April 18, 2024, 03:00:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: POZNATI SEXY MUSKARCI  (Pročitano 124274 puta)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #120 poslato: April 23, 2009, 09:34:20 pre podne »
a ovaj englez ...  u vrh glave 1,75 tako da ako je riba visa od 1, 65  i kad se popne na stikle jbg... moze da mu cirka supu sa glave...

Ma bili bi ekstra par! On 175cm, ja 183cm bez štikli sa njima 190cm. Ihaaaa  ;D ;D ;D

Interesantno je to što muški deo foruma na ovoj temi ravnopravno učestvuje sa članicama u ocenjivanju seksepila muškaraca. Pojedini ulaze u detalje što mi se jako sviđa, poput "ima neke mistike u pogledu, sto dodatno upotpunjuje njegovu sexipilnost".
« Poslednja izmena: April 23, 2009, 09:42:32 pre podne Maša »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #121 poslato: April 23, 2009, 11:32:49 pre podne »
a ovaj englez ...  u vrh glave 1,75 tako da ako je riba visa od 1, 65  i kad se popne na stikle jbg... moze da mu cirka supu sa glave...

Ma bili bi ekstra par! On 175cm, ja 183cm bez štikli sa njima 190cm. Ihaaaa  ;D ;D ;D

Interesantno je to što muški deo foruma na ovoj temi ravnopravno učestvuje sa članicama u ocenjivanju seksepila muškaraca. Pojedini ulaze u detalje što mi se jako sviđa, poput "ima neke mistike u pogledu, sto dodatno upotpunjuje njegovu sexipilnost".

pa dobro i vizene konstanto ne samo sto komentarisete druge zene kako su gradjene nego i kako se oblace i sminkaju i koju zurku nose itd... to vas ne cini lezbejkama ;D Doduse ovo sa mistikom u pogledu to mi nije bas najjasnije ,  ali ok jbg...  taj epitet ne bih mogao da pripisem ni nekoj ribi ...

« Poslednja izmena: April 23, 2009, 02:10:49 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #122 poslato: April 23, 2009, 12:25:56 posle podne »
 Jeste Jason Statham smeker to stoji ,a koliko god da je visok  boli njega racku...;)  ;D
« Poslednja izmena: April 23, 2009, 12:30:05 posle podne NemanjaBG »

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #123 poslato: April 23, 2009, 12:57:22 posle podne »
Jeste Jason Statham smeker to stoji ,a koliko god da je visok  boli njega racku...;)  ;D

Kakav je to rečnik? No-no!
A da si upravu jesi vala!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #124 poslato: April 23, 2009, 02:51:30 posle podne »
ja sam njegov veliki fan..cak imam i soljicu za jogurt sa njegovom slikom :D

sad ozbiljno..extra glumac
al se nekad dobro jelo

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #125 poslato: April 23, 2009, 02:51:48 posle podne »
Jeste Jason Statham smeker to stoji ,a koliko god da je visok  boli njega racku...;)  ;D
Slazem se Nemanja!Ma muskarac mora da ima sve komplatno,dzaba njemu mistika ako je telo zgoljavo i nikakvo!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #126 poslato: April 23, 2009, 06:25:07 posle podne »
  Samo da znas Kety.....Jason je jednom pustio suzu...


        kada je ugledao Cak Norisa ;D

    Ako se Vuk Karadzic dicio psovkama i pretocio ih u knjigu...mogu i ja nekad da relaksiram dusu...jos po satro-gistro sistemu...misimmm....ono...;D
 

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #127 poslato: April 23, 2009, 06:30:03 posle podne »
  Samo da znas Kety.....Jason je jednom pustio suzu...


        kada je ugledao Cak Norisa ;D

    Ako se Vuk Karadzic dicio psovkama i pretocio ih u knjigu...mogu i ja nekad da relaksiram dusu...jos po satro-gistro sistemu...misimmm....ono...;D
 

Duplo ha, ha, ha i za Čak Norisa i za Vuka.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #128 poslato: April 23, 2009, 06:38:37 posle podne »
 Pa sto Maso..? ;D

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #129 poslato: April 23, 2009, 06:56:10 posle podne »
Čak Noris... mislim! Joj, crkoh od smeha.
Poređenje sa Vukom...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #130 poslato: April 23, 2009, 07:00:00 posle podne »
 Pa ne znam jel ti smesno ili me zezas ;D
     
   A Kety zna zasto sam to napisao ;) ;D

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #131 poslato: April 23, 2009, 08:37:16 posle podne »
Kad i gde pustio suzu??? :D

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #132 poslato: April 24, 2009, 02:10:50 pre podne »
a ovaj englez ...  u vrh glave 1,75 tako da ako je riba visa od 1, 65  i kad se popne na stikle jbg... moze da mu cirka supu sa glave...




Ma bili bi ekstra par! On 175cm, ja 183cm bez štikli sa njima 190cm. Ihaaaa  ;D ;D ;D

Interesantno je to što muški deo foruma na ovoj temi ravnopravno učestvuje sa članicama u ocenjivanju seksepila muškaraca. Pojedini ulaze u detalje što mi se jako sviđa, poput "ima neke mistike u pogledu, sto dodatno upotpunjuje njegovu sexipilnost".

pa dobro i vizene konstanto ne samo sto komentarisete druge zene kako su gradjene nego i kako se oblace i sminkaju i koju zurku nose itd... to vas ne cini lezbejkama ;D Doduse ovo sa mistikom u pogledu to mi nije bas najjasnije ,  ali ok jbg...  taj epitet ne bih mogao da pripisem ni nekoj ribi ...



Hehehe, nisam gey. Samo sam iskren i realan. ;) Cuti i ovo je dobro sto muskarci komentarisu... Sada je obicno spika ako muskarac pohvali muskarca oko izgleda, da je gay. Jbg! To su oni mrtvi konzervativci, al' shtash... A ima i ljubomore... Kety cisto sumnjam da ne znas na sta sam mislio kada sam napisao krkani. :) Eto vidis tebi zgoljavko ne moze biti sexy. Naravno da ne moze ako je zgoljavko tipa Christian Balea iz filma The Machinist. :) Al' npr Johnny Deep nije zgoljavko, nego samo nije nabildan. Al' dobro, kako je vec neko napisao razliciti su ukusi i o njima ne treba raspravljati... Ne shvatamo isto pojam sexy i to je to. :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #133 poslato: April 24, 2009, 02:20:30 pre podne »
I ovo sto sam napisao za konzervativce... Pirat nisam mislio na tebe!  Nema razloga da pomislis da se na tebe odnosilo, ali za svaki slucaj da napisem. :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #134 poslato: April 24, 2009, 09:54:44 pre podne »
Nisam ni mislila da si gay time što si postavio onaj komentar, već da mi je interesantno kako gledate i komentarišete ovu temu a pogotovo muškarce.