Mart 29, 2024, 02:32:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: POZNATI SEXY MUSKARCI  (Pročitano 123848 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #15 poslato: Avgust 02, 2007, 09:42:04 posle podne »

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #16 poslato: Avgust 02, 2007, 09:47:33 posle podne »
uze mi rec iz tastature!!!!! :D :D :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #17 poslato: Avgust 02, 2007, 09:49:22 posle podne »
Meni iz usta  :lol:
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #18 poslato: Avgust 02, 2007, 09:52:27 posle podne »
Meni iz usta  :lol:
ko je ikada sumnjao u tvoj ukus..? :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #19 poslato: Avgust 02, 2007, 11:30:57 posle podne »



Moj ukus mmmm  American pro wrestler Randy Orton  8)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #20 poslato: Avgust 02, 2007, 11:49:57 posle podne »
@ekstremna
Johny Dep je sjajan glumac, i stvarno skidam mu kapu kako glumi-mene je najvisse fascinirao u filmu "Pirati sa Kariba"...odigrao je ulogu Jacka Sparowa(lik sa mog avatara) nenormalno dobro... stvarno je jedan od najcenjenijih glumaca u Holivudu(naravno ubrajan u vrstu pravih glumaca...), ali nije nikako cist sa mozgom u privatnom zivotu, na dodeli MTV nagrada za najbolji film nije mogao ni prosto prosirenu recenicu da sastavi-vidi se da je na necemu- koka,heroin i ostali suplementi koje koriste zvezde u Holivudu... :lol:
ne znam...dosta se riba lozi na njega... iako lici na nekog pederka... ma metroseksualci osvajaju svet jbg  :x nema visse mesta za nas balkanboyeve... :lol:

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #21 poslato: Avgust 03, 2007, 12:25:05 pre podne »
Ja licno najvise volim Enriquea Iglesiasa. . .crna kosa,taman ten. . .ijao:)My man. . . ;)Mada znam da se mnoge nece sloziti sa mnom:D
Ja sam se na Van Damma lozila kao klinka. :lol:
tt???enrique???pa zar ti nije malo tetkast????van damm je vec malo bolje-ali ko zna nasta sada lici!!!!
ja sam se lozila (kao klinka) na frontmena grupe *pantera*...ali najverovatnije ne znate kako izgleda-visok ,celav,nabildovan,istetoviran!!!!

pa ima po neko i da zna za Panteru


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #22 poslato: Avgust 03, 2007, 12:32:15 pre podne »
@ekstremna
Johny Dep je sjajan glumac, i stvarno skidam mu kapu kako glumi-mene je najvisse fascinirao u filmu "Pirati sa Kariba"...odigrao je ulogu Jacka Sparowa(lik sa mog avatara) nenormalno dobro... stvarno je jedan od najcenjenijih glumaca u Holivudu(naravno ubrajan u vrstu pravih glumaca...), ali nije nikako cist sa mozgom u privatnom zivotu, na dodeli MTV nagrada za najbolji film nije mogao ni prosto prosirenu recenicu da sastavi-vidi se da je na necemu- koka,heroin i ostali suplementi koje koriste zvezde u Holivudu... :lol:
ne znam...dosta se riba lozi na njega... iako lici na nekog pederka... ma metroseksualci osvajaju svet jbg  :x nema visse mesta za nas balkanboyeve... :lol:
ubedi ti mene na brzini, sad cu odmah na dijetu da skinem jedno 40 kila , pa onda dobro da se nasmrcem i postadoh svetski frajer, samo ne znam gde da nadjem taj metro....


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže ekstremna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #23 poslato: Avgust 03, 2007, 06:37:08 pre podne »

Van mreže ekstremna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #24 poslato: Avgust 03, 2007, 06:56:23 pre podne »
@ekstremna
Johny Dep je sjajan glumac, i stvarno skidam mu kapu kako glumi-mene je najvisse fascinirao u filmu "Pirati sa Kariba"...odigrao je ulogu Jacka Sparowa(lik sa mog avatara) nenormalno dobro... stvarno je jedan od najcenjenijih glumaca u Holivudu(naravno ubrajan u vrstu pravih glumaca...), ali nije nikako cist sa mozgom u privatnom zivotu, na dodeli MTV nagrada za najbolji film nije mogao ni prosto prosirenu recenicu da sastavi-vidi se da je na necemu- koka,heroin i ostali suplementi koje koriste zvezde u Holivudu... :lol:
ne znam...dosta se riba lozi na njega... iako lici na nekog pederka... ma metroseksualci osvajaju svet jbg  :x nema visse mesta za nas balkanboyeve... :lol:
Gledala sam pirate sa kariba 1 i 2 i mnoge druge filmove sa njim i slazem se sa tobom da je "malo" ekscentrican kao uostalom i velika vecina glumaca,ali i dalje tvrdim da je sexy i ne slazem se sa mnogima da je peder...

I nemoj tako za balkan-boy_eve :lol: nisam tako mislila  ;-)

Van mreže ekstremna

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #25 poslato: Avgust 03, 2007, 07:02:24 pre podne »
@ekstremna
Johny Dep je sjajan glumac, i stvarno skidam mu kapu kako glumi-mene je najvisse fascinirao u filmu "Pirati sa Kariba"...odigrao je ulogu Jacka Sparowa(lik sa mog avatara) nenormalno dobro... stvarno je jedan od najcenjenijih glumaca u Holivudu(naravno ubrajan u vrstu pravih glumaca...), ali nije nikako cist sa mozgom u privatnom zivotu, na dodeli MTV nagrada za najbolji film nije mogao ni prosto prosirenu recenicu da sastavi-vidi se da je na necemu- koka,heroin i ostali suplementi koje koriste zvezde u Holivudu... :lol:
ne znam...dosta se riba lozi na njega... iako lici na nekog pederka... ma metroseksualci osvajaju svet jbg  :x nema visse mesta za nas balkanboyeve... :lol:
ubedi ti mene na brzini, sad cu odmah na dijetu da skinem jedno 40 kila , pa onda dobro da se nasmrcem i postadoh svetski frajer, samo ne znam gde da nadjem taj metro....
Nemoj mi reci da je covek "svetski frajer" kako ga ti nazivas zato sto je mrsav i nasmrkan...pa valjda ima nesto iza sebe i u sebi?
Ali dobro...postujem svacije misljenje ;-)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #26 poslato: Avgust 03, 2007, 07:28:40 pre podne »
Ima neki sarm to je istina;)Bitno je i ono unutra. . .:D Moze biti napucan koliko hoce,ali ako je balvancina sta ce mu to?!BOLJE je vise mesa sto bi rekla Nata,ali mora tu biti jos nesto.Ali opet to sam ja:D

"What's meant to be...will always find it's way...":)

hunter

  • Gost
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #27 poslato: Avgust 06, 2007, 10:52:21 pre podne »
Salim se, nisam bas kvalifikovan, ali mozda Thierry Cham... Nije bas tip u BB fazonu, tj. mrsav je, ali mislim da ce damama biti dovoljno interesantno da zamisle da imaju tako nekog majstora kad im se pokvari masina za sudove, ili ves, ili pegla...   :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=5-XPfxMcgHQ
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2007, 10:58:00 pre podne HUNTER »

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #28 poslato: Avgust 06, 2007, 03:01:06 posle podne »
Ja ne znam sta je sa vama muskarcima.Cim se otvori neka tema koja je namenjena devojkama vi odma morate da stavljate kojekakve gluposti.Ja u temi npr "zenske guze" ne stavljam nekakve kanturine i i neke debilne slike vec postavljam sve extra slike.
Tako da bi vas molila u buduce(jer ionako oskudevamo sa temama koje su za nase oci)da nam ne kvarite teme i da ako nemate nista pametno i lepo da ne postavljete i ove gadosti.
Toliko od mene

hunter

  • Gost
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #29 poslato: Avgust 06, 2007, 03:19:55 posle podne »
Pa zasto? I ovo je nekom lepo. Covek je dobio nagradu ;-)
Ok. Necu vise. A i postavio sam jednog normalnog pre toga.