za primenu lekova. Medjutim, “toksikološki nalazi nisu otkrili ništa” kaže Callie Marunde. “Jesse je preminuo od srčane arithmije koja je nastala usled hipertrofične i dilatatorne kardiomiopatije. Uvek smo znali da ima uvećano srce, što je i forenzičar potvrdio, iznoseći činjenicu da je uvećano srce posledica genetičkog defekta.  Forenzičar je objasnio da je Jesse mogao preminuti u bilo kom trenutku. Veoma sam zahvalna na dragocenim uspomenama na kratko vreme koje je proveo sa našom kćerkom.”
 

......

Hipertrofična kardiomiopatija nastaje usled zadebljanja srčanog mišića - miokarda. Ukoliko srčane komore nisu proširene (nema dilatacije), već je samo njihov zid zadebljan onda je to prost oblik. Ukoliko postoji i proširenje komora onda je to hipertrofična dilatatorna (dilatativna) kardiomiopatija. Najčešće je nepoznatog porekla ali nije umanjen ni familijarno-genetski značaj. Identifikovano je čak 16 genskih defekta: geni koji sintetišu mišićne proteine kao što je distrofin, laminin, dezmin, troponin T.
 





Fala doktorka
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Tuzna vest!!!!!!!!!!
« Odgovor #10 poslato: Septembar 17, 2007, 11:42:00 posle podne »
Fala doktorka

Nema na čemu ... tu sam da pomognem ...;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...