Jun 07, 2024, 06:02:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: ivan_nikolic 7 weeks out  (Pročitano 60143 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #195 poslato: Septembar 16, 2007, 11:22:15 posle podne »
Nisam u toku ali kolko sam malo procitao ti se i nisi tempiro za ovo takmicenje vec za NS. Sve u svemu pobedili su te samo sto su bili spremniji po definiciji a kad neko kaze bolji onda se gleda cela slika po meni simetrija velicini i spremnost ovde je samo odlucila spremnost. I nadam se da ces uspeti do NS da se spremis uz Pedjinu pomoc jer stvarno si fino gradjen nema sta. Sto ti je reko Igor nestedi sebe samo napred kad si mogo da izdrzis i ovoliko mozes i ovo malo jos sto je ostalo. svaka cast jos jednom i sve pohvale
hvala puno na lepim recima.
sto se ostalog tice...nije bas sve ni u formi,sto se ovog "slucaja" tice...hocu da kazem,cak i da sam bio spreman isto koliko i oni,a nisam,ponovo ne bih mogao da ih "dobijem",jer ako npr 2 momka imaju kilograma za istu kategoriju a razlika u visini je prilicna,vislji momak malo cemu ima da se nada,jer priznaces 90kg vrhunski spremnih misica ne izgleda isto na "ramu" od 170 i na onom od 185cm...
siguran sam da me razumes..
u svakom slucaju drago mi je da si prokomentarisao i izneo svoje misljenje.
pozdrav!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #196 poslato: Septembar 17, 2007, 12:22:59 pre podne »
Ivane, zaista ocekujem da u NS budes odran do koske i zato ...... ukini burek za dorucak nemoj da se zezas ... bre : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #197 poslato: Septembar 17, 2007, 06:20:02 pre podne »
evo da se i ja malo oglasim...

dakle....posto se svi ovde hvatjaju mog imena kao nekoga ko ivanu pomaze..STO JE TACNO...ali ovde postoji velika greska i zabuna......

posto je i moje ime upetljano u celu ovu pricu oko nejogivh priprema ja sam vec negde rekao da neuspeh njegv je i moj neuspeh...

to kako ja znam da izlgeda na takmicenju to znaju svi..a to ne moze da bude slucajno u to mozete da budete uvereni...

potvrda toga su i mnogi momci koje sam spreamo prethodnih godina kako iz slovenije ,a tako i saveti koje sam davao momcima iz nase zemlje....ko hoce od njih..moze to i ovde da potvrdi slobodno..

ALI OVO!!!!!

OVO JE RAZOCARANJE ZA MENE....MNOGO SAM RAZOCARAN A NAROCITO LJUT....

iz prostog razloga....sto gospodin ivan meni ni u jednom jedinom segmetnu nije spomenuo ovo takmicenje...

ALI NI JEDNOM NAZNAKOM NI BILO CIME....!!!!!!!!...ja nisam znao za vovo.

ali sada..kada malo bolje razmislism...poptuno mi je jasno da je sva njegova paznja bila usmerna ka ovom usranom tkamicnjeu...jer mi nije bilo jasno iz kog razloga me je na treningu nogu ispitivao o punjenju i praznjenju....te je posing gace navodno uzeo da ih kroji po meri..ali eto..ispadne da sam ih pozjamio za takmicenje....itd..itd..itd.......

SVE POPTUNO JASNO...

i sto je najstrasnije....forma je gora nego kada je bio kod mene u backoj [palancu!!!!!!!!


nisma sumnjao ni jednog trenutka u njega..ne u sebe..nego u nejga....ali eto..ispotavilo se da ipak bi trebalo.........

dakle..posto me je ovako jako JAVNO POSARO..I UPETLJAO MOJE IME U NESTO ZA STA JA NISAM ZNAO,JER U PROTIVNOM BIH POPTUNU ODGOVRNOST PREZUEO NA SEBE....pored svega sto polako pocienjem da verujem da on i ne radi obno sto sam mu ja rekao....vec da radi po nekim svojim programima..

OVAKO...OGRADJUJEM SE U SVE I JEDNOM SEGMETNU OD OVOGA STO JE IVAN URADIO OVDE!!!

ISKRENO...MNOGO SAM LJUT...JER OVO MI NIKAKO NIJE TREBALO ZA DOBRO JUTRO DA VIDIM,ALI ETO..BOZE MOJ.......

DESAVA SE I TO....

nikada necu moci da shvatim sta se desava u celoj prici....dali covek nema zahvalnosti,obzira,osecaja..bilo cega......prema nekome ko nesebicno pokusava da mu pomogne????

neka ivan samo proba da zamisli kako bi se osecao milos...ili chad...ili bilo ko od trenera da mu neko kome oni nesebicno pomazu,pa cak da je i za novac kako to neki naplacuju...takmicar izadje na neko takmicenja..bez njihovg zanja..bez uradjenog plana....bez icega???

mnogo me je ovo razocaralo......ako se ti ne stidis onoga sto si uradio ovde......

EVO..JAVNO PRIZNAJEM...JA SE STIDIM SVOG ZNANJA I REZUALTATA KOEJG SI URADIO!!!!!!!!

nemam bas neku dugacku karijjeru kao trener....ali svi momci koje sam trenirao..od sase peteka do naseg marka petrovica,pa cak i velicine u ovom sprotu su me ponekad pitali za savete kako igro milanovic,marko dimitrijevic da ne nabrjam sada...nikada se nisam ni libio da dam savet a svaki njihov usph sam iskreno dozivljvao kao svoj...jer bez obzira dali ja igoru trebam recimo ili ne....i naravno da ne trebam,jer je to igro dokazao milion puta...ali na pitanje recimo o unosu soli...pa sve do nekih drugih ozbikljnijih stvari ja sam rekao..mada je to neznatan deo..ja sam ponosan na to sto su mene u opste pitali...

i sada ovo......UMESTO DA SE PONISIM KAO DO SADA....ovaj izlazak..i ovo ponasanje..i ovaj nacin postovanja nekoga i necega....MENE JE STID....

i da neko ne shvati krivo...ivanu nikada nisam rekao da ce da bude prvi....cak sto vise..rekao sam da se zna za koga je rezervisano mesto ove godine i da je to HANS.....ali sam verovao da froma treba da bude onakva kakva sam ja zamisljao..pa gde bude...nije bitno...bitno da se uradi ono sto je zacrtano..a to ej bila FORMA...a ne plaman.

toliko
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2007, 08:27:29 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #198 poslato: Septembar 17, 2007, 01:21:03 posle podne »
 :|
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #199 poslato: Septembar 17, 2007, 01:41:13 posle podne »
Nemogu da verujem da ti nije ni rekao da izlazi na takmičenje... a na sva usta Peđa, Peđa...
Pa ovo je sport gde 2nedelje puno znači za uspeh i savet zlata vredi.
Neznam šta da Vam kažem... možda je čovek išao samo da uzme medalju jer je čuo da bi bio treći takmičar(od ukupno troje) jedna medalja 100% njegova, pa nije ni stigao da ti kaže...neznam.
Ja tako nebi postupio, tj izašao bi i ja i da sam kao prase pa bi sigurno uzeo medalju :D :D :D ali bi ti u svakom slučaju rekao i tražio savet.

Ljudi su skloni preuveličavanju, laganju, nisu iskreni... ne volim te osobine kod ljudi NIMALO, ja što mi je na srcu kažem, šta neznam pitam... nije sramota.

Jebi ga Peđa ima nas raznih (hvala Bogu).       :?
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #200 poslato: Septembar 17, 2007, 01:49:37 posle podne »
tebi bebac nemam nameru ni potrebu bilo sta da objasnjavam!
nemas pojma o cemu se radi,u krajnjoj liniji ne moras ni da znas,ja ako imam problem sa bilo kim resicu ga kako znam i umem,ali ovakvu konotaciju svojih postova a da se ticu mene ubuduce izbegavaj!
ako imas neki problem samnom posalji mi pm,pa da ga resimo!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #201 poslato: Septembar 17, 2007, 02:01:53 posle podne »
@ Pedja
meni brate odavno mi nije jasno da ti tako olako pomazes ljudima i stavljas svoj autoritet i ime iza svakoga,pa samo pogledaj koliko njih se poziva na tebe izvrcuci tvoje izjave i savete...sta to tebi treba u zivotu, ne kazem da ne treba da pomazes ljudima ,ali biraj brate kome ces pomoci


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #202 poslato: Septembar 17, 2007, 02:03:21 posle podne »
@ Pedja
meni brate odavno mi nije jasno da ti tako olako pomazes ljudima i stavljas svoj autoritet i ime iza svakoga,pa samo pogledaj koliko njih se poziva na tebe izvrcuci tvoje izjave i savete...sta to tebi treba u zivotu, ne kazem da ne treba da pomazes ljudima ,ali biraj brate kome ces pomoci

ma mozes mi j...t..i..mamu kada sam ocigledno glup kao q..c..jebiga....nema drugog objasnjenja

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #203 poslato: Septembar 17, 2007, 02:05:40 posle podne »
@ Pedja
meni brate odavno mi nije jasno da ti tako olako pomazes ljudima i stavljas svoj autoritet i ime iza svakoga,pa samo pogledaj koliko njih se poziva na tebe izvrcuci tvoje izjave i savete...sta to tebi treba u zivotu, ne kazem da ne treba da pomazes ljudima ,ali biraj brate kome ces pomoci

ma mozes mi j...t..i..mamu kada sam ocigledno glup kao q..c..jebiga....nema drugog objasnjenja
nisi ti glup brate samo previse verujes ljudima,a sta imas od toga...neko usrano hvala,a iza ledja ko ga jebe, ovo ti je skola za sledeci put


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #204 poslato: Septembar 17, 2007, 02:21:20 posle podne »
Budi ti brate ko si i NEMAS SE CEGA STIDETI.

"Ne pada sneg da pokrije breg,VEC DA SE POKAZU TRAGOVIi"...

Uvek sam za to da se pruzi poverenje coveku,PA NEK SE POKAZE KO JE KO.

A TI IVANE OBRATI PAZNJU NA SVOJE PONASANJE ,JER TI JE OVO VEC 3 ILI 4 PUT DA PRETIS.

Ovog puta bebcu.

Koliko godina imas?....15-16,pa tako razgovaras?


Imas visak hormona?Nisi se tukao na vreme pa se sada javlja "muskost"?


........................

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #205 poslato: Septembar 17, 2007, 02:51:12 posle podne »
Evo, mislim da mogu da kazem i svoje misljenje za Pedjin komentar o Ivanu obzirom da i sam ucestvujem u ovoj temi.

Kao prvo, procitao sam jutros "nove vesti" i bio malo zatecen situacijom, verovatno kao i ostali koji ucestvuju ovde, i ucutao se da razmislim.

Sve ono sto sam rekao o Ivanovoj formi stoji i dalje, na putu je da pogodi pravu formu do NS.

Za ovo drugo ne mogu da verujem da je uopste uradio? Najgluplja stvar u karijeri. Pa zar je ovo moguce? Katastrofa.

Covece, pa ja sam mislio da sta vi pre svega prijatelji a onda sve ostalo.

Izvinjavam se ako sam malo grub na recima ali sam ljubomoran sto ja nisam privilegovan kao neki da sve mogu da pitaju Pedju i da dobiju bas sve odgovore a ovako vracaju usluge.

Mozda ovo nije zla Ivanova namera, a znam da nije, sta mu je trebalo da cuti o tome, zasto nije rekao? Ne smem ni da zamislim da mi moji vezbaci i prijatelji urade nesto slicno. Bilo bi mi krivo u pm.

Pedju ne znam toliko dobro, mogu da kazem  da nisam ni imao neko lepo misljenje o njemu, ali kao sto rekoh nisam ga ni poznavao. Citajuci tekstove i informacije na forumu mogu samo da kazem da kompletna vezbacka populacija u Srbiji bi bila najmanje 50% manje ispravno informisana o svemu i iz svih oblasti koje nas interesuju.

I ne radi se tu samo o informacijama koliko o ogromnom iskustvu koje ima i koje stvarno deli sa nama.
Pa sve ovo mozete da dobijete i "preko" ali za debeeleee... pare.
Imamo velikog sampiona koji to radi u Americi i imamo velikog sampiona koji nam je uvek dostupan i sve informacije za dz...,  pa gde to ima?

Voleo bih da vise cenimo i postujemo to sto imamo a verujem da Pedja vise i ne trazi.

Ivane,brate, znas sta ti je ciniti, hitaj u B.Palanku kod Pedje, "ubijte" jos jedan trening za noge.....

I dalje sam ljubomoran na tebe sto ti je Pedja ucitelj.  

 
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #206 poslato: Septembar 17, 2007, 03:24:50 posle podne »
Uuuuuuuu .... ! Istina boli.
Muškost...uuuuu.

Kakav problem sa tobom?Niti te poznajem da bi imao išta protiv tebe, čak te i podržavam u takmičenju.
E sad ako si smatrao atak na tebe što sam rekao da je Đura i onaj tip bio svetlosnu godinu ispred tebe... žao mi je ali tako je.

Hajde reci nam tvoju stranu priče... možda ima neka tajna skrivena.?

Peđa jedna ispravka:
Nikako ti nemožeš da budeš kriv za nečiji neuspeh, već on sam(kome pomažeš) jer nije znao to sve da ispoštuje e ako uspe tad imaš zaslugu"

Ted Arcidi
Brate i ja sam takav svakom bi pomogao pa mi se obije o glavu, neka on pomaže bar mu je čista savest i nije odmogao.
Čist neka on bude a drugi kako žele, bar može mirno da spava.

aragorn
Hvala ti što me braniš od nasilnika, lako je tebi kad si tako građen (slika na avataru)  :D :D :D .
Nego nisam znao da na ovom forumu ima toliko crnaca koji znaju srpski... :D :D :D :) :) :)



Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #207 poslato: Septembar 17, 2007, 03:36:53 posle podne »
hehehehehehehe

Welcome!!!!! :D :D :D :D
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #208 poslato: Septembar 17, 2007, 03:42:36 posle podne »
 :(

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #209 poslato: Septembar 17, 2007, 03:55:00 posle podne »
Boli me patka sta se dogodilo izmedju vas i ne zelim ulaziti u detalje, ali Pedja, ja u tvoju strucnost i znanje ne sumnjam uopste, jer si dokazan igrac u ovom sportu.