April 23, 2024, 03:17:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: aktuelna svjetska rang lista  (Pročitano 14945 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #15 poslato: Avgust 21, 2007, 09:19:56 posle podne »
Ma ne, znam sta pricam...

Sa Emrom sam dobar kao i ti...

Medalje tri, sa Balkanskih prvenstava u Rumuniji, Bugarskoj i Krusevcu

Znam. Pro kartu nije dobio rezultatima naravno, ali je umeo da je ipak dobije

On nikada nije pobedio u Crnoj Gori, bio je prvi kod nas a apsolutni pobednik u Pivnicama

Mr. O masters se ne odrzava svake godine vec svake cetvrte

Zivi u Njujorku sam a tu su mu i prijatelji iz CG kao i rodjena sestra. Radi kao personalni trener i to veoma uspesno jer ovi tamo i nisu mnogo pametni a Emro ima pricu,znas i sam

Pa mnoge bi bilo sramota sigurno ali njemu je to ceif i ocigledno ga boli uvo sto je los u odnosu na njih

Ma on nije van sebe, hvali se da je stao pored Ronija jer je uspeo u tome sto je hteo. Svestan je 100% kako izgleda i ne sekira se mnogo...

Ako i izgubi pro kartu opet ga boli uvo, ispunio je sebi zelju pa makar i u tim godinama, ostali mogu sm da zamisljaju kako li je to...

A sada glavno objasnjenje:
 Emro nikom nije zeleo da ovim udara ceznju vec je hteo sve da proba i vidi na svoj nacin nezeleci bilo sta kome da dokazuje.

Ja sam zeleo da vam predocim da je covek dotle dogurao bukvalno zezajuci se a ne da je bilder svetske klase i da ce sad da pravi karijeru, nema veze s tim.    

A sto se kafe tice pijemo je zajedno
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #16 poslato: Avgust 21, 2007, 09:26:54 posle podne »
Citat
Mr. O masters se ne odrzava svake godine vec svake cetvrte
svake cetvrte godine zbog 29. januara :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #17 poslato: Avgust 21, 2007, 10:48:13 posle podne »
Bery odnosno Zarko Kabov je odlican bodi bilder.Inace dobar prijatelj EXTREMNOG.U zadnjih desetak brojeva X-fita reklemira x-majice.Extra uzak struk,lude ruke i kvadsi.I strasno voli pljeske na Bajloniju.

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #18 poslato: Avgust 21, 2007, 11:58:46 posle podne »
Milos je br. 1 u svakom pogledu
Naseru svaka cast sto je najvece uspehe pravio pod YUG
Kabov je super profi bilder
Paunovic odlicno naplacuje svoje nastupe

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #19 poslato: Avgust 22, 2007, 12:01:22 pre podne »
...umalo zaboravih,

Igor Milanovic     nova bomba iz Srbije
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #20 poslato: Avgust 22, 2007, 06:08:55 pre podne »
@bleck stena....

medalje tri sa balkasnkog.....ajd nabroj te godine ..

umeo je da dobije pro card?..neznam zasto lupas ovako..cuj umeo....pa nije toliki problem u to vreme dobiti pro card kada je ceo svet bio za to da se cg odcjepi od srbije i to je bio samo deo politickih igara...smesan..naravno..ali je deo politicke igre ekipe..

ocigledno je da ponzas materiju pa ti je i prilicno toga onda jasno..da emro nikada nije uzeo zlato.

takmicenje u pivnicma//.......pa ja neznam stvaro o cemu t pricas..

dali ti znas kakvo je to takmicenje i koliko je to smesno bilo.......zadnje ajd da kazemo kvaitetno takmicenje u pivnicima je bilo kada se na jednom emstu pojavio slobodna vukic...juraj valencik..gane jovanovic...itd.....

emre tada niej bilo.

emro je pobedio u kategoriji veterani jer je bilo njih dva..a apsolutnu je uzeo jer je takmicenje bilo i vise nego smesno...

hvali se da je stao pored tonnije..

dakle stvarno.....

pa mogao je da pored nejga stane kao i milion drugih...obucen......

a on pored tonnija nika nije stajao da bi sudije njih dvojicu ocenjivle vec su takve kao on sklonili u jednu stranu da se ljudi previse ne smeju kada ih vide....

neznam zasto stalno aludrias na to da drugi mogu da zamisljaju kako je to..

