April 29, 2024, 03:38:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Intervju: Darko Miličić  (Pročitano 11295 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Intervju: Darko Miličić
« poslato: Septembar 03, 2007, 08:46:26 posle podne »
KO SE, BRE, BORI ZA SRBIJU?
-Šta se mi kao borimo za zemlju?
- Mi nismo nikakvi heroji, samo igramo košarku, heroji su naši generali, vojnici, koji su dali život za svoju zemlju.


Darko Miličić ima samo 24(22 ispravka by sasacg) godine, ali je već sada apsolutna košarkaška legenda! Srpski centar, koji igra u NBA ligašu Memfisu i "težak" je skoro 40 miliona dolara, kaže da nije zvezda poput Gasola, Novickog ili Parkera, i ističe da je on savim običan momak, koji živi normalnim životom i igra košarku.


Mnogi smatraju da ćeš biti jedna od najvećih zvezda Eurobasketa u Španiji. Hoćeš li opravdati očekivanja?

- Nisam brate ja nikakva zvezda. Ovo je samo košarka, to je za mene dečja igra. Moje shvatanje je da su ljudi iz nekih drugih oblasti zvezde. To su ljudi koji su se borili za Srbiju, naši generali, vojnici koji su dali svoj život za zemlju, pravi heroji, razumeš. Oni kojima je košarka sve u životu smatraju nas zvezdama. Kao dodirni me "sveti čoveče" i tako te fore, ali to je iz njihove perspektive tako.

Pa, dobro, i ti se boriš na neki način za Srbiju.

- Ma, šta se k...c ja borim, igram košarku. Ovo što se mi zajebavamo, igramo košarku, takmičimo se ko je bolji, ko je slabiji, to je sve sranje.

Pred start EP svi pričaju da će se između tebe, Gasola, Novickog i Parkera voditi žestoka borba za najboljeg igrača šampionata. Kako gledaš na to?

- Ja sam rekao da ću dati sve od sebe, šibaću se maksimalno, a ako u nekim momentima ne budem mogao da dam koš, jebi ga, neću ga dati, i to je to. Ako izađe, izađe, to ti je kurva košarka. Nekad ga daš, pa si kralj, šmeker, mudonja, a nekad promašiš, i onda si k...c. U svakom slučaju, dođe ti na isto. Tako da me ne zanima da li ću da budem najbolji igrač ili ne.

Navijači ti često zameraju što se dosta izvlačiš spolja, šutiraš i često pišu negativne komentare na forumima. Koliko ti smetaju ti komentari?

- Ma, to me uopšte ne interesuje, ja ću da šutiram uvek. Zato što je to za mene igra, volim da šutiram i da radim razne druge stvari u igri. Nisam brate kao konj sa amom, da gledam samo pravo. Ako nekom smeta, smeta, jebi ga, bato, ja ću i dalje da šutiram. Inače, ne čitam te komentare na internetu, ali ima nekoliko igrača u timu koji se lože na to i čitaju posle svake utakmice. Mislim, ti kompjuter majstori, što imaju tegle na očima, prave se pametni i pišu komentare o meni. Smešni su k'o bioskop. Drugovi, siđite sa kompa, izađite malo na vazduh.

Zašto deluješ tako nezainteresovano van terena?

-Uživam u stvarima u kojima uživaju normalni ljudi, a ne kao neki drugi koje smatraju zvezdama. Volim da idem na pecanje, u kafanu, sa drugovima na zajebancije. Volim da idem na fudbalsku utakmicu i da se vozim na haubi kola. Šta drugo treba da radim? Kao, do juče si bio šaban, indijanac i onda postaneš košarkaš i sada se menjaš, sad si kao fensi i tako to. Uzeo si pare, ne poznaješ ljude koje si pre znao. To me ne interesuje. Ja kad nešto osećam, ja to i uradim. Otići ću na splav, skinuću majicu i popeću se na šank ako to želim. E, sad, što neki osećaju to isto, a ne smeju da urade zato što su poznati, to me baš zabole.

Možemo da uradimo nešto u Španiji?

- Možda možemo, a možda i ne možemo, eto to je odgovor. Ako dobijemo nekako te prve tri utakmice, onda bi baš bilo ludilo. Ako budemo treći ili drugi, ne znam. Možemo da dobijemo Grčku sigurno.

Koja nam je najveća snaga?

