April 19, 2024, 03:14:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: prava dijeta  (Pročitano 14757 puta)

Zoka

  • Gost
Re: prava dijeta
« Odgovor #15 poslato: Februar 22, 2006, 01:24:03 posle podne »
Bez namjere da budem Pedjin advokat :)
Ono sto mislim da predstavlja najveci problem za Pedju i ostale momke koji dosta znaju i voljni su da daju savjete je to sto vecina ljudi ne trazi savjet, nego neku vrstu odobravanja onog sto vec rade i ako im se to njihovo ne aminuje malo se uvrijede...
A ako je nesto pogresno, pogresno je i ne vidim zasto bi to bio "kraj svijeta".

No hard feelings :)

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: prava dijeta
« Odgovor #16 poslato: Februar 22, 2006, 01:32:09 posle podne »
moras da znas neke osnovne stvari zvecko zato ti kazem procitaj par casopisa...bez ljutnje,dosta moze da se nauci!mada najefektivnije je kad smo sami sebi zamorcici i probamo sve na sebi i vidimo reakciju na razne metode i pomocu uzrocno-posledicne veze ucimo

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: prava dijeta
« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2006, 01:32:59 posle podne »
Citat: Zvechko
Hvala wasske

Pedjos,
pre deset godina sam drzao tu dijetu i bio aktivan i upalilo je...Od tada sam se retko bavio bilo kakvim sportom, mnogo sam radio, nisam imao vremena (a ni volje)za sebe i ugojio se ponovo. Ja NISAM rekao da je ova dijeta dobra i imam utisak da me kritikujes kao da to namerno radim. Obratio sam se tebi i ostalim clanovima zato sto mi je potrebna pomoc.
E, imam utisak da je ovaj forum samo za one koji znaju dosta, a ko ne zna-udri ga...Ocekivao sam da cu procitati sta i kako da promenim, ali izgleda da sam mnogo ocekivao. U svakom slucaju, hvala i na ovome
Svakog dana stizu ista pitanja. Sta da radim da skinem salo? da se ugojim?  kako da dobijem trbusnjake? i slicno.
Shvatite ljudi da je za to potrebno puno znanja i da ne mozete iz pecine da dodjete i da trazite carobnu formulu uspeha na jednom topiku. Imas internet, imas google, izvoli trazi, uci, a tek ako ti nesto ne bude jasno postavi pitanje. I nemojte cim se uclanite da ispostavljate pitanja, prvo iscitaj prethodne teme, mozda nadjes neki odgovor, naucis nesto, a opet ako ti nesto nije jasno izvoli pitaj.
Dijeta ti je katastrofa, a takvim ljudima kao sto si ti bih preporucio da ne idu na dijetu, jer kad jednom odes na dijetu evidentno je da ces sa nje i da se skines i tako u krug. Jednostavno moras promeniti nacin ishrane i hraniti se stalno tako. Da si pregledao forum mogao si da vidis greske na tvojoj dijeti (npr. zasto da ne jedes to voce!!!).

I nemojte da mi nervirate Pedjosa. Covek je strasno strpljiv i pokazuje kakav je fanatik ovog sporta. I pored svih obaveza on stize da odgovori na svaki topic.

Van mreže Zvechko

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: prava dijeta
« Odgovor #18 poslato: Februar 22, 2006, 01:59:56 posle podne »
Nisam trazio da se bilo ko slozi sa mnom, vec da me ispravi, ali nisam dobio odgovor kako, vec kako ne treba da radim.

Pregledao sam forum, manje-vise, pa tek onda upao...znam zasto ne treba da jedem voce.

 Dijetu sam poceo da menjam, ali nisam znao kako je najbolje. Uostalom, nije ni bitno, pogledacu casopise...sve najbolje

Zoka

  • Gost
Re: prava dijeta
« Odgovor #19 poslato: Februar 22, 2006, 02:41:39 posle podne »
Citat: Zvechko
Nisam trazio da se bilo ko slozi sa mnom, vec da me ispravi, ali nisam dobio odgovor kako, vec kako ne treba da radim.

Pregledao sam forum, manje-vise, pa tek onda upao...znam zasto ne treba da jedem voce.

 Dijetu sam poceo da menjam, ali nisam znao kako je najbolje. Uostalom, nije ni bitno, pogledacu casopise...sve najbolje


Mislim da grijesis jer ovde mozes puno toga nauciti ali ne za 1 dan :)
Take care...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: prava dijeta
« Odgovor #20 poslato: Februar 22, 2006, 04:46:22 posle podne »
Citat: Zvechko
Hvala wasske

Pedjos,
pre deset godina sam drzao tu dijetu i bio aktivan i upalilo je...Od tada sam se retko bavio bilo kakvim sportom, mnogo sam radio, nisam imao vremena (a ni volje)za sebe i ugojio se ponovo. Ja NISAM rekao da je ova dijeta dobra i imam utisak da me kritikujes kao da to namerno radim. Obratio sam se tebi i ostalim clanovima zato sto mi je potrebna pomoc.
E, imam utisak da je ovaj forum samo za one koji znaju dosta, a ko ne zna-udri ga...Ocekivao sam da cu procitati sta i kako da promenim, ali izgleda da sam mnogo ocekivao. U svakom slucaju, hvala i na ovome
...cekaj a zasto ti ences da prihvatis objektivnu krtiku i pitas gde gresim,mada sam ti aj objasnio gde..i onmda da sam pokusas da modifikujes neke stvari..

Van mreže wasske

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Re: prava dijeta
« Odgovor #21 poslato: Februar 22, 2006, 04:54:25 posle podne »
pedjos mozda te je to tvoje strpljenje i dovelo tu gde jesi!izgleda da se body building izgradjuje i um a ne samo telo!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: prava dijeta
« Odgovor #22 poslato: Februar 22, 2006, 05:46:27 posle podne »
Citat: wasske
pedjos mozda te je to tvoje strpljenje i dovelo tu gde jesi!izgleda da se body building izgradjuje i um a ne samo telo!
..neznam sta si hteo da kazes sa ovim,ali definitivno si u pravu....ovog dela oko razvijanja uma

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: prava dijeta
« Odgovor #23 poslato: Februar 22, 2006, 06:26:32 posle podne »
Ima Milos svoju cuvenu muscle-to-mind connection!

Van mreže Zvechko

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: prava dijeta
« Odgovor #24 poslato: Februar 22, 2006, 11:27:06 posle podne »
U redu je Pedjos,
prihvatio sam kritike(mada nisam ocekivao da ce biti bas ovakve) i poceo sam jos pre neki dan da razmisljam o nekoj promeni, ali, kao sto sam napisao, nisam znao odakle da pocnem. Veceras sam nabavio neke casopise...eto odakle...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: prava dijeta
« Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2006, 06:09:41 pre podne »
Citat: Zvechko
U redu je Pedjos,
prihvatio sam kritike(mada nisam ocekivao da ce biti bas ovakve) i poceo sam jos pre neki dan da razmisljam o nekoj promeni, ali, kao sto sam napisao, nisam znao odakle da pocnem. Veceras sam nabavio neke casopise...eto odakle...
...pa to je dobar pocetak....cak sto vise odlian....

ti bar pokusavas da se edukujes za razliku od nekih koi samo pitaju a u stvari ni ne znaju sta piaju..

stari.,nije problem u tome da ti ja ili bilo ko drugi napise dijetu,,,problme tj cilj je u tome da ti razumes zasto to tako treba....jer kako je anstajn rekeao...SVAKA BUDALA MOZE DA ZNA!!!!!..POENTA JE DA RAZUME!!!!!.....

NADAM SE DA SI HSVATIO O CEMU SE RADI...

znaci..ti akda osmislis neku diejtu ili bilo sta sta mislis da je za tebbe dobro,ti sastavi.i na onsvi svih podtaka koje si skopcao da treba i onda ako nesto ne valja.mi zajednickim snagama to sve sredimo....

nadam se da je ovako ok..??

pozdrav

Van mreže Protagonist

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Re: prava dijeta
« Odgovor #26 poslato: Mart 01, 2006, 09:27:20 posle podne »
Hteo sam da pitam da li je ok u školi za užinu pojesti grčku salatu od 250g.... u njoj se nalaze masline,krastavac, paprika,paradajz i feta sir (mislim da je on jedini prob. ali ga nema stvarno mnogo jer kao što znate svi uvek štekaju na nečemu :)

I uz to bi popio 0,5l jogurta od 1% m.m.


Hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: prava dijeta
« Odgovor #27 poslato: Mart 01, 2006, 10:03:19 posle podne »
Mozes slobodno da jedes grcku i taj jogurt,ali da ti to bude neki medjuobrok-tj uzina,ja bih poneo i pilece belo i sve to zajedno,mmmmm
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Protagonist

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Re: prava dijeta
« Odgovor #28 poslato: Mart 02, 2006, 09:44:36 posle podne »
Hehe, videću što se piletine tiče... a ako ne budem dodavao piletinu da popijem možda još 50g wheya i da mi to sve bude obrok u školi?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: prava dijeta
« Odgovor #29 poslato: Mart 02, 2006, 09:50:00 posle podne »
Citat: Protagonist
Hehe, videću što se piletine tiče... a ako ne budem dodavao piletinu da popijem možda još 50g wheya i da mi to sve bude obrok u školi?


Moze
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!