sta kako je....stideti se?????.....da ti se ljudi smeju..world wide????....da izigravas kolovna kao onaj smesni starcici sto je jedno vreme stalno dolazio na nasa takmicenja i jednom cak pao sa bine?????
pa ok..do jaja.....ako licno na mene aludrias...ne hvala.....ja ne zelim ni da znam kako je to.......a verujm i svako ko ima i malo zdrave razymi u sebi...

jpazi..kao 1 pojavio si se pod nickom....dakle..niko nezna ni ko si ni sta si..

ali ocigldeno da znas neke stvari.

dakle..ovo ej sport GDE NIKO NE IDE DA SE ZAJEBVA.

to moze emro sada da laprda koliko god hoce......on nije uzeo pro card da vidi kakko je to...vec jer je mislio da je dovljno dobar.......a to sto on prica sada jedno jer je nakon nekoliko takmicenja osramtio sve oko sebe i samog sebe..to je vec drugi par opanka....

jos jednom ponavljam..emro nikada nije uzeo zlato an drzavnom prvenstvu...ni na balkasnkom ni na jednom drugom.

o cemu onda pircamo..dobio je pro card iz zezebnja jel je toliko kvalitetetn da je ostajao nsehvacen ovde od sudija??>.

ooooooo yeahhhhhhhhhhhh

cuj ako izgubi pro card.....aman covece.......

radi kao personalni trener veoma spesno ....oooo yeah.......i izivi kod sestre.....

prijateljstvo je jedno....ali relanost je drugo...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #21 poslato: Avgust 22, 2007, 09:45:08 pre podne »
Ja se secam nekih Emrinih pobeda ovde jer sam bio tada ucesnik.Mislim u srednjoj u Kg,pa onda Masters u Jagodini,i mislim Balkansko u Krusevcu.No bilo kako bilo ljudi moji,licno misljenje je da Emro nije kriv za katastrofalno stanje nepostojanja kriterijuma u IFBB.Zadnjih godina,a evo i svezih primera sta se desilo Milosu,celnici IFBB rade neke neverovatne stvari.No kad smo kod PRO CARD,samocu navesti primer da su jedan Troj Alves,Dejv Palumbo godinam vodili bitku za tu kartu.Neznam sve ovo pocinje da lici na show,vasar kakav ima npr.Don King.A samo takmicenje sa nedefinisanim kriterijumom lici na izmesane BABUSKE,velika,mala,srednja,velika,srednja,itd.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #22 poslato: Avgust 22, 2007, 09:50:34 pre podne »
Ja se secam nekih Emrinih pobeda ovde jer sam bio tada ucesnik.Mislim u srednjoj u Kg,pa onda Masters u Jagodini,i mislim Balkansko u Krusevcu.No bilo kako bilo ljudi moji,licno misljenje je da Emro nije kriv za katastrofalno stanje nepostojanja kriterijuma u IFBB.Zadnjih godina,a evo i svezih primera sta se desilo Milosu,celnici IFBB rade neke neverovatne stvari.No kad smo kod PRO CARD,samocu navesti primer da su jedan Troj Alves,Dejv Palumbo godinam vodili bitku za tu kartu.Neznam sve ovo pocinje da lici na show,vasar kakav ima npr.Don King.A samo takmicenje sa nedefinisanim kriterijumom lici na izmesane BABUSKE,velika,mala,srednja,velika,srednja,itd.

meni nije jasno zasto tako govris....

po tome bi bilo isto kao da tebi neka budala ponudi da upravljss sa svemriskim brodom i ti iako si svetstan da veze blage nemas ides to da radis....

tako i ovde.....cuj nije kriv..

pa nije on ubio coveka da se prica dali ej kriv ili nije..

ja sma rekao da je veoma glup i vise nego smesan potez da on stane na binu sa vrhunskim profesinalcima....

jer je smesan bio i za neke ovdasnje kriterijume a ne za pro stage.....


Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #23 poslato: Avgust 22, 2007, 10:26:42 pre podne »
Aufff... predaleko je ovo otislo...
ali hajde, odgovoricu

Tri medalje,Rumunija Konstanca, Bugarska i Krusevac valjda 1997. Svako ko se takmicio tada moze da potvrd

Pa ne samo tada, u bilo koje vreme nije problem dobiti pro card.Dobio je, znas preko koga, i to nema veze sa politikom.A i vodio se pod YUG

Emro jeste uzeo zlato.Nisam ni rekao da je pobedio na nekom drzavnom vec da ima zlato sa Kupa odakle je i otisao u Krusevac na Balkansko te 1997.Preskocicu Pivnice

Pa bre nisam Emru predstavio kao vrhunskog bildera vec kao normalnog koji voli sve da proba

Naravno da pored Ronija nije stajao da bi ga sudije uporedjivale sa njim,to je nemoguce, coveku je bila cast sto je stajao sa njim na bini i to je sve.

Ni namanje ne aludiram na to da drugi mogu samo da sanjaju i da ne mogu isto.Moze svako ako zeli, vec mislim da je on ostvario san mnogih koji to nisu a mogu uvek,zasto da ne

Ne znam otkud si se nasao provanim,nema veze...Ni sekunde nisam pomislio na tebe pricajuci o tome, pa ti si jedan od nasih najboljih takmicara i retkih bildera koji moze uspesno da se nosi sa svima njima gore pro, ali i sam si rekao da to ne zelis i to je ok.    

Mozda niko za sada ne zna ko sam,nadam se da to ne smeta ako je vec dozvoljeno. Naravno da cu se jednog dana predstviti, pa i ja sam jedan od vas. Nikada necu bilo koga da uvredim, zelim da budem korektan i diskutujem sa svima o svemu.

Jeste,tako je, uzeo je pro card da vidi kako je to...  Pa jel mislis da Emro ne zna gde mu je mesto u tom svetu, pa taj ti je probao sve u zivotu i u 35-oj prvi put uzeo teg u ruke. Ko da razmislja o karijeri....

...i on ti je jedini koji stvarno iz zezanja radi sve to, ko ga i malo poznaje zna...   A to za sudije,besmislica,pa svako je bar jednom bio ubedjen da su ga ostetili..

Rekao sam da radi uspesno kao personalni trener jer to i nije tako tesko tamo.Pardon,sa rekretivcima radi,da ne bude zabune. Oni i nisu bas mnogo pemetni pa mozes svaku pricu da im prodas a to Emro radi nabolje.

I ne zivi kod sestre, rekao sam vec

Njegova realnost je da radi ono sto hoce i kad hoce a ne ono sto mora. Takav je
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #24 poslato: Avgust 22, 2007, 10:45:02 pre podne »
samo jedno cu reci.

da to radi zato sto voli...onda ne bi hodao po opstini i trazio sponozre i rekao da se sprema za zivotno takmicenj vec ako nema love to radio iz zajebanijce i en bi se takmicio....

tako da..stvarno si preterao sa glupiostima oko ovoga.

nemam nista protiv da ti on bude sveti lik..

ali ako sto rekoh...99.9% ljkudi koji eje videlo to sto je on uradio an bini..

to je moj rodjace zalosno..

i to ni malo nije zajebanicja....to je nejgova relanost..i to je on shvatio kao njrgov zivot..

pusti ti price za malu decu i uspavanke..

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #25 poslato: Avgust 22, 2007, 11:48:49 pre podne »

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #26 poslato: Avgust 22, 2007, 12:00:09 posle podne »
ove slike sa new york pro su njegove a ove sa atlantic city pro-NI U LUDILU!!!!
e sta bi emro dao da je on ovaj lik sa slika atlantic city-ja!!!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #27 poslato: Avgust 22, 2007, 01:49:57 posle podne »
Jel ovo taj Emro o kojem se govori:
http://www.graphicmuscle.net/bodybuilder.aspx?bbcode=5378&eventcode=959

pogresno..

OVO JE EMRO...

I NE LICI NI MALO NA ZJAEBACIJU..JEL AKO OVO NEKOME LICI NA ZJABACIJU,A  GINEKOAMSTIJA SE VIDI IZ AVIONA..JEBIGA ONDA...DAKLE...EMRO SE TRUDI..ALI NI MALO OVO NIJE ZAJEBACIJA...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,4635.15.html
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2007, 01:52:14 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #28 poslato: Avgust 22, 2007, 02:04:06 posle podne »
Da,da...oni koji uredjuju sajt su pogresno naveli-stavili su slike nekog drugog na njegovo ime...
Ovo su slike sa New York Pro ove godine -  Emro sa tog takmicenja(trebalo bi da je ovo on  ):
http://www.graphicmuscle.net/bodybuilder.aspx?bbcode=5378&eventcode=1062

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: aktuelna svjetska rang lista
« Odgovor #29 poslato: Avgust 22, 2007, 05:03:02 posle podne »
Odmah da razjasnimo, o Emri kao takmicaru potpuno isto mislimo svi i to je vidljivo iz aviona.

Ona druga prica o njemu nema veze sa tim. Zanimljivost je prica kako je neko kao on dosao dotle. Kraj.

Kad smo vec kod ove teme ima li neko slike Dragana Paunovica?  I on je profi nekoliko godina i zivi u Los Andjelesu.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA