April 29, 2024, 03:16:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Muscular development  (Pročitano 2210 puta)

Van mreže Shaba_071

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Muscular development
« poslato: Februar 17, 2006, 08:16:36 posle podne »
Da li je neko od clanova foruma imao priliku da cita ovaj casopis. Preporucio mi ga je jedan lik u teretani. Ja sam inace pretplacen na Flex i relativno sam zadovoljan. Vidim da je pretplata na MD znatno skuplja, pa me interesuje vrijedi li tih para (godisnja pretplata za Flex je oko 45$, a za MD skoro duplo vise). Hvala za odgovor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Muscular development
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2006, 08:52:16 posle podne »
MD..je po meni mngo bolji casopsi od flexa...ali razlicti su ukusi..probaj da nabavis jedan borj i mism da ce jako da ti se svidi..meni je extra..

Zoka

  • Gost
Re: Muscular development
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2006, 08:42:06 pre podne »
Meni je flex uzas... samo reklame, bio sam pretplacen ali sam odustao...
od 1000 stranica 999 REKLAME...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Muscular development
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2006, 01:53:58 posle podne »
Imam desetak brojeva, odlican,  ozbiljne tekstove sadrzi, znaci nema nista tipa "10 koraka do savrsenog bicepsa", ali zato mnogo fine cure u sredini.
Lee Priest, Jay Cutler su samo neki od mnogih koji imaju svoje kolumne u tom casopisu.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates