April 29, 2024, 06:07:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: trenbolon+test+wini  (Pročitano 24404 puta)

Van mreže dolce

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #45 poslato: Februar 01, 2011, 08:17:49 posle podne »
ништа :-\
значи што се тиче хемије и теретане сам тотални почетник,зато би ми значио сваки савет

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #46 poslato: Februar 01, 2011, 08:23:15 posle podne »
prijateljski savet, pre svega sredi ishranu i idi u teretanu bar 3-4 godine kao naturalac, pa tek onda pocni da razmisljas o hemiji ;) ako vec nisi "izrezan", ne vidis 6pack i ostale misice jasno, hemija nece imati nikakvog efekta, mozes samo da dobijes gyno ili jos neke gore nuspojave ako ne znas u sta se upustas. Dakle ako si pocetnik, hemija NIKAKO.

Van mreže dolce

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #47 poslato: Februar 01, 2011, 08:52:43 posle podne »
тако сам и мислио....у теретану сам ишао годину и шест месеци,ал без икакве хемије.Ово сам добио од другара,па рекох кад већ имам,ај` да се посаветујем са људима...Хвала у сваком случају  :)

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #48 poslato: Mart 02, 2011, 11:48:13 posle podne »
Propionat 200 mg nedeljno ( pon 100 mg sre 50 pet 50 mg )
Winstrol tablete ( 30 mg na dan 3 x 10 mg )
Tren acetat ( pon 100 mg sre 50 pet 50 )
8-10 nedelja

Ja zagovaram minimalne doze, uz maximalno pravilnu ishranu i konstantnu progresiju u treningu sa radnim tezinama .
Nisam zatrovan dozama jer je imao ko da me nauci da je najlkase ubosti se a najtezi je onaj drugi deo, kako zivimo i kako se hranimo da korigujemo...
Mnogi ce sada reci da ovo " ne radi " i da su premale doze ili nesto tako , u sustini to su jedni od onih koji su se oprzili sa 1 gr na pocetku , pa ih mozda stvarno ni ne radi ovo...
Ko ima dovoljno mozga i znanja o hemiji znace da je to vrlo mocna stvar 500 -700 mg iz 3 dobra preparata ukupno mogu napraviti vrhunske rezultate uz suplementaciju i pravilnu ishranu !
Takodje uvek sam za kvalitetne stvari i za brze estere , bolje skupiti neki dinar ili evro vise pa poceti sve kako valja nego zuriti i ici s brda s dola..
Jos jedan savet pocetnicima, unapred spremite sve sto vam je potrebno za kuru , sto od pratece opreme spriceva igala, vate i ostalog , tako i plana ishrane treninga , hemije i OBAVEZNO zastite .

Vidim dosta ljudi se zalece na hemiju i zaista mi je jasno da ne mogu nista da ucinim da ih odgovorim, zato i ostalim forumasima da udelim savet : Ko je vec pitao kako nesto da odradi , bolje mu je da mu ne govorimo da odustnae jer je cvrsto resio, nego da probamo da ga naucimo kako treba ! 
Jos jedna bitna stvar , ko se postavio profesionalno i ko ima imalo mozga on je pre toga dugo vremena citao o tome trenirao na suvo i sve uradio sta treba da dostigne svoj maximum prirodno, usput vec naucio mnogo o hemiji , pa tek onda poceo , ne izletajuci se sa pitanjima : Sta mogu sa cime da kombinujem, jel test navlaci vodu , koliko mi treba nedelja da skinem stomak , imam neke plave tablete itd itd...

Ja imam svoju teoriju kako treba i sta treba, vase postujem i ne mesam se tako da ne bih voleo da se prepiremo " ko zna bolje " . Iza mojih sugestija i nacina koriscenja stoji par desetina momaka i devojaka , koji kazu da nikad nisu do sad uzimali manje, trenirali ucinkovitije, jeli vise i cesce, a izgledali bolje !
Sportsi pozz !

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #49 poslato: Mart 03, 2011, 12:03:07 pre podne »
10 nedelja winni? Vise winni-ja nego testa :o

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #50 poslato: Mart 03, 2011, 12:11:25 pre podne »
Jbg Milovane mozemo do sutra da pricamo kada se secam da je u beogymy prosecna doza bila 2gr testa :D Ljudima je tesko objasniti. Kad sam tamo vezbao osecao sam se kao da sam natural sa ovim"jadnim" dozama od 500testa i 50anadrola :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #51 poslato: Mart 03, 2011, 12:37:40 pre podne »

Ja imam svoju teoriju kako treba i sta treba, vase postujem i ne mesam se tako da ne bih voleo da se prepiremo " ko zna bolje " . Iza mojih sugestija i nacina koriscenja stoji par desetina momaka i devojaka , koji kazu da nikad nisu do sad uzimali manje, trenirali ucinkovitije, jeli vise i cesce, a izgledali bolje !

Osim sto imas svoju teoriju oko koriscenja doping sredstava, da li ih i sam koristis?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #52 poslato: Mart 03, 2011, 12:45:12 pre podne »
Da takmicar sam nemam tih problema da priznam ;-) ! Inace nista ne preporucujem sto nisam probao zaista , ne volim prepisivanja, samo iskustva... Pozdrav ! !
Jbg Milovane mozemo do sutra da pricamo kada se secam da je u beogymy prosecna doza bila 2gr testa :D Ljudima je tesko objasniti. Kad sam tamo vezbao osecao sam se kao da sam natural sa ovim"jadnim" dozama od 500testa i 50anadrola :D
E druze nazalost je tako , jebi ga , znam ja kako si ti trenirao i sta si radio, ali nekom dodje u glavu nekome nikad .. ja se mirim sa tim ne mogu da gubim zivce...

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #53 poslato: Mart 03, 2011, 12:48:55 pre podne »
10 nedelja winni? Vise winni-ja nego testa :o

10 mg vise nedeljno, ako mislis da je to bitno jako , pa nije ...

410 mg ukupno od 2 dobra preparata , ipak kura je pisana za prosecnog coveka ne za iskusnog takmicara.. samo i da uzme 20 mg winsa na dan bez icega 8 nedelja pa ce biti zadovoljan, ali ne bih preporucio zbog zglobova i ligamenata...

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #54 poslato: Mart 03, 2011, 12:51:27 pre podne »
Izvinjavam se 610 mg iz 3 preparata , kasno je ja ustajem rano pa sam vec gotov ....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #55 poslato: Mart 03, 2011, 01:12:57 pre podne »
slazem se da ne treba mnoog hemije za napredak,nisi jedini iz BG gym za koga znam da je uzimao tako male doze a napredovase ljudi fino (iako u manjini u odnosu na ove mega dozere od 2-3-4gr)) ali samo ovaj wins oralno mislim da je mnogo to ici 8 nedelja,bas je presija za jetru koje god doze da su.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #56 poslato: Mart 03, 2011, 01:38:29 pre podne »

10 nedelja winni? Vise winni-ja nego testa :o

10 mg vise nedeljno, ako mislis da je to bitno jako , pa nije ...

410 mg ukupno od 2 dobra preparata , ipak kura je pisana za prosecnog coveka ne za iskusnog takmicara.. samo i da uzme 20 mg winsa na dan bez icega 8 nedelja pa ce biti zadovoljan, ali ne bih preporucio zbog zglobova i ligamenata...

ma bre zbog jetre 8-10 nedelja ici winnie je glupost

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #57 poslato: Mart 03, 2011, 08:26:49 pre podne »
samo i da uzme 20 mg winsa na dan bez icega 8 nedelja pa ce biti zadovoljan, ali ne bih preporucio zbog zglobova i ligamenata...

Milovane, vidim lijepo da si sada poceo da se salis sa nama.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: trenbolon+test+wini
« Odgovor #58 poslato: Mart 03, 2011, 04:51:57 posle podne »
Zaista ja sam na sebi video da to radi ... uzimao sam 2 kapsule od 10 mg winstrola , doduse najboljeg stvarno koji sam probao , najjaca nedelja mi je bila na 3 kapsule, to je bilo tih 210 mg wins-a ima ljudi koji to znaju , zaista ne zelim da lazem... 

Npr mini doze , je lepo objasnio covek u knjizi dorucak sampiona gde se mislim spominje da je cak 5 mg winstrola na dan davano atleticarima i da su postepeno povecavali rezultate...

Naravno shvatam da momci koji su i iskusniji dosta od mene uzimaju i dosta vise i da njih stvarno nece manje doze raditi..
Od starta sam naucen , da treba da stedim receptore i da lagano podizem doze, da se ne zalecem , da bi kasnije mogle malo vece doze da me rade ....

Prva kura mi je bila 200 mg deke i 20 mg wins u kapsulama

Pa slozicu se da jeste malo povecano opterecenje jetre, ali sam zaboravio takodje da kazem da sam imao period od 4 nedelje uzimanja kapsula, pa 2 nedelje off , pa onda jos 4 on ...
Svestan sam da winstrol nije naivan koliko god je hvaljen i rasprostranjen , ali eto ja sam za takmicenje imao 10 nedelja spremanja pa sam ono sto sam pisao pisao slicno tome , sa time da sam imao deku do 6-e nedelje pored propionata i winstrola... a kako se blizilo takmicenje izbacio sam prop i ostao samo na wins poslednje 2 nedelje....