Jun 04, 2024, 02:01:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: ivan_nikolic 7 weeks out  (Pročitano 60070 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #315 poslato: Oktobar 20, 2007, 08:02:51 posle podne »
opa..

bleki je malo nerovzan>?>?

lepo..lepo..

e pa kolega..pazi vidi..sliasj gledaj...

ne mora da se bude prvi..naravno da ne....

ali da budes treci od tri..TO MOZDA JE TEBI SUPEH..I MOZDA SE TI SA TIM PONOSIS...

JA SE SEREM NA TAKAV USPEH..kapish...hahahahha

kakav si ti pacneik covece....

pehjari medlaje..

pa naravno da je gluspot...

jer sada vidim da veze blage nemas i da si toliko iskomplkisran sa mnogim stvrima da je to zalosno.

ko je tebi kriv sto ti u pozne dane hoces da uvatis magraca za rep???

sto nis mislio na to ranije??

stop si od jednom poceo da se boris za dostojanstvo..
koji ce ti kurac paehari..

ti si sampion..odi u boegrad..kupis jos 30 komada..

mislis da u tovm gradu razliku sta si ti osvojio a sta nisi???

hahahhahahahhahahah

e moj rodjace...

toliko godina imas..

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #316 poslato: Oktobar 20, 2007, 08:46:24 posle podne »
pozdrav steno,hvala na podrsci,razumem sta si hteo da mi kazes svojim postom... :D
ja za ovaj put sam sebi zacrtao da pokusam da budem sto je moguce bolji,pa za koje god to mesto da bude,neka bude...treci-treci,peti-peti...
mastao sam da se dokopam medalje jer meni su one u ovom trenutku vazne,verujem da ce tako uvek i biti...one za mene predstavljaju krunu svog rada u protekloj godini a ne neko parce metala..one imaju centralno mesto na zidu u mojoj sobi i meni je to svetinja.
mada,ono sto je realnost je da sam ja na 3 takmicenja bio bolji samo od 2 coveka od svih koji su se u tom trenutku pojavili u mojoj kategoriji na tim takmicenjima,ali ja nisam nezadovoljan...pre 10 meseci,bio sam na nuli,mozda i ispod nje...i moja ocekivanja nisu ni bila veca...ja sam naravno zapeo iz sve snage svih ovoh meseci ali bilo je neralno ocekivati da cu posle ipak tako kratkog vremena moci da se nosim sa stankom i ostalim zverkama iz teske...nadao sam se ali nisam ocekivao...
ali ponavljam ovaj komentar i razmisljanje se odnosi iskljucivo na ovu godinu i ovu takmicarsku sezonu,uopste ne mislim da su mi momci koji su bili ispred mene nedostizni,niti se ja osecam inferiorno u odnosu na njih..nikako...da tako mislim ne bi vise nikada ni zapoceo pripreme za neko naredno takmicenje..ovo je samo trenutna situacija a cim je trenutna znaci da nije trajna i da moze da se promeni...a hoce..
samo da bog da zdravlja,moj nivo aspiracije za sledecu godinu ce biti da se popenjem za jedan stepenik vise...i za koju godinu ovako kvalitetnog rada i zalaganja i ulaganja,ocekujem mnogo bolju formu a samim tim i rezultate..
citiracu mog druga:"ove godine si bio stalno treci,sledece ces da budes stalno drugi,ali jednom kad zasednes na prvo mesto,morace da te ubiju da bi te skinuli sa trona"
slazem se!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #317 poslato: Oktobar 20, 2007, 11:46:42 posle podne »
Svaka čast na trudu i transformaciji a što se takmičenja tiče vidim da si realan i da shvataš koliko još imaš do pravog teškaša!!!
Nisam ni očekivao da ćeš ove sezone moći da se nosiš sa Stankovićem i ostalima ali iskreno,očekivao sam da ćeš biti barem spreman...
U svakom slučaju,guraj dalje i budi istrajan...pozdrav!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #318 poslato: Oktobar 21, 2007, 02:26:40 pre podne »
Tesko da mogu da budem nervozan.

Ja pre svega volim body building.

Ove godine sam propustio takmicenje ali sledece godine smo u istoj kategoriji. Izgubicu, pa sta?  Cestitacu ti i bicu zadovoljan. I sta tu nije normalno?

Ja podrzavam Ivana da nastavi sa radom, ubacuje se neko treci sa i ubacuje ''koske'' sa peharima i medaljama a ti meni saspes lavinu uvreda. Ja jesam policajac ali ovo ne razumem.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #319 poslato: Oktobar 21, 2007, 07:35:57 pre podne »
pa mozes ti brate da budes sta hoces,ali ako mene ne razumes onda si valjda razumeo ivana

ja ovde nisam vredjao ivana cak sto vise....ako hoce neka ti kaze nas razgovro od jucer pa da svima bude jasno a pogtovo tebi da ja ovde ne govrim o njemu nego UOPSTENO

jos jednom..ako ti smtras da je uspeh BITI 3 OD 3 ILI 4 TAKMICARA I TO JOS DA SE TAKMICENJE ODRZAVA IZNAD STALE BABE MARE U MACKOVCU....onda svaka cast....respcet za tebe

za mene je uspeh bilo koje mesto na svetskom...privh 5 na evropskom....1 na balkaskom...1 na drzavnom...

kao sto rekoh...verovatno su nam kriterijumi razliciti pa se zato i ne shvatamo..........

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #320 poslato: Oktobar 21, 2007, 10:04:24 pre podne »
pa mozes ti brate da budes sta hoces,ali ako mene ne razumes onda si valjda razumeo ivana

ja ovde nisam vredjao ivana cak sto vise....ako hoce neka ti kaze nas razgovro od jucer pa da svima bude jasno a pogtovo tebi da ja ovde ne govrim o njemu nego UOPSTENO

jos jednom..ako ti smtras da je uspeh BITI 3 OD 3 ILI 4 TAKMICARA I TO JOS DA SE TAKMICENJE ODRZAVA IZNAD STALE BABE MARE U MACKOVCU....onda svaka cast....respcet za tebe

za mene je uspeh bilo koje mesto na svetskom...privh 5 na evropskom....1 na balkaskom...1 na drzavnom...

kao sto rekoh...verovatno su nam kriterijumi razliciti pa se zato i ne shvatamo..........

E sad se razumemo.

Za Ivana jeste neuspeh biti 3 od 3 ili 4 takmicara (jbg kad ih nema vise) ali je svesno izlazio u nekoj poluformi na prvo i drugo takmicenje a na Drzavnom je napravio formu koliko je stigao i izgubio od dvojice bas spremnih.

I znam da svaki sledeci put ce izaci samo 100% spreman i onda moze i da puca na najbolje. Koliko sam shvatio vi sada dobro saradjujete i to je odlicno za Ivana.

Ono sto si naveo da je uspeh za tebe je takodje i za mene.

OK si procenio trenutnu situaciju kod sebe. Kazem trenutnu, jer ce i to da se koriguje na gore nadam se vec od sledece godine sto ti i zelim.

Propustio si nesto a treba da se ubaci u spisak. Mediteransko prvenstvo. Zvali su nas ponovo da ucestvujemo iako nismo geografski tamo. Vec sada su puslali poziv da zene ucestvuju u Atini a sledece godine svi komplet.  Ne mogu oni bez nas izgleda.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #321 poslato: Oktobar 21, 2007, 10:14:31 pre podne »
jbt ne mogu da verujem???

ovo je sjajna vest.;...

iskreno...obradiovai si me....

hvala na ovoj informaciji.

znaci..pirmary target....medlja sa evropskog...i zlato sa mediterana..i onda mogu u penziju..

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #322 poslato: Oktobar 21, 2007, 10:32:33 pre podne »
drago mi je da smo se na kraju ipak svi nekako razumeli :D
pozdrav za obojicu!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #323 poslato: Oktobar 21, 2007, 10:08:43 posle podne »
Da,da, Nenad Vuckovic je dobio dopis gde traze da posaljemo zensku ekipu u Atinu jer je prvenstvo Med. za zene dok je za muske vec odrzano u Siriji cini mi se. Koliko vidim tamo je bilo nekoliko Evropljana i citav Sever Afrike koji je i podelio medalje izm. sebe. Hrvata nije bilo.

Posto je ovo Ivanova tema, i ovako sam hteo da ga pitam kakvi su mu planovi ubuduce za takmicenja?
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #324 poslato: Oktobar 22, 2007, 08:39:11 pre podne »
sledeca meta je oktobar sledece godine,to je dovoljno vremena da se ponovo napravi vidan napredak..videcemo,jos je rano o tome da se prica,treba dosta kockica da nadje svoje mesto u slagalici...u svakom slucaju,hvala na interesovanju i pozdrav za stenu!!! :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #325 poslato: Oktobar 22, 2007, 09:32:30 posle podne »
srbija do soluna!
(izvinjavam se na offu)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #326 poslato: Oktobar 25, 2007, 07:11:05 posle podne »
imenjace,tebi je sve oprosteno :D :D :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #327 poslato: Januar 07, 2008, 11:48:56 posle podne »
Stari narod kaze da je dobro na Bozic zapoceti neki posao,da bi u njemu bili uspesni...
Poucen tim,danas krecem sa kurom,da proverim koliko je tacna poslovica!
Komp mi je definitivno umro,tako da postujem sa moba.
Slikao sam se veceras,cim kupim komp postavljam ih na forum pa cemo zajednicki pratiti napredak.

SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #328 poslato: Januar 07, 2008, 11:58:04 posle podne »
Bozic jee Boic jeee
pucaju prangijeee
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #329 poslato: Januar 08, 2008, 09:28:28 pre podne »
Ivane

Eto ja počeo da vežbam na Božić da proverim takođe dali je istina i dali ću biti uspešan ? ;search;
Za komp neka mu je laka zemlja vilonet002, koga nema bez njega se mora.
Šalji slike da te vidimo pre-posle.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!