- Mladost, bezobrazluk, fizička sprema, jer možemo da pretrčimo sve ekipe. Trebalo bi da vratimo ono što je Jugoslavija nekad igrala. Dođu, istuku protivničku ekipu i nabace takav kriterijum da sudije ne sankcionišu tako čvrstu igru. To treba i mi da uradimo. A ne možemo da pričamo jedno u svlačionici, a onda izađemo i puštamo koš faul lagano. Ne možemo da pričamo o lepršavoj igri, jer smo kratko zajedno. Ne možemo više nikoga da potcenimo jer nismo ona sila. Treba ponovo da vratimo taj kult, kada su nas se svi plašili.

Zašto se toliko nerviraš na parketu i saigračima prigovaraš kada ti loše dodaju loptu?

- Mnogo se nerviram kada mi ne ide, kada lopta neće da uđe u koš. Onda mi je u glavi svašta, uzeo bih nož i isekao bih je. Bio sam još gori kad sam bio mlađi. Znao sam da izudaram sam sebe pesnicama u glavu, da iznabadam zid i da se žešće povredim. Ali, sad sam se malo smirio. Najviše me nerviraju sudije, zato što su budale i ponekad mogu da te zajebu. Ja ću da se borim najbolje što mogu, da oni ne bi mogli da utiču na moju igru.

Da li misliš da sa tobom, Krstićem, Pavlovićem i drugim mladim momcima imamo ekipu koja može da hara narednih deset godina?

- Kakvih deset godina, ja još sedam, i odoh kući da spavam. Ma, šta sedam, još pet godina ću da igram profesionalno i onda završavam karijeru, moram, bole me kolena - kroz smeh je poručio Miličić.


izvor:press

...i sta reci na kraju :lol: :lol: Vozite se na haubi kola kao i svi normalni ljudi :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2007, 09:22:16 pre podne »
Auuuuuuuuuuu.....kakav car....
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2007, 10:58:13 pre podne »
ma mentolbrate mentol.... zbog takvog stava je i pussio klupe u NBA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2007, 11:27:35 pre podne »
ma mentolbrate mentol.... zbog takvog stava je i pussio klupe u NBA

a koji t tacno stav u interwew ti se ne svijda..tj iz kog razloga je metnol??

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2007, 01:56:19 posle podne »
A sto je mentol?

Sta bi trebao da radi?

Verovatno da se zanosi da je neka velicina,pa kad prodje karijera,onda u bedak.


Njega brate hvata grip isto ko tebe ili mene,rak takodje,svak nemoc ,starost,bolovi,ZABORAV....


PA STO BI SE ONDA ZANOSIO SA PROLAZNIM STVARIMA?


Ja kazem,SVAKA CAST!

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2007, 04:09:06 posle podne »
eto svi vi sada mislite posle njegovog intervjua da je on car , kralj , prvak skoka u dalj...e pa nije rodjaci, zajebali ste se... on sa ovakvim stavom samo pokazuje koliko je nezreo kao igrach i budala koja se uhvatila sa onim Gurovicem nesto da pametuje...pa gde ga je bilo kad je takva igracina na terenu protiv rusije? pogledajte mu njegovu statistiku...ne to nikako nije niti ce ikada biti veliki igrach...zaradio svoje milione ali ce ostati tu gde je i nikada nece nepredovati ... to sto on tu prosipa fore tipa- ja sam niko i nista a ovamo se ponasa totalno suprotno to je prica koju prodaje ovcama na tv-u...
-" Ma, šta se k...c ja borim, igram košarku. Ovo što se mi zajebavamo, igramo košarku, takmičimo se ko je bolji, ko je slabiji, to je sve sranje".- alo bre budalo pa nisi ti bre MJ pa da izadjes na teren da se zajebavass ... ti bass zato sto si nula(kao sto je svima hteo da stavi do znanja) treba da se boriss i da ostaviss srce na terenu i koristis malo za promenu i mozak a ne sutirass sa pozicija koje nisu za tebe...
jednostavno decko je jako neozbiljan, nije i nikada nece iskoristiti svoj talenat, nervozan je na terenu i dere se non stop jer je debil, nema potreban pobednicki mentalitet, kao ni Gurovic ni Jaric koji su satro dosli tu da predvode ove mlade....a ne zna se ko je veci kurac za kosarku... Moka ce najebati ako ne urade nesto na prvenstvu a po svemu sudeci nece...
"Mnogi smatraju da ćeš biti jedna od najvećih zvezda Eurobasketa u Španiji. Hoćeš li opravdati očekivanja?"
ja stvarno ne znam koji su to mnogi....
- Mladost, bezobrazluk, fizička sprema, jer možemo da pretrčimo sve ekipe. Trebalo bi da vratimo ono što je Jugoslavija nekad igrala. Dođu, istuku protivničku ekipu i nabace takav kriterijum da sudije ne sankcionišu tako čvrstu igru. To treba i mi da uradimo. A ne možemo da pričamo jedno u svlačionici, a onda izađemo i puštamo koš faul lagano. Ne možemo da pričamo o lepršavoj igri, jer smo kratko zajedno. Ne možemo više nikoga da potcenimo jer nismo ona sila. Treba ponovo da vratimo taj kult, kada su nas se svi plašili.
-nikada mi nikoga nismo tukli niti smo igrali grubu igru... eto ponovo sere...
Zašto se toliko nerviraš na parketu i saigračima prigovaraš kada ti loše dodaju loptu?

