April 28, 2024, 10:29:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zvezda kratka za 10 miliona eura  (Pročitano 3662 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Zvezda kratka za 10 miliona eura
« poslato: Avgust 29, 2007, 12:43:35 pre podne »
ŠAMPION SRBIJE PROPUSTIO ŠANSU DA NAPUNI SVOJU KASU
Zvezda kratka za 10 miliona eura

Crvena zvezda  0
Rendžers           0


BEOGRAD – Stadion: Marakana. Gledalaca: oko 55.000. Sudija: Lusilio Kardozo Kortes Batista (Portugal). Žuti kartoni: Gaj, Burzanović i Koroman (Crvena zvezda), Haton( Rendžers).
CRVENA ZVEZDA: Ranđelović, Anđelković, Milijaš (od 74. Rašković), Koroman, Burzanović (od 70. Barkoš), Tutorić, Lukaš, Gaj, Basta, F.Đorđević, Kastiljo.
RENDŽERS: Mek Gregor, Haton, Vir, Papac, Ferguson, Hemdani, Tomson, Darševil (od 71. Kuzan), Kueljar, Mek Kaloh, Viteker (od 79. Bizli).
Crvena zvezda ni peti put u svojoj istoriji nije uspjela da se plasira u Ligu šampiona. Pred 55.000 gledalaca, Zvezda i Glazgov Rendžers odigrali su još jedan loš meč, ovog puta bez golova. Na kraju je ispalo da je pogodak u poslednjim sekundama meča na „Ajbroks parku” šampiona Srbije koštao plasmana u najelitnije evropsko klupsko fudbalsko takmičenje.
Crvena zvezda je izgubila 10-tak miliona eura koji bi se plasmanom u Ligu šampiona slili u njenu kasu. Za utjehu "crveno-bijelima" ostaje da se kroz završnu rundu kvalifikacija plasira u Kup UEFA i tako prezimi u Evropi.

Tokom cijelog meča Zvezda je imala terensku inicijativu, stvorila više prilika za gol, ali za još jednu neubjedljivu igru možda i nije zaslužila više. Žal postaje veći, kad se ima u vidu da ni vicešampion Škotske nije dokazao u ovom dvomeču da je dostojan najačeg klupskog takmičenja u Evropi.
Izabranici Milorada Kosanovića, pokazali su više želje i htjenja, borili se do poslednjeg atoma snage, ali Rendžers je još jednom demonstrirao pravi škotski fudbal zatvorivši sve prilaze golu. Imala je Zvezda nekoliko dobrih prilika posebno preko Igora Burzanovića, ali je Mek Gregor u svim opasnim situacijama ostao nesavladan.

Trener Rendžersa Volter Smit odlučio se za zatvoreniju taktiku bez Amerikanca Damarkusa Bizlija, kojeg je ostavio na klupi. Sve iole ozbiljnije nalete "policajaca" odbrana Zvezde je lako otklanjala, pa Gaj i Tutorić nijesu imali previše problema sa usamljenim Darševilom u napadu.
Ipak, u u 56. minutu Žan Klod Darševil je mogao da riješi meč, koji nije iskoristio jedini kiks Zvezdine odbrane. Odlično je izbjegao ofsajd zamku domaćih, pobjegao svom čuvaru Tutoriću, ali je njegov prizemni udarac sa 10-ak metara prošao pored lijeve stative Ranđelovićevog gola.
Zbog nedostatka fizičke snage Kosanović je u 70. minutu izveo iz igre do tada najboljeg i najopasnijeg Zvezdinog igrača Igora Burzanovića, a umjesto njega uveo klasičnog napadača Barkoša. Ubrzo je i umjesto Milijaša ušao još jedan špic Milanko Rašković, ali ni totalna ofanziva nije pomogla Zvezdi da se domogne Lige šampiona.

KOSANOVIĆ: Bez sreće

- Uložili smo večeras mnogo truda i želje, ali nijesmo imali sreće. Bolji smo od Glazgova i ovakvi kakvi smo sada. Međutim, u gostima smo primili gol poslije naše greške, a večeras takođe zbog naših grešaka nijesmo realizovali nekoliko dobrih šansi. Sada se okrećemo Kupu UEFA, u petak je žrijeb i čekamo novog protivnika – izjavio je trener Crvene zvezde Milorad Kosanovića poslije meča.


Zaboravni navijači Rendžersa

Dvojica navijača Glazgov Rendžersa ubuduće će morati malo više da čitaju ili bar da gledaju i slušaju vijesti, jer ih je neobaviještenost koštala deportovanja iz Srbije. Kada su sa ostalim navijačima škotskog fudbalskog kluba sletjeli na beogradski aerodrom, dvojica fanova Rendžersa bila su u čudu, jer nijesu ponijeli pasoše misleći da je Srbija članica Evropske Unije i da im samim tim ne treba ni pasoš, ni viza.
Želja da gledaju Glazgov protiv Crvene zvezde u odlučujućem meču za plasman u Ligu šampiona bila je jača od svega, pa su počeli da bježe od policije. Ipak, na kraju su uhvaćeni i deportovani nazad u Škotsku.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #1 poslato: Avgust 29, 2007, 01:20:44 pre podne »
Ne zna se ko je bio gori :lol: :lol: Glasgow ne bi u nasoj jadnoj ligi bio medju prva 3 100% ...Jadno i cemerno...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #2 poslato: Avgust 29, 2007, 05:27:58 pre podne »
previse jadno da bi se i komentarsilo....

pa zar je moguce da nas stalno boljeu od jednog te istog sindroma majku mu jebem vise...

pa jebote ja ne mogu da verujem.........stalno jedan igrac ili dva kvare igru.......igraju za sebe....ma sramota bozija

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #3 poslato: Avgust 29, 2007, 01:49:40 posle podne »
jbg ja sam Grobar,meni je lako :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #4 poslato: Avgust 29, 2007, 11:06:12 posle podne »
meni su dobra ona dva tupava skota sto su mislili da je srbija u EU :D :D D:
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2007, 01:00:04 pre podne »
meni su dobra ona dva tupava skota sto su mislili da je srbija u EU :D :D D:

Oni su verovatno jedini u citavoj Evropi koji veruju da ce ikad biti :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2007, 05:28:54 pre podne »
daj boze da nikad i ne bude.....kakva eu...mi nismo ni da se merimo sa FIJI-em i PAPUA NEW GUINEA
a kako su krenuli da karaju sportiste...ona ce mo se veoma brzo mozda vec naredno proloce takmicti u nekoj ocenaskoj grupi..nismo na okeanu,ali eto..posto je eu dobre volje dopustiti ce nasim deckima da se bar malo istrcu po terenu bilo koje vrste..

hvala EU i nasima
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2007, 05:30:25 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2007, 01:43:27 posle podne »
jbg ni Israel nije u Evropi pa se takmici u evropskim takmicenjima...tako cemo i mi u nekom africkim,okeanskim slicnim grupama :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #8 poslato: Avgust 30, 2007, 02:56:18 posle podne »
jbg ni Israel nije u Evropi pa se takmici u evropskim takmicenjima...tako cemo i mi u nekom africkim,okeanskim slicnim grupama :lol: :lol:

pa tu smo negde..u rangu sa njima..mada mislim da bi nas i oni sada pocepali u prilicno mnogo sportova..

jbg..sta ces...nema nas vise na karti ljubavi..

zibela demokratija i uvlacenje u guzicu EU....ko jebe to sto drzava nece imati za 5 godina ni medalju sa olimpijski igara za paraplegicare,a kamoli sa neke druge sprotkse manifestacije.

pa jbt..pogledajte samo topa...

gledao sam ga negde na tv...pitanje..sta su planovi..kaze on..jednsotavno..svetsko prvenstvo u korei i plasam na olimpijske igre..vrlo jesnotavno i sigruan sam u to.

i onda...PRAS.......

covek zaboravio da mu niko vise ne gura nista u kaldont za zube i ispustio je cinjnicu da njegovu najbiolju visinu koju on ima skacu decica u nekom kampu za atltiku......

i tako..na kraju...sv prvenstvo zavrsi covek sa 2.35...a nas top ostade pateci za kaladontom na 2.06....ma sta je 29 cm....kesa...

jebiga ljudi...tako ce da nam bude ama bas u sve i jednom sprotu.

cekajte samo da ovi momci sto igraju po stranim klubovima gde je tim lekara 24 casa u njih i ne fermaju nikakve orgnizacije za dobrobit covecansta jer su oni placeni iioni hoce mealje od nmjih..no mercy i nema prepreka....kavko uvalcenje u guiocu ili bilo sta drugo...



ali dobro..boze moj..nadamo se da ce u skorjie vreme da izmile neki sport...pisanje u vis recimo..gde bi mogli da budemo prilicno superiorni u odnosu na bratkse nam nacije..recimo swede koji su ppnzati po slicnim koliciima ispijenog piva kao i mi...

ali mozda i u tom sprotu agencija uemsa ruke pa budu sekli svima ko ima duzi od 16 cm jer nije po EU standradima..

odjava

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #9 poslato: Avgust 31, 2007, 01:34:10 pre podne »
simpatije i podrshke shirenju i uzgajanju anti-EU duha na ovom forumu i sa moje strane.
 
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #10 poslato: Avgust 31, 2007, 03:11:39 pre podne »
simpatije i podrshke shirenju i uzgajanju anti-EU duha na ovom forumu i sa moje strane.
 

Osnovacemo klub :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Zvezda kratka za 10 miliona eura
« Odgovor #11 poslato: Avgust 31, 2007, 09:12:24 pre podne »
jbg ni Israel nije u Evropi pa se takmici u evropskim takmicenjima...tako cemo i mi u nekom africkim,okeanskim slicnim grupama :lol: :lol:

Licno, uvijek sam za to da budemo sa bracom iz nesvrstanih africkih drzava.


simpatije i podrshke shirenju i uzgajanju anti-EU duha na ovom forumu i sa moje strane.

Pratim nove/stare CG trendove -  Zivjela Majka Rusija! Dolje truli kapitalisti sa mrskog nam Zapada.


Osnovacemo klub :twisted:

Molim Vas da me drzite obavjestenog o naporima istoga i pruzite mi potrebne informacije koje mogu dovesti do moje fizicke i materijalne potpore buducoj organizaciji.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me