April 26, 2024, 06:32:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Materaci trazi oprostaj od Zidana  (Pročitano 2204 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Materaci trazi oprostaj od Zidana
« poslato: Septembar 12, 2007, 01:45:18 pre podne »
Čudna odbrana Materacija

Defanzivac Intera i reprezentacije Italije Marko Materaci ostaće upamćen u istoriji fudbala kao veoma prljav igrač i to ne samo zbog poznatog incidenta sa Zinedinom Zidanom. Ipak, u posljednje vrijeme je često pokušavao da se izvini legendarnom Francuzu, tvrdivši da je za sve kriv njegov veseli karakter.
Posljednjim intervjuom koji je dao španskim medijima, potvrdio je svoje navode, objasnišvi da to nije ništa posebno jer i saigrača i kapitena reprezentacije Srbije Dejana Stankovića često zove “ciganinom”.
- Nemam neprijatelja jer nemam predrasude. Samo volim da se šalim sa ljudima. Na primjer svom saigraču i cimeru sa gostovanja Stankoviću često kažem da je ciganin. Takođe tako zovem i Đenara Gatuza iz Milana, a čovjeka volim kao rođenog brata - rekao je Materaci.
Prema njegovim riječima, Materaci iskreno želi da se izvini Zidanu, što ga je isprovocirao u finalu prošlogodišnjeg Mundijala u Njemačkoj.
- Stvarno želim da mu se izvinim. Za mene je on uvijek bio fudbalski bog. Ali, opet kažem, dok sam ga psovao, nijesam radio ništa specijalno, što i drugi igrači ne rade - dodao je fudbaler “neroazura”.
Materaci se takođe osvrnuo i na izjavu francuskog selektora Rajmonda Domeneka, koji je visokog defanzivca “nazvao igračem finala i cijelog Svjetskog prvenstva” zbog provokacije koja je dovela do Zidanovog isključenja.
- Gospodin Domenek je pametan čovjek, čim je to shvatio. Jedino mi nije jasno zašto mu je za to trebalo godina dana, pošto je to bilo vidljivo odmah - cinično je zaključio Materaci.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me