- Mnogo se nerviram kada mi ne ide, kada lopta neće da uđe u koš. Onda mi je u glavi svašta, uzeo bih nož i isekao bih je. Bio sam još gori kad sam bio mlađi. Znao sam da izudaram sam sebe pesnicama u glavu, da iznabadam zid i da se žešće povredim. Ali, sad sam se malo smirio. Najviše me nerviraju sudije, zato što su budale i ponekad mogu da te zajebu. Ja ću da se borim najbolje što mogu, da oni ne bi mogli da utiču na moju igru.

zato sto se nervira zato mu i ne ide jer basket nikada nije bio niti ce biti igra gde treba silovati i biti drvoseca...treba pustiti igru da ti sama dodje i traziti tempo koji ti odgovara...
Zašto deluješ tako nezainteresovano van terena?

-Uživam u stvarima u kojima uživaju normalni ljudi, a ne kao neki drugi koje smatraju zvezdama. Volim da idem na pecanje, u kafanu, sa drugovima na zajebancije. Volim da idem na fudbalsku utakmicu i da se vozim na haubi kola. Šta drugo treba da radim?.

pa da dok se drugi odvaljuju od kondicionih i privatnih treninga sa trenerima on se vozi po haubi...u stvari samo to i radi...

najveci strucnjaci u detroitu su ga drzali celu sezonu na klupi...prodao se budala za nekih bednih 10 miliona i preskocio celu sezonu igranja i sticanja iskustva kada mu je to bilo najpotrebnije...a bio je jedan od najperspektivnijh centrova kod nas...samo mu dupe zinulo za pare...
Jaric- jaric ide na levi dvokorak desnom rukom... ali zato svaka druga recenisca mu je psovka na terenu...
Gurovic- gurovic je jednostavno neizlecivo bolestan...
zao mi samo mladjih...ko je nasao da ih predvodi...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2007, 04:11:44 posle podne »
a brate..sto ti nisi u repki kada znas ovoliko???

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2007, 04:21:30 posle podne »
pa znas kako pedja... ja se niakda kosarkom nisam bavio toliko ozbiljno...jer nisam hteo takav zivot, jednostavno mi basket bio visse kao hobi nego kao neka ozbiljna stvar.. :wink: ali sam stalno bio u tom okruzenju u toj mashini...i znam neke stvari, slusao sam misljenja ljudi koju su treneri , profesionalci u ovom sportu...tako da mi nije tesko da provali ko se ovde zajebava a ko stvarno hoce da igra sket... ovi sto su dosli su dosli da se zajebavaju... videcemo, ja bih stvarno voleo da nesto makar malo urade, ali tesko, ali me nervira kad neko pocne tako se folira i zajebava i izigrava smekera...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2007, 04:24:37 posle podne »
to da ce nesto uraditi..nece sigruno...na zalost..jel su glu[pani unistil sport....sistematski...

a to ako se ti razumes..onda ok

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #9 poslato: Septembar 04, 2007, 04:36:13 posle podne »
to da ce nesto uraditi..nece sigruno...na zalost..jel su glu[pani unistil sport....sistematski...

sve je to tacno... ali ako si se vec odazvao, uradi posao kako treba...ono protiv russije ....jako budjavo i glupo igrano...
 

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #10 poslato: Septembar 04, 2007, 06:21:53 posle podne »
eto svi vi sada mislite posle njegovog intervjua da je on car , kralj , prvak skoka u dalj...e pa nije rodjaci, zajebali ste se... on sa ovakvim stavom samo pokazuje koliko je nezreo kao igrach i budala koja se uhvatila sa onim Gurovicem nesto da pametuje...pa gde ga je bilo kad je takva igracina na terenu protiv rusije? pogledajte mu njegovu statistiku...ne to nikako nije niti ce ikada biti veliki igrach...zaradio svoje milione ali ce ostati tu gde je i nikada nece nepredovati ... to sto on tu prosipa fore tipa- ja sam niko i nista a ovamo se ponasa totalno suprotno to je prica koju prodaje ovcama na tv-u...
-" Ma, šta se k...c ja borim, igram košarku. Ovo što se mi zajebavamo, igramo košarku, takmičimo se ko je bolji, ko je slabiji, to je sve sranje".- alo bre budalo pa nisi ti bre MJ pa da izadjes na teren da se zajebavass ... ti bass zato sto si nula(kao sto je svima hteo da stavi do znanja) treba da se boriss i da ostaviss srce na terenu i koristis malo za promenu i mozak a ne sutirass sa pozicija koje nisu za tebe...
jednostavno decko je jako neozbiljan, nije i nikada nece iskoristiti svoj talenat, nervozan je na terenu i dere se non stop jer je debil, nema potreban pobednicki mentalitet, kao ni Gurovic ni Jaric koji su satro dosli tu da predvode ove mlade....a ne zna se ko je veci kurac za kosarku... Moka ce najebati ako ne urade nesto na prvenstvu a po svemu sudeci nece...
"Mnogi smatraju da ćeš biti jedna od najvećih zvezda Eurobasketa u Španiji. Hoćeš li opravdati očekivanja?"
ja stvarno ne znam koji su to mnogi....
- Mladost, bezobrazluk, fizička sprema, jer možemo da pretrčimo sve ekipe. Trebalo bi da vratimo ono što je Jugoslavija nekad igrala. Dođu, istuku protivničku ekipu i nabace takav kriterijum da sudije ne sankcionišu tako čvrstu igru. To treba i mi da uradimo. A ne možemo da pričamo jedno u svlačionici, a onda izađemo i puštamo koš faul lagano. Ne možemo da pričamo o lepršavoj igri, jer smo kratko zajedno. Ne možemo više nikoga da potcenimo jer nismo ona sila. Treba ponovo da vratimo taj kult, kada su nas se svi plašili.
-nikada mi nikoga nismo tukli niti smo igrali grubu igru... eto ponovo sere...
Zašto se toliko nerviraš na parketu i saigračima prigovaraš kada ti loše dodaju loptu?

- Mnogo se nerviram kada mi ne ide, kada lopta neće da uđe u koš. Onda mi je u glavi svašta, uzeo bih nož i isekao bih je. Bio sam još gori kad sam bio mlađi. Znao sam da izudaram sam sebe pesnicama u glavu, da iznabadam zid i da se žešće povredim. Ali, sad sam se malo smirio. Najviše me nerviraju sudije, zato što su budale i ponekad mogu da te zajebu. Ja ću da se borim najbolje što mogu, da oni ne bi mogli da utiču na moju igru.

zato sto se nervira zato mu i ne ide jer basket nikada nije bio niti ce biti igra gde treba silovati i biti drvoseca...treba pustiti igru da ti sama dodje i traziti tempo koji ti odgovara...
Zašto deluješ tako nezainteresovano van terena?

-Uživam u stvarima u kojima uživaju normalni ljudi, a ne kao neki drugi koje smatraju zvezdama. Volim da idem na pecanje, u kafanu, sa drugovima na zajebancije. Volim da idem na fudbalsku utakmicu i da se vozim na haubi kola. Šta drugo treba da radim?.

pa da dok se drugi odvaljuju od kondicionih i privatnih treninga sa trenerima on se vozi po haubi...u stvari samo to i radi...

najveci strucnjaci u detroitu su ga drzali celu sezonu na klupi...prodao se budala za nekih bednih 10 miliona i preskocio celu sezonu igranja i sticanja iskustva kada mu je to bilo najpotrebnije...a bio je jedan od najperspektivnijh centrova kod nas...samo mu dupe zinulo za pare...
Jaric- jaric ide na levi dvokorak desnom rukom... ali zato svaka druga recenisca mu je psovka na terenu...
Gurovic- gurovic je jednostavno neizlecivo bolestan...
zao mi samo mladjih...ko je nasao da ih predvodi...


Slazem se sa ovim konstatacijama...Samo sto jedna stvar ti promice-Moka je u stvari najveca budala od svih njih :lol: :twisted:

Ja sam imao prilike prethodnih dana da odgledam par njhovih treninga u Pioniru,a bolje je da nisam,iako sam znao sta se desava i na sta ce sve to da izadje jos kad su ovog debila postavili za selektora...Na zagrevanju na primer,citava ekipa radi ono sto im jedan od trenera pokazuje,osim pogodite koga...Gurketa i Dareta...jbg boli njih patka da rade tamo neko zagrevanje kao svi ostali,ipak-ono su zvezde tima :lol: Onda ovaj mali kao prdi,proziva nekog iz strucnog staba "kupacice moja" i slicno...Nesrecni Slavnic cuti i ne reaguje...E jebes takvu reprezentaciju...Na otvaranju kontra-napada opet Milicic umesto da zavrsi akciju,baca loptu iza ledja,preko glave i slicno...jbg to tako ne moze...Zato i postujem onog Pesica,koji po mom misljenju i nije neka zver iod trenera,ali koji bi ga za takav jedan postupak oterao u pi.du materinu da se ne vrati nikad,kao sto je uostalom i uradio sa onom budalom Radmanovica...
Ovaj mali bi bio zmaj od igraca kad bi se malo primirio i kad ne bi bio pod uticajem Milana,15% suta,Gurovica...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #11 poslato: Septembar 04, 2007, 07:40:08 posle podne »
eh ... da je Pesic tu... nema bre ni banane da se jedu dok on prica o igri... :lol: Tako je Radman ispusio....hahahaha jeo bananu u svlacionici...ovaj ga otera u pizdu materinu...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #12 poslato: Septembar 04, 2007, 07:55:54 posle podne »
eh ... da je Pesic tu... nema bre ni banane da se jedu dok on prica o igri... :lol: Tako je Radman ispusio....hahahaha jeo bananu u svlacionici...ovaj ga otera u pizdu materinu...

Pirocanac je tu ispao velika car :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #13 poslato: Septembar 04, 2007, 08:06:13 posle podne »
ma jel se secate 2005 EP...evo za one koji i dalje misle da je Darko Milicic car...elem tada su se desavale i one stvari sukoba Rakocevica i Jarica(samo da se zna jos u kadetskim danima Jaric i Rakocevic s nikada nisu trpeli...elem Raka je oduvek bio potencijal i talenat dok je Jaric bio i ostao glup i stalno se kacio sa Rakom, morali su da razdvajaju na treningu pola ekipe zbog njih dvojice jedna na jednoj druga na drugoj polovini da trenira...)...na EP je tada u svlacionici Jare isprozivao Raku sto mu ne dodaje loptu( opsovao mu nesto :lol:) i ovaj uzme kofu sa ledom i baci na njega , a Jare ga dohvati krene pesnicom u glavu da nije bilo Tomasevica da opali samar Jaricu videla bi cela evropa Rakocevica sa masnicom ... i ispali bi jos veci divljaci nego sto jesmo...
A DARKO...hahaha Milicic je toliko pametan bio da je tekmu protiv francuske igrao samo 30 sec...zasto?
jer mentol nije umeo da ponovi akciju "5 na nula" nije znao ni na treningu...ej Obradovic( koji se i tada pokazao kao vuna sto nije sve oterao u p.m. ) Kaze na koferenciji za stampu kako mora Darku da crta i da mu ponavlja kako da se krece na terenu , on dodje u reprezentaciju i tripuje da je cudo od igraca... posle toliko godina u kosarci Darko ne zna osnovno kosarkasko kretanje...njemu bre moraju da objasnjavaju najprostiju akciju...
a Jaric , isao bass na tom prvenstvu levi dvokorak da polozi desnom rukom ...eeeeeej , i popija banane...
ali zato kazu da pickara na terenu sve i svakog...svako mu bre kriv ....
@sasacg
tacno je sto kazes da je Darko pod Gurovicevim uticajem...to bass datira od 2005 EP...kada su se podelili u reprezentaciji...oni imaju trip cica Draze...vole cetnike i da jedu govna o njima...Gurovic ga uchi pesmama i pricao mu na pripremama o istoriji cetnika....ha hahaha
mozda ovome Darku zato dodje da uzme noz , da zakolje loptu....hahahaahah  ... :lol: :lol: :lol: ma bolesno..


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #14 poslato: Septembar 04, 2007, 08:25:56 posle podne »
Ma nije problem uopste u istoriji i u pesmama,znaci ta tema nema veze sa ovim o cemu ja pricam...problem je u glavi i ponasanju na i van terena,fazon "boli nas qrac,mi smo ovde najvece zvede,ne moze nam niko nista"...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!