April 20, 2024, 06:10:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!  (Pročitano 10678 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« poslato: Decembar 10, 2005, 05:53:22 posle podne »
evo....ovo sam morao da objavim...

naime MILOS SARCEV,koji je zasluzan za moju formu ove godine tj titule koje sam uzeo ove godine sigurno ne bi bile tako uverljive da nije bilo pomoci i saveta MILOSA,tako da sam mu neizmerno zahvalan na tome..

jednostavno covek je fenomen i najveci znalac iz polja nutricionizma,treninga,suplementacije itd....

objavio je na svom forumu da hoce da me uvrsti u TEAM MILOS,tj pored mnogo ljudi koje je on spremao njpr..mustafe mohameda,denis james-a,luk wood-a...itd ...itd...itd.....u polju amateri stajcti ce i moje ime....


HVALA MILOSE NA SVEMU


Pedja - give us more of your pics....We need to move you in "TEAM MILOS" section...I guess...
More pics would be wonderful.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2005, 07:22:08 posle podne »
bravooooooooooooooooooooo majstore :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 10, 2005, 07:35:55 posle podne »
pedja aj ga pitaj da nam da neki pass za njegov sajt . :D  :D

ili makar neki njegov clanak  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 10, 2005, 08:33:37 posle podne »
Citat: Markoni
pedja aj ga pitaj da nam da neki pass za njegov sajt . :D  :D

ili makar neki njegov clanak  :D
...kako to mislis.???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 10, 2005, 08:42:55 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
pedja aj ga pitaj da nam da neki pass za njegov sajt . :D  :D

ili makar neki njegov clanak  :D
...kako to mislis.???


a to on naplacuje savete preko tel. ja mislio za uclanjenj na sajt uff al ih dere i treba , aj ga pitaj da posalje neki clanak , stari novi sve jedno ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 10, 2005, 08:59:41 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
Citat: Markoni
pedja aj ga pitaj da nam da neki pass za njegov sajt . :D  :D

ili makar neki njegov clanak  :D
...kako to mislis.???


a to on naplacuje savete preko tel. ja mislio za uclanjenj na sajt uff al ih dere i treba , aj ga pitaj da posalje neki clanak , stari novi sve jedno ?
....GLE MARKONI...TO JEL ON NAPLACUJE ILI NE STVARNO NE ZNAM..VERUJ MI....SVE STO JE MENI REKAO SU VELIKE STVARI...NISTA MI NIJE TRAZIO....NISTA...CAK JE REKAO NI HVALA NE TREBA DA MU KAZEM,JER JE...njegove reci.....ON MENI POMOGAO ZBOG TOGA STO JE HTEO.....

ma gle on je covek fenomen..stvarno je neverovatan..to nemozes ni da zamislis....kolikom pozitivnom energijom zraci....

a oko tekstova...pa vidi...ja se nadam da ce ovaj forum sto pre da poveca broj usera....i samim tim mislim da ce MILOS DA BUDE POCASNI CLAN OVOG FORUMA....TJ....ETO..MALO EXLUZIVE.....TREBALO BI DA BUDE OVDE NA FORUMU...A TO PRETPOSTAVLJAM DA ZNATE SVI STA BI ZNACILO ZA SVE NAS OVDE

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 10, 2005, 09:19:09 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
Citat: pedjos
Citat: Markoni
pedja aj ga pitaj da nam da neki pass za njegov sajt . :D  :D

ili makar neki njegov clanak  :D
...kako to mislis.???


a to on naplacuje savete preko tel. ja mislio za uclanjenj na sajt uff al ih dere i treba , aj ga pitaj da posalje neki clanak , stari novi sve jedno ?
....GLE MARKONI...TO JEL ON NAPLACUJE ILI NE STVARNO NE ZNAM..VERUJ MI....SVE STO JE MENI REKAO SU VELIKE STVARI...NISTA MI NIJE TRAZIO....NISTA...CAK JE REKAO NI HVALA NE TREBA DA MU KAZEM,JER JE...njegove reci.....ON MENI POMOGAO ZBOG TOGA STO JE HTEO.....

ma gle on je covek fenomen..stvarno je neverovatan..to nemozes ni da zamislis....kolikom pozitivnom energijom zraci....

a oko tekstova...pa vidi...ja se nadam da ce ovaj forum sto pre da poveca broj usera....i samim tim mislim da ce MILOS DA BUDE POCASNI CLAN OVOG FORUMA....TJ....ETO..MALO EXLUZIVE.....TREBALO BI DA BUDE OVDE NA FORUMU...A TO PRETPOSTAVLJAM DA ZNATE SVI STA BI ZNACILO ZA SVE NAS OVDE


ma ne mislim na to sto je tebi pomogao nego gledao sam njegov sajt pa pod trening video da naplacuje savete  preko fona i tu nema nista lose i treba kada zna toliko , a bilo bi super da postuje i na ovom sajtu , a ja radim na povecanju naseg clanstva ali znas kako je u Srbiji svi misle da znaju najbolje pa koga god posavetujem u teretani da se registruje i da pita nesto sto ga zanima oni se zacude kao kako im to govorim kada oni sve znaju o BB i kako ja to da im kazem  ja koji treniram 2 godine a oni 5-6 godina , a ja ih presisao odavno . mada ima onih koji redovno posecuju i citaju ali se ne registruju ali raguliscu ja to , radi se i na reklami i po drugim sajtovima . :D  :D  :D  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #7 poslato: Decembar 10, 2005, 09:22:26 posle podne »
znam tu pricu...ali u svakom slucaju svi su dobrodosli na forum....svako ovde moze da dopriniese razvoju foruma....pa cak i sa svojim prististvom...

znaci sto nas god vise bude to ce forum da napreduje i onda ide sve po redu....

Vojislav

  • Gost
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #8 poslato: Decembar 10, 2005, 11:41:48 posle podne »
Citat: Markoni

ma ne mislim na to sto je tebi pomogao nego gledao sam njegov sajt pa pod trening video da naplacuje savete  preko fona i tu nema nista lose i treba kada zna toliko, a bilo bi super da postuje i na ovom sajtu , a ja radim na povecanju naseg clanstva ali znas kako je u Srbiji svi misle da znaju najbolje pa koga god posavetujem u teretani da se registruje i da pita nesto sto ga zanima oni se zacude kao kako im to govorim kada oni sve znaju o BB i kako ja to da im kazem  ja koji treniram 2 godine, a oni 5-6 godina, a ja ih presisao odavno.

Ja treniram u teretani od 1998. godine i trudio sam se kad god vidim nekog pocetnika da ga posavetujem, ali od kako mi se desilo da me par pocetnika, koji su skroz nepravilno radili vezbe u teretani i rizikovali da se ozbiljno povrede, poslalo u P**** M******* ja sam prestao da obracam paznju na njih i od sada im samo pomazem ukoliko zatraze moj savet. Zato sam podigao i ovaj sajt da bih mogao da pomognem sto vecem broju mladih koji tek pocinju da treniraju po raznim teretanama, da bi bilo sto manje povreda u teretanama, a sto vise uspesnih sportista i rekreativaca!
Hvala Vam svima koji mi u svemu tome pomazete slanjem vasih postova na ovaj forum i slanjem fotografija u galerije!
Citat: Markoni

Mada ima onih koji redovno posecuju i citaju ali se ne registruju, ali regulisacu ja to, radi se i na reklami i po drugim sajtovima. :D :D :D :D

Ja sam vec preduzeo vrlo radikalne korake da povecam broj registrovanih clanova, pa sam ogranicio pristup galerijama fotografija i foruma na samo registrovane korisnike!
Postavio sam i ja jos neke reklame po nekim drugim mojim sajtovima sad vezano za ovaj forum, pa vidi recimo gde sam bacio reklamu za ovaj forum na sajtu www.zurke.org ;-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #9 poslato: Decembar 11, 2005, 06:51:57 pre podne »
na ovo sto si uradio ne treba ni trositi reci....bravo

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #10 poslato: Decembar 11, 2005, 08:32:59 pre podne »
izgleda da deluje . :D  :D

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #11 poslato: Decembar 11, 2005, 01:26:59 posle podne »
Dosao Milos ili ne, pristup galerijama ili temama u forumu uopste treba ograniciti samo na registrovane clanove.

Pedja tebi isto svaka cast na pozivu u "Team Milos", to je za svako postovanje!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #12 poslato: Decembar 11, 2005, 01:43:15 posle podne »
Citat: MR.BIG
Dosao Milos ili ne, pristup galerijama ili temama u forumu uopste treba ograniciti samo na registrovane clanove.

Pedja tebi isto svaka cast na pozivu u "Team Milos", to je za svako postovanje!!!!
....HVALA MR BIG I NARAVNO BEZ OBZIRA DOSAO MILOS ILI NE TAKO JE NA SVIM FORUMIMA....TAKO I TREBA...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 11, 2005, 02:18:49 posle podne »
znaci za ogranicenje ste ?

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: VELIKA CAST ZA MENE!!!!!!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 11, 2005, 03:39:02 posle podne »
Markoni, reci mi molim te, jel ti saljes postove da nakupis ovih zvezdica sto vise???
 Mislim, bez uvrede, ali kakvo je ovo pitanje malopre? Ako nismo bili jasni onda ne znam sta smo???

Ovo mozemo nazvati i "spam" a ti kao "moderator bi takve postove trebalo da brises, mislim ,ako zelimo ozbiljan forum.

Mozda sam malo prestrog ( mator pa mi sve smeta), ali eto, samo kao predlog!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates