April 28, 2024, 09:11:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Intervju: Darko Miličić  (Pročitano 11294 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #30 poslato: Septembar 05, 2007, 05:43:26 posle podne »
@pedja, h2so4
nemam nikakvu netrpeljivost prema nacionalnom timu...nemam prezrivost prema svojima.(stekli ste jako pogresan utisak).. ovo sto sam naveo  su samo stvari kojima sam hteo da ukazem na njihovu neozbiljnost... i njihovom pristupu ka celoj toj prici...
po tvojoj logici rasudjivanja trebalo bi sve nabiti na kolac i nema takmicenja....

ne brini...kako se sve dublje pojedinci zavlace u guzicu eu to ce uskoro i da bude.....tako da ne moras da budes opterecen...
-ako ce tako da predtsavljaju svoju zemlju a pritom da ne cine nista- bez rezultata i ne treba da se takmice.... neka se mi pokazemo i kao najveci seljaci, neka se i ceo tim istetovira ako hoce to je njihova stvar- ako ce to da nam donese medalju- neka onda bude tako(totalno nebitna stvar), ako ce to da napali ekipu i da ih loze nacionalna obelezja- nema nista protiv - mene takve stvari uopste i ne zanimaju... ali to izgleda ne ide tako...spomenuo je i sasacg kako treniraju, kako se zajebavaju... kako nije to uopste onaj sastav kao sto je nekada bio..
mislim reci sada pedja, primass toliko  para, igrass u najboljim klubovima, pa jel ti tesko covece da odazoves pozivu i ako se odazoves da posao uradiss maksimalno, bez zajebancije pa treba da ti bude cast majku mu...mislim ovo sto si citirao sto sam rekao to je meni smesno jednostavno i dosta ukazuje na njihovu neozbiljnost...jos kada se poklope drugi faktori naravno da su nam male sanse...
ali dosta visse o tome, tako to izgleda iz moje perspektive,iz tvoje- ja serem... u svakom slucaju nisam hteo nikoga da isprovociram , ni MANIMALA- kome se izvinjavam za onaj razgovor i opaske ...covek je skoro duplo stariji od mene
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2007, 05:45:22 posle podne pirat »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #31 poslato: Septembar 05, 2007, 06:20:43 posle podne »
Samo opusteno :wink:
Ja znam da je ovo ekipa sastavljenja s ko'ca i konopca,ali sam ipak svim srcem uz njih i nadam se boljim rezultatima...Apsolutno nemam nista protiv tetoviranja i napaljivanja ekipe pevanjem pesama ili na bilo koji drugi nacin,ali zajebavanje treba ostaviti po strani...Ove moje prethodne kritike i nerviranje dolaze iz najbolje namere jer ne volim da gledam kako jedna kosarkaska vele-sila polako propada...
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2007, 06:23:34 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #32 poslato: Septembar 05, 2007, 07:11:58 posle podne »
tacno tako kao sto kaze sale

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #33 poslato: Septembar 05, 2007, 07:49:33 posle podne »
eto..izgubismo i od IZRAELA

jbg.....cuj izrael jbt

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #34 poslato: Septembar 05, 2007, 07:53:19 posle podne »
jbg...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #35 poslato: Septembar 06, 2007, 09:09:10 posle podne »
Dont hate the player, hate the game

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Intervju: Darko Miličić
« Odgovor #36 poslato: Septembar 06, 2007, 10:01:34 posle podne »
hahaha bas sam krenuo da postavim ovo :lol: Careeeeeeeeee...tako se to radi :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!