April 29, 2024, 06:56:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: da li?ili ne....?  (Pročitano 20652 puta)

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
da li?ili ne....?
« poslato: Avgust 07, 2007, 10:37:58 posle podne »
mozda cu lupiti ali tako su mi rekli!!!!!...da li ste culi-le za preparat *primabolan*mada nisam sigurna da je tacan naziv uopste.....hm...?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 07, 2007, 10:51:38 posle podne »
O njemu imas na...

Primo

Malo bolje pogledaj o cemu se radi.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 07, 2007, 11:12:20 posle podne »
 :D..hvala...kao i uvek sveznalica!!

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2007, 12:33:18 pre podne »
ja sam odlucila da ovde postavljam pitanja pa kome nije tesko neka odgovara....
1-sta je najsigurnije za devojke?sto se hemije tice...?

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 08, 2007, 11:41:51 pre podne »
Niko nista?:(  Ja bi ti Majo pomogla tj odgovorila al stvarno niti sam strucna niti imam ikakvog iskustva sa tim.Mada i mene zanima isto to.

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 08, 2007, 12:07:35 posle podne »
Najsigurnije je nista :)

Salim se naravno, nego na sta ciljas sa hemijom, masa, definicija, snaga, izdrzljivost...? U principu ne bih ti uopste preporucio hemiju posto ljudi uopste nisu ni svesni koliko mnogo moze da se napreduje strogo korigovanom ishranom i dobrim treningom ali naravno 10 puta je lakse uzeti steroide i "uraditi" se jeduci pasulj i hot dog :)

Pozdrav!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 08, 2007, 01:00:19 posle podne »
Nista Drzi se dalje od toga Ja nisam pristalica cak ni sagorevaca za zene Samo ishrana i trening i sve dodje na mesto
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2007, 01:10:13 posle podne »
Izbor steroida koje zene mogu koristiti relativno bezbedno je jako uzak, prvi izbor bi bio Anavar ili Primobolan koji si ti pomenula. Postoje dva problema sa ovim preparatima,prvi je jako visoka cena,a drugi je da li ces uspeti da pronadjes pravi preparat tj da za velike pare ne dobijes fals. Drugi ili treci izbor ,kako god hoces, bi bio winstrol ,koji je nesto androgeniji od prethodna dva,ali daleko jeftiniji i laksi za pronalazenje. Nadam se da sam ti bar malo pomogao.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2007, 01:13:15 posle podne »
Hvala Ted

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2007, 07:10:09 posle podne »
nema na cemu i drugi put


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2007, 08:13:13 posle podne »
Najsigurnije je nista :)

Salim se naravno, nego na sta ciljas sa hemijom, masa, definicija, snaga, izdrzljivost...? U principu ne bih ti uopste preporucio hemiju posto ljudi uopste nisu ni svesni koliko mnogo moze da se napreduje strogo korigovanom ishranom i dobrim treningom ali naravno 10 puta je lakse uzeti steroide i "uraditi" se jeduci pasulj i hot dog :)

Pozdrav!

jezivo...

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 08, 2007, 08:46:27 posle podne »
naravno nista je uvek najsigurnija varijanta!!!!......ali mene malo svrbe dlanovi... :Dpre 2-3 god.sam odradila kuru vinstrola i ne znam!!!!sto se tice snage , misica i definicije  bila sam  zadovoljna(malo sam se zeznula sto se dijete tice)ali sa druge strane pms nisam videla 2meseca i kasnije je bilo neredovno!!!sto se grudi tice nestale su!! :?...a raspolozenje za vreme kure sam menjala kao trudnica!!!!...tako da se sada iskreno plasim da bilo sta sem prot.i amin.koristim!!!

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 08, 2007, 09:05:46 posle podne »
Majo, probacu da svoja zapazanja vezana za zene, steroide i nusefekte iznesem na sto manje vulgaran nacin.

Imao sam prilike da, kako sad to da kazem, da budem intiman sa dve cure koje su bile jako profesionalne u teretani. Naravno uz upotrebu steroida. Jedna je imala nezno kockastu facu, druga nije. Obe su imale prelepa dupeta i bile su tesne.

ALI...sto devojci srecu kvari. Ali imale su izrazito uvecan klitoris. IZRAZITO. Kao pola zadnje falange mog prsta.

Klitoris je bio toliko uvecan da je za malo poceo da lici na nesto drugo. Nije mi delovalo preterano seksi, ali sam izdrzao. Vise puta.

"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 08, 2007, 09:07:57 posle podne »
Majo, probacu da svoja zapazanja vezana za zene, steroide i nusefekte iznesem na sto manje vulgaran nacin.

Imao sam prilike da, kako sad to da kazem, da budem intiman sa dve cure koje su bile jako profesionalne u teretani. Naravno uz upotrebu steroida. Jedna je imala nezno kockastu facu, druga nije. Obe su imale prelepa dupeta i bile su tesne.

ALI...sto devojci srecu kvari. Ali imale su izrazito uvecan klitoris. IZRAZITO. Kao pola zadnje falange mog prsta.

Klitoris je bio toliko uvecan da je za malo poceo da lici na nesto drugo. Nije mi delovalo preterano seksi, ali sam izdrzao. Vise puta.


Jao mucenice,jel ti bilo mnogo tesko? :twisted: :lol:

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: da li?ili ne....?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 08, 2007, 09:13:48 posle podne »
...vidi se da si nacitan uspeo si na vrlo suptilan nacin da odgovoris i da se pohvalis!!! :D....sve ja to znam ali ja ne planiram da se takmicim niti da preterujem sa misicnom masom!!!mislim da bih  u jednom trenutku kada bih  bila zadovoljna-stala i odrzavala!! mani je vrh riba npr. Ava C.